Skoči na vsebino

Command & Conquer 3


DrMiha

Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...

Command & Conquer 3 on Xbox 360

During an interview granted to Gaming Steve, Electronic Arts announces that the team of development of the title the Lord of the Rings: The Battle for the Earth of Medium II is currently occupied of the bearing of Command & Conquer: Tiberium Wars on Xbox 360.

Zanimivo :beer:

re.jpg
Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Kdor je igral C&C: Tiberium Sun ve kaj lahko pričakuje...

Igra je samo malo predelana, novejša grafika, malo manj enot in tehnologije, 2 rasi ostajata isti GDI, ter pa NOD, 1 je nova, skratka igra je samo streljanje s tanki, malo miselnosti, masa tankov sesuje vse...

Pa še ni preveč zahtevna igra... z lahkoto jo poganjam na AMD3000, z 1024 ram-a, ter 6600gt grafično kartico....

Tko da samo da pride cela vn---> navali narode :beer:

If YOU play Halo 2 with Devil, yes i mean YOU, you will burn!! Dont play with matches!

Link to comment
Kdor je igral C&C: Tiberium Sun ve kaj lahko pričakuje...

Igra je samo malo predelana, novejša grafika, malo manj enot in tehnologije, 2 rasi ostajata isti GDI, ter pa NOD, 1 je nova, skratka igra je samo streljanje s tanki, malo miselnosti, masa tankov sesuje vse...

Exactly. Jaz bom ostal kar pri Tiberian Sun, itak me redkokateri RTS pritegne.

Link to comment
  • 2 years later...

Jaz pa imam nek problem in upam, dami boste lahko pomagali

Inštaliral sem si original C&C:TW in dela vse lepo, ampkak ko grem na online, se mi napiše da rabim nov update. No, grem pod check for updates pa mi napiše da negre inštalirat.

Kaj naj naredim?

Hvala za odgovore

Don’t ever wrestle with a pig. You’ll both get dirty, but the pig will enjoy it.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.