Skoči na vsebino

Film clipi in podobne OMFG stvari !


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 96
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 11 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

>http://www.youtube.com/watch?v=bGouR9wY2Jo

Tale video sem našo na bungie.net - dokaj simpl zadeva, ki jo načeloma vsi poznamo. Poraženec vsake runde dobi črko, ko zbere HORSE je igre konec.

>http://www.youtube.com/watch?v=kRy9VF2oM2M

In to, odličen trick jumping video iz trojke... Good stuff.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 1 year later...
  • 3 years later...

Waa, 5 let za tem, ko je zadnji tekmovalni igralec Hala tu kaj objavil, dobimo perfekcijo! Lepa. Nisem se pogledal, ampak slisal, da jo zelo poudarjas. Hehe, za (nase) standarde od nekoc, morda prevec, ampak marsikaj se je spremenilo od takrat, tako da well done! Nekaj old school Halo garde nas je se zive in zdaj nazigamo PvP v Destinyj, kjer je gunplay sicer fantasticen, a cim kaksna budala s superco iza vogala uleti na overkill slisi skrtanje z zobmi, ker to ni vec Halo, haha. No, ce slednjega imas in to slucajno na PS4, feel free to join. Rabimo in hocemo vec tekmovalnih igralcev.

Ce ne... Well, kaj dogaja? Obstaja kaj slovenske "scene" se v Halu, ali si lone wolf, ki s tube kanalom cilja na mednarodno obcinstvo?

Jaz x360-ja in H4 se imam in nostalgija me obcasno malo daje, a bande ze dolgo ni vec, par prezivelih je, kot omenjeno na PS4, seveda nimam vec golda, H5 in Boxone pa sta se dalec. Se dlje, kadar pomislim, da morda kljub temu, da so konzole in online ful bolj razsirjeni kot tedaj, morda ni vec posvecenih igralcev, ki na H5 sploh se cakajo.

---

Edit: ahaha, zdaj videl, da si nekaj objavil v drugo temo. ;)

Link to comment
  • vrhovni

post-803-14477109115_thumb.jpg

Po dobrih treh letih je tema spet vstala od mrtvih.

Pohvale za prvi video, še posebej zaradi dodanih komentarjev, ki lepo razložijo tvoje igranje. :thumbsup: Škoda edino da nisi direktno zajel videa, ker bi bila slika bolj jasna (v opisu sem videl, da žal nimaš potrebne strojne opreme).

Kar tako naprej!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.