Skoči na vsebino

en kratek film


Priporočene objave

sej ne recem da je downhill za u kos. jst tud kdaj gledam na extremu k nurijo dol po strminah pa skacejo sam je tezi u ornk hrib pridt kokr dol po njem. nevem do to je moje mislenje.

durgac je pa filmcek dober. :thumbup: ce ti je to usec kr nadaljuj pa ne se polomt. :tepen:

poskusil pa nebi, ker se bi takoj polomu. :tepen:

aljazzSLO.jpg
Link to comment

sej, ne zamerit, verjamem, da je možno, da se nekomu zdi butast šport (meni recimo fuzbal ne bo nikoli jasen, pač, par prešvicancev se podi za svinjskim mehom, vendar ko ga igram uživam neizmerno)... aja, če si pa mislil da je spust kondicijsko nezahteven, te moram pa razočarat:P

take care, lp

I want to ride my bicycle...

Link to comment
sej, ne zamerit, verjamem, da je možno, da se nekomu zdi butast šport (meni recimo fuzbal ne bo nikoli jasen, pač, par prešvicancev se podi za svinjskim mehom, vendar ko ga igram uživam neizmerno)... aja, če si pa mislil da je spust kondicijsko nezahteven, te moram pa razočarat:P

take care, lp

Jz tut fuzbala nerazumem sam sem pa zato zelo dober smučar sem 5 let treniru drgač fuzbal sux :eviltongue: ampak ta filmčekje hud :thumbup:

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Ej s kerga planeta ste pa vi da nogomet sux. Dej nehite, da nau vsesplosen pretep tuki ratal.

Govorimo o downhilu. Carsko, tudi sam grem kdaj. Do hriba cca 5km skos v hrib, potem na vrh hriba cca 20 minut, porabim cca 1 uro. Dol do doma pa porabim 15 minut. Cisti adrenalinski uzitek.

Lp, Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

jaz vem sam da si bom en dan ubodu res en bicikl, ker ta šport je nor, ma to je tolko adrenalina da glava boli, sej enako si kdo za mini mot misli ah to se je u izi vozit, enako polagat itd,sm ko te motor sname dol pr 80kmh na uro, ker je premočan vidiš da je to nekje 20% moto gp-ja, ker pospeške ima noro noro dobre!

Sam spust je pa noro dobr, da je kul proga, da je kul bickl pa to ej fenomenalno, enako ima biick ornk tehnike, od hidravlike za za vore, posebne diske, ki so tudi po 500eur+, prve vilice karbon sm videl celo za 4keur itd, cene grejo v višave, trenutno dobr bicikl za spust je od 6keur+ :zzz::puppy:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
trenutno dobr bicikl za spust je od 6keur+ :zzz::puppy:

uuu tole pa mal pretiravaš za 6k eurov se pa ži res taki bajki ko jih proji na svetovnem furajo npr Sam Hill, konkretn Freeride ali Downhill bajk že dobiš za 3k pa mislim s tem res kr konkretn

če mam prav ma Sam bicikl, je blo zdej en dan po tv za 8keur, ok sej maš gut bicikl za nekje 2,5keur, pa vseen ni to to, pravim sm posamezni kosi mini malni so od nekje pro varjante od 1keur+, ma en kup je samih nadgraden.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
trenutno dobr bicikl za spust je od 6keur+ :zzz::puppy:

uuu tole pa mal pretiravaš za 6k eurov se pa ži res taki bajki ko jih proji na svetovnem furajo npr Sam Hill, konkretn Freeride ali Downhill bajk že dobiš za 3k pa mislim s tem res kr konkretn

če mam prav ma Sam bicikl, je blo zdej en dan po tv za 8keur, ok sej maš gut bicikl za nekje 2,5keur, pa vseen ni to to, pravim sm posamezni kosi mini malni so od nekje pro varjante od 1keur+, ma en kup je samih nadgraden.

Translation? :fiufiu:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
jah kurc je kr drag šport ja

sam nism vedu da je tist hillov Jekleni Konjiček 8k evrov fak

ti bom drgač reku, če poznaš mini moto sceno, maš minija kitajca za 100eur, original nekega polinija za 4.000eur, no in če ni keša kupiš neki rablenega za nekej 1,5keur, enako je z bicikli...sm keč je , da se ga zeloo težko dobi, mislim neko pro varjanto, ki je bla ene 4keur, pa da bi dal nekje 1k-2k....ja ta šport je pri nas zelo redek, je pa prokleto nor!

ene 70kmh 5cm stran od poštenega drevesa :bringiton: ihaaaa :rock::rock:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Super šport! Tud sama si želim takšno kolo, pa da se spustim po hribu navzdol...sam kaj, ko bi se najverjetneje v prvih poskusih polomila, pa končala za kakšno leto, potem pa obupala. Podobno kot pri mini motu. Sem enkrat fino padla, se lepo olupila, preteklo nekaj krvi, sedaj pa imam kar neki strah, in si mislim: "Pa kaj mi je tega treba?" Ampak vsak šport je po svoje nevaren, vsi športi, pa čeprav je to nogomet, so nevarni, oz. moraš vzeti to v zakup, pa potem gre. ;)

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.