Skoči na vsebino

A Plague Tale: Requiem


Priporočene objave

  • vrhovni

Gre za akcijsko-pustolovsko igro in nadaljevanje igre A Plague Tale: Innocence, dogajanje pa je umeščeno po koncu le-te. Igralec še vedno igra Alicio in Huga, ki zapustita domače okolje.

 

A Plague Tale: Innocence - napovednik in 16-minutni gameplay:

Spoiler

 

 

Navedek

Requiem looks to also be a grim and dark tale, albeit one that will take us to a more colourful world compared to the original game. The trailer shows Amicia on a ship sailing South, so expect new places to visit and new situations to bring a tear to your eye.

On the gameplay end, stealth and combat systems look to have been expanded, and we'll even get to craft a wider range of tools compared to the original.

 

Izid igre je napovedan na PS5, Xbox Serijo ter PC v prihodnjem letu. Prav tako bo igra izšla na Switchu le v cloud verziji.

Na voljo pa bo tudi preko  Gamepassa na konzolah, PCju ter cloudu.

 

Gameplay napovednik:

 

Urejano od japanboy
Odstranjena duplikat videa.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 3 meseci ...
  • N7

Trenutno nabijam. Precej sem pričakoval od tega nadaljevanja. Zelo sem se ga veselil, ker mi je bil prvi del über presenečenje. Po nekaj urah ugotavljam, da je tehnični del precej beden. Igro v premikanju trga, gibanje likov je okorno, pretep oz. QA scene so retardirano zaštekane. Groza. Kup grafičnih nastavitev po drugi strani vendar brez FPS prioritete. Sinhronizacija gibov in predvsem govora porazna, liki včasih sploh ne odpirajo ust. 


Kar se pa zgodbe tiče, še ne vem. Trenutno mi para živce neprestano cviljenje Amicie (sestra) o bolestni skrbi za mlajšega brata (Hugo). Seeeeej štekam, kar je skrb. Ampak dialogi med Lucasom in Amicion so včasih že na meji dobrega okusa, ko jo neprestano tolaži in ji prigovarja. V resnici nimaš toliko potrpljenja. Get it together pa užgi! 

 

Bomo videli kako se bo zgodba razvijala. Cilj je platina.

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.