Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • N7

Spoštovani soborci. Na ogled je treba postavit nekaj dejstev ob katerih sam nimam kaj iskat.

Le z vašo pomočjo lahko KSi napreduje in deluje dalje.

 

Kot veste se KSi že dolgo preživlja iz lastnega žepa, kar je nekaj s čimer se pretirano ne ukvarjam. Nekako zamižim na eno oko in karavan gre dalje. Sem pa treščil na realna tla ob zadnjem PR posvetu s Sonyem.

 

Na žalost, KSi s svojo nedejavnostjo po forumih kot tudi po ostalih socialnim omrežjih ni privlačen za PR program. To pomeni, da KSi tudi do PRESS kod ne pride več. No, to je pa nož v srce. Vendar moramo biti iskreni, taka je realna slika, ki se je že dolgo zavedamo.

 

Kako torej dalje?

Kakšna so vaša priporočila, če sploh? Imate ideje? Mislite, da je vredno KSi razširit v npr. spletno trgovino s sorodno vsebino? 
Morda ukinemo socialna omrežja, ki stagnirajo, ker slabše kot biti brez, je imeti nekaj z zastarelo oz. mrtvo vsebino...

 

Zanima me vaše cenjeno mnenje. 
Pa da vidimo...

 

 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Sam nikoli nisem dober pri takih stvareh - sploh z mnenji, opisi ipd. Ampak še vedno vse od obiska oz. registracije sem enako dejaven tu na forumu in strani.

Je pa res, da je veliko ljudi zapustilo sceno, kolikor vidim, vsaj takrat ko je bil forum še zelo dejaven, novih pa vsaj v takem obsegu ko so prejšnji bili - ni.

Rad bi da forum ostane oz. stran - se mi pa zdi da vsaj socialna omrežja bi po mojem lahko ukinili.

Kaj misliš da bi bila na KSi spletna trgovina s sorodno vsebino? To mi ravno ni jasno.

Z moje strani sem pripravljen podpirat KSi še naprej, ne glede na to kaka bo odločitev. 

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

KSi mora postati influencer, pa bo vse ok. 😛

Hec gor ali dol, tako pač je. Potrebno je pogledati komu pa potemtakem Sony PR v SLO pošlje svoje kode? Dam roko v ogenj, da gre večinoma streamerjem/influencerjem, ker je to trenutno najboljše za razpoznavnost pri mlajših generacijah. Od SLO spletnih strani predvidevam da samo hop.si dobi kodo (izjemno hitro objavljeni opisi). Še kdo?

Mlajše generacije se ne pridružujejo forumom, ampak veselo hengajo na socialnih omrežjih.

 

Kar se tiče ukinitve KSi socialnih omrežij, se strinjam. Ukinitev vse neaktivne navlake. Ampak po moje je tukaj že vsa navlaka očiščena. Imamo še YouTube, Facebook stran in privatno skupino in je to-to. Jaz od tega ne bi nič ukinjal. Potrebno bi bilo "le" biti aktiven. Priznam, KSi FB  stran in skupino sem čisto zanemaril. 😓

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

Osebno mislim, da je potebno (spet) menjat platformo. Dejsto je, da je klasična forumska platforma preveč okorna. Integracije v socialna omrežja so slabe oz. administrativno preveč zahtevne (govorimo o tem, da preko portala objavljaš na FB recimo ali komentiraš kot FB member...). Druga stvar so opisi in novice. Nekoč smo to imeli pa smo kenslali, ker je bilo spet preveč okorno. Če se ozremo po hop.si in podobnih portalih vidimo, da je to tisto, kar dejansko deluje. 

 

Dotična platforma zelo dobro vpenja socialna omrežja (YouTube) ampak KSi nima svojega influencerja, tako da... odpade.

Kaj želim povedat?

. da bi bilo potrebno zasnovat portal primarno kot news feed portal z dobrim socialnim vmesnikom za komentiranje

. da se forumski pridih počasi umakne

 

Na lovu sem za platformami, ki bi bile dobro utečene. Socialnih platform je mnogo, nekatere so tudi zelo drage.

Dajte poskusit razmislit v to smer in poskusimo najti nekaj, kar je ustrezno new-age in bolj privlačno. Ne vidim druge...

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Jaz sem pripravljen kolkor mi bo to dopuščalo pisat kratke novičke? Problem je, ker pač moje pisanje žal niti približno ni na nivoju vajinih. 

Časovno sem zaposlen kar s službo ampak bi se potrudil da KSi deluje dalje. Finančno pa ja, bom podpiral kolkor lahko.

Pa fajn je če se spomladi kje dobimo na kakem pivcu in zdravi hitri hrani. 😁

Povejta kaj rabita pa se bom poskusu prilagodit kolkor moje znanje dopusca.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 11 meseci ...
  • N7

No, kot je videt me je spet meteor zadel v male možgane, segel sem v žep, pljunil zajeten kupček keša in začel spet delat. Ne vem kaj izumljam ampak po starem in mrtvem je smrdelo do Andromede.

Aktiviral sem ilustratorja, da nam izdela badge in progress ikonce pa mal špijuniram tudi na mn3njalnik. So what. Caring is sharing. 

 

Odbil sem vsa balastna jajca, ki ne pašejo nikamor in v bistvu ubijajo klen, jasen izgled. Nova postavitev temelji predvsem na debatah, segmentiranih po nekih idejah.

Prosim, da se osredotočite na slovenščino in (ne)smiselne prevode. To je jeba in težko je včasih bit skladen, zanimiv in sploh pismen.

 

Druga zadeva. BAR rebels. Če je še živ, ju pofočkam @pa3k3132005 in @Bessie, da vidimo kaj s tem? A gre v anale sevanja bitov in bajtov ali kako?

Ostalo za predebatirat še pride... ima toga 😛 

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.