Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni

Igra je dobila napovednik kot tudi platforme izida.

Potrjene platforme so PS5, Xbox Serija, PS4, Xbox One ter PC (Steam). Igra naj bi izšla 10. junija letos.

 

Napovednik:

 

Kratek oris:

Navedek

The Quarry je grozljivka v kateri so glavni akter najstniki in kjer vsaka odločitev šteje kakšen bo razplet zgodbe in kdo na koncu preživi.

Med igralci je kar nekaj Hollywoodskih zvezd kot so npr:
David Arquette (Scream franchise), Ariel Winter (Modern Family), Justice Smith (Jurassic World), Brenda Song (Dollface), Lance Henriksen (Aliens), Lin Shaye (A Nightmare on Elm Street) in drugi.

Ob sončnem zahodu najstniki Hacket's Quarryja priredijo zabavo, ki se pa kakopak kmalu sprevrže v pravo nočno moro. Kmalu tako postanejo plen krvoželjnih domačinov in nečesa mnogo bolj zloveščega. Klepet in flirtanje med člani tako vplivajo na odločitve med življenjem in smrtjo ter tako odločijo kdo izmed devetih likov bo dočakal zoro.

 

Kratek povzetek oz. značilnosti:

- igralec bo izbiral med devetimi različnimi liki,

- načina igranja oz. mehanika (se opravičujem za izraz, če je napačen oz. če sem zamešal) je izjemno slična Until Dawn (kakopak razvijalec je isti),

- prilagodljiva težavnost igralnih elementov za igralce različnih veščin

- večigralski način, kjer se bo pridružilo do sedem igralcev ali co-op način (igralci ki se pridružijo glasujejo pri odločitvah in tako v veliki meri krojijo razplet zgodbe)

 

Meni osebno se zdi ta zadnji element, ko bodo igralci glasovali še najbolj zanimiv. Je pa še vedno res, da če prav razumem bo glavno odločitev sprejel glavni akter oz. igralec. Tematika oz. liki kot pri Until Dawn so zopet najstniki, kar me niti malo ne moti. Me pa tale igra res močno srbi, da bo najbrž poleg GT7 druga igra, ki jo bom nabavil za PS5. 😍

 

P.S.: Če želi lahko kdo popravi/dopolni prispevek :D. Sicer ne pišem takih prispevkov, ampak me je napovednik močno pritegnil pa sem se odločil malo več truda in pozornosti vložiti v prispevek. 🙂

 

Vir

Urejano od japanboy
Dodan link do Until Dawn teme.

10573384652.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Igra bo imela kar 186 različnih končnih scenarijev!

 

Navedek

The Quarry, the upcoming narrative horror game from Supermassive Games, will have multiple endings. And when we say multiple, well, we really mean 186.

Each ending will depend upon choices you make in the game with the non-playable characters. These endings could result in life or death, as the story will change depending on said choices - all of which are included in a 1,000-page script.

 

Klik

10573384652.png

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.