Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Aja, pa sej zadnje cajte se skoraj vsako večer kaj dogaja. Partyji itak držijo samo 8 ljudi, zadnjič se je celo zgodilo, da ni blo prostora za vse. Je pa v bistvu tak, da mamo "raje dovolj kot preveč", se pravi da raje igramo 4v4 custome, kot pa da bi na silo invitali vse kolege in kolege od kolegov, da bi nas blo potem za nacionalni big team battle. Ti samo pridi pravi čas in to je to.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 11 meseci ...

Jutri je moj rojstni dan in zato vabim vse ljubitelje Hala, da mi pridružite jutri, v četrtek, ob osmih večer na Xbox lajfu. Igralo se bo MM, če pa nas bo zadosti pa še mogoče kak Costum game organiziramo. Halo Reach, da ne bo pomote. Upam, da nas bo čim več, pa še koga zraven povabite. Igralo se bo dokler zadnji ne gre spat, bomo pa sami Slovenci.

P.S: Da ne bo komentarjev, mam veliko frendov, samo pač ne meni, ne njim ni, da bi praznovali sredi tedna)

klima94.jpg

Haaloooooo-oo-oo-oo-ooo

Link to comment
  • Ozi odpel dotično debata

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.