Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

Uu, danes je pokalo:

srečal sem team rudeča zvezda friendlisto razširil za par dobrodošlih H3 pwnererjev:

SICKBOY128

matkurba

motorko

djepoac

zraven so uleteli še

Mlaky SLO

skyform

afireinsida9x74

in še kdo in usekali smo par odličnih customov ter team slayerjev/socialcev v petih.

Res zabavno in odlična komunikacija v igrah. :beer:

Skrajni čas je, da uredimo eno res kompletno listo rednih igralcev H3, da se lahko vsi polinkamo in da bomo imeli vedno šanso zapolniti vsaj kak 3 vs 3 custom, ali pa še več. :plan:

Link to comment
  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Jaz na žalost včeraj nisn mogo, ker mam 2 računalnika pa box na liniji. 1 računalnik je moj, drugi ni... Zato se zna zgodit, da je linija včasih puna, pa se ne da igra.

Eno rundo sn probal socialca, pa ni šlo, pa sm kr izklopo vse skupaj. Sem pa vam še vedno na voljo, dokler so pač vsi pogoji, pa dokler še nimam CoD4. Potem bomo pa vidli :beer:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Po dolgem času danes malo H3 ownaže.

dobili smo se:

Samotar13

MrX SLO

dprulles

AlexS1

afireinside9x74

o0 Yoseep 0o

in usekali par zelo orenk custom 3 vs 3 iger in, ko koga ni bilo, lepega socialca v petih za sprostitev. Res zapasalo po dolgem času. Pohvale rookijema dprullesu in AelxuS1 za trud in potrpežljivost in seveda MrXu za voljo, da je joinal po dolgem času in pokazal nekaj 1337 sniping & turtling skillzov. Keep up the good job.

Pa čimprej orenk orožja zaobvladat. Needler in spiker, saj sta kul, ampak za zmago je pa res nujno čimveč uporabljati Battle Rifle, saj če ga ne bomo mi, ga bo pač nasprotnik. :)

Vsekakor, good times. Moramo se polinkati vsi, ki zdaj šopamo H3, da se bo čimlažje usekalo kak lep custom, kot so bili tej.

Aja, in sorry Afi, ampak jaz tebe cel večer nisem slišal - kot da ti ni delal mikrofon (si imel prečrtano ikonico).. Upam, da ti nisi govoril ves čas, ker potem smo epsko zagnojili. Boh, počekiraj malo. Anyway, see ya next time! :bringiton:

Link to comment

Men je blo COOL sam mi je pa zdaj NECOOL delat (sem spal samo 2 1/2 uri :tard: ) ampak se je splačalo :rock:

btw kekken3 Needler je kar ok si ga parkrat fasu ;)

Mal je treba več komonikacije kje je nasprotnik in organizacije :thumbup: drugače pa glede nato da smo se nekateri prvič dobili skup je čist ok

MrX SLO

dprulles

AlexS1

afireinside9x74

o0 Yoseep 0o

:car:

kekken3 naslednja igra brez snajperce ;)

Kdaj bo revanž :bringiton:

Xbox

Link to comment

bil je užitek vsaj gledat ker kaj drugega kot se skrivat v tem tempu polnem novosti ,taktike nisem zmogel. 10 -20% vašega pa sem car zase.bilo mi je v čast igrati z vami. želja mi je bila spoznat najprej samotarja13 ki je" naše krvi" tebe joseep, po sreči še MrXa in Afija ,rad bi pa še videl v špilu sebeka.komaj čakam da spet udarite-mo. :car:

obenem bi se pa rad zahvalo samotarju in aleksu da sta mi pokazala svet multiplaya.

lep pozdrav :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Par epskih iger tudi včeraj ponovno je joinal MrX SLO in najprej socialec v štirih, nato pa, ko sta AlexS1 in dprulles šla, hude ownaže do rane ure v multi team in team doubles. Moo, ne morem verjeti, da Mr.Xu gre tako dobro od rok kljub temu, da Hala ne igra praktično nikoli. :bowdown:

(sam sem tudi bil v formi in v enem večeru naštancal dva overkilla :ninja:)

Po zaslugi res kvalitetnega sodelovanja sva iznašla toliko utrgano delujočih strategij, da je grdo videt. Psihologija je laufala sto na uro in točno sva vedela, kaj namerava kateri nasprotnik kdaj narediti in kam ga z dejanji napeljujeva. Pwnage! :love:

Good games! :rock:

Link to comment

Zelo GG za BigKeksa Jr, ki se je od tedaj, ko sem ga nazadnje videl občutno nabuhal, tako da sva včeraj grdo razturavala double team, danes pa so pokali customi in socialec, kjer smo delali kebap z nasprotnikov. Joinal je tudi SapphireX360, ki se je do konca večera lepo ulaufal. Škoda le, da brez mikrofona. GGs!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Včeraj sem vdaril z Bigkeksom par rund double teama, seveda na začetku suxal, jap več kot 2 mesca nisem igral, pol v 3 rundi pa se je že začelo, random no scope headshoti, čudni manevri, ko sploh ne veš kak živ ostaneš. And the pownage continues, kekken where are you :D:tepen:

Končno je bungie malo porihtal ta halo3, sux paket se zelo malo pojavlja (Narrows, isolation, snowbound), pa team hardcore so dodali, ampak še vedno čakam na remajke, aja pride pa zaj kmalu tudi neki patch, ki bi naj porihtal meele in ostale bedarije.

Link to comment

True, sam kak se pri tej igri nasmejiš poleg, adijo. Jaz par rund sploh nisem mogel igrat, ker sem se tak režal. Ko vržeš granato na constructu v lift, ko grejo oni gor epic. ALi pa ubiješ rocket guya z overshieldom, medtem, ko ti ščita sploh nimaš. Bom si dans zloadal mape, da bom l33t pa se čujemo. Epitaph :tepen:

Moram še malo br izboljšat, glede na to, da je zdej 75% iger br startov, ker parkrat sem bil tak out braran, da groza.

Link to comment

Nix oni dan, spet dobre igre. Halo bi res lahko opisal kot igro jeze, ko si ownan se dereš, cviliš in celo bajto zbudiš, nasploh whinaš kak nič nemoreš pa kak lagira, si pa sam host :lol:. Igro smeha, ko ti pač gre in za šalo obračaš folk, ki ima 5 krat tolko gejmov kot ti, medtem ko ti 2 mesca igre sploh taknil nisi, ko nekega wanabe proja 4 krat zapored outbraraš, škoda edino, da je model kekkena prehudo snajpal, medtem, ko je mene pustil :beer:

Igro, ko se od smeha valjaš po tleh in sploh nemoreš igrat. Ko kekken 2 krat v parih minutah stikne folk po liftih gor, material, ki se ga ne bi sramovale niti najboljše montaže. Ko kekkena lagira ven, ker je glihkar dal 5 headshotov. Prvo sem mislil, da igra pač modela lagira ven, ko je dober zato sem predlagal, da po vsakem killu naredi 1 suicide, oh well na koncu je bil le ruter kriv. Ko 1 mapo čakaš 5 ur, da se ti pol prikaže in jo vetaš, ker še je nisi igral in veš, da so nasprotniki dobri :lol:

Kolko iger zgubiš za brezveze, ker se začneš smejat, al pa kuj neke prvošolske bedarije delat. Sam who cares its fun.

Link to comment

Ok te rufnem, ko bo kaj, al pa za kak double team :beer:

Omg, bigkeks je taka mašina, včeraj sma v double teamu igrala, proti nekim 50 pa 49, človek je naredil ene 17 killov, z par sick headshoti in ja ta 2 sta bila dobra, imo ene boljših kaj sem igral z njimi v halu3. Na koncu sta tak trashala, da adijo.

Včeraj sem tudi ugotovil, kaj lahko dela plasma pištolica, če je pravilno rabljena. Na blizu je praktično neuporabna, ampak na medium razdalji pa zadene skoraj vedno in lahko odloči igre, čeprav jo folk v halo3 podcenjuje. Isto velja za plasma rifle, ki zbije ščit praktično v sekundi in je v kombinaciji z meele pravi power weapon, sploh v br startih.

Aja pa narrows z br startih sploh ni tako zanič, kot z AR startom, skoraj ga ne vetam več :bringiton: . Snowbound pa isolation pa ostaja crap, pa naj naredijo kaj hočejo.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Moo, huda akcija zadnje dni na XBL. Keks je postal res dober igralec in Sebkom smo imeli par epskih ownaz kvazi-petdesetk ter parkrat celo najvisjih glav. Pa nekaj neverjetnih Snowbound trenutkov in marsikaj se. Zahvale tudi Mr.Xu in Fireju za obcasno pomoc v raznoraznih (objective) ownazah. Robocop FTW!

Celo nekaj smeh slovenskih 3 vs 3 smo docakali, ko so uleteli Ninja, Mlaky in Nitro. Skoda, da je stvar razpadla po par igrah, ampak ok. :rock:

V vsem tem me sedaj zanima, kje zavraga se je izgubil t3h return of Macro!?! :x:eye::puppy: :razzy:

Link to comment

Aaaa, I see. Bala to. :(

Sebek: jao, nesrečni ptič. Danes me je par fragov ločilo od krilatega prasca, nato pa sem se usral in čisto falil vse, kar se je dalo falit v na 3/4 že zmaganih igrah. A itak, saj bo, počasi, samo še več bom moral igrati, da bom bolj konstanten, ne pa eno na +5 in 3 na -10, pa bo že ptič sam od sebe priletel. :rock:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Wow, karnaža epskih razsežnosti danes na Lajvu.

Sebek SLO, BigKEKS, MrX SLO, miWChe, BigBalrog, Apollo182, brat kot gost, o0 Yoseep 0o (jazst) in pa legenda Jabawack kot gost pri meni smo se lomili na razpaljotki, kot je H3 že lep čas ne pomni.

Malo je pokal team slayer, nato socialec v petih, nato nekaj sadističnih big team battlov, kjer smo proti bužcem na drugi strani oceana med seboj tekmovali, kdo bo prvi prišel do 10 zaporednih killov, pa nor vehikularen Sandtrap. Potem nas je ostalo 7 ter kasneje 6, kar je bilo kot za nalašč za custom igre, ki so s polno izkoriščenim teamspeakom dogajale na ful.

Vse pohvale Apollu, Miwcheju in Balrogu ne le za voljo in potrpljenje, ampak tudi za spretnost, s katero so kljub temu, da so bolj novi v takem, za reči "resnem" Halu, uspeli dobro prilagajati divjem tempu rednih igralcev. Posebno v vseh BR-start igrah, ki dajo še dodatno prednost izkušenejšim. Svaka čast. :beer:

Vsekakor, res veselje za igrat in upam, da čimprej vržemo spet kaj podobnega, ali še večjega. :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.