Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

Haha res, takih iger pa že res dolgo ni bilo, koliko smeha, pa tudi teami so bli uravnoteženi tako, da je dogajalo.

Zmagala pa je itak zadnja igra, kjer je proti koncu bilo nekje 47:47 in je kekken začel motit signal, da nismo mogli komunicirat, za njihovo zmago, kako cheap :car:

Bom jaz dans do večera porihtal moj fileshare, boš lahko pol posnel dol.

Link to comment
  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...

Evo, da prijavim par kul sessionov z Apollom, Firejem in MrXom. :beer:

Predvsem slednji je danes v double teamu igral res odlicno. Veliko sva dala na uigranost teama in zelo se je poznalo, ko sva proti mocnima nasprotnikoma na Guardianu v par minutah naredila 15 razlike in podobno. Hudo. Tako da sem elegantno scruiseal na level 45.

The bird has landed! :plan:

2f18f9ea-d33c-4b2c-8580-8c562e9b128a.gif

22913504fulltz6.jpg

Link to comment

Jaz bi se rad zahvalo Mlaky-ju za pomoč pri zbiranju lobanj in končevanju enih delov kampanje v nedeljo. Najprej je z nama teamkillal še skyform, pol pa je pobral šila in kopita ter naju pustil sama. Vseeno še enkrat hvala obema za pomoč.

Padlo je še enih par svetovnih rocket race-ov, nasprotniki so žrli najin dim. In rakete. Pač nisma mela nič bolj pametnega za delat. Pa sploh ni blo tak slabo.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

včeraj je bilo totalno zakon z Yoseepom in MrXom, moja malenkost pa je prispevala k večjemu death ratiu za naš tim. :D

Mooo, je bilo par takih, da smo crkavali od smeha, posebej na novih mapah (okej, novih zastonjskih mapah, saj so prej bile na voljo za plačilo). Enkrat smo preprosto ownali vse možno z warthogom in Yoseepom na gatling gunu.

kasneje se nam je pridruzil nek tip, ki še zdej ne štekam ali je Anglež ali Nemec in bil povsem presunjen da smo vsi znali govorit angleško, povrh vsega pa v timu komunicirali angleško, tako da nas tudi on razume. Prav čustven je ratal in se čudil ter zahvaljeval. :beer:

Link to comment

Ja, čisto noro je bilo včeraj.

Sicer sem že tedaj, ko ga nihče še ni imel, po tihem pričakoval, da bo Standoff res smeh, a na to, da je tako zelo zabavna v casual Slayerju in Sniperjih, pa res nisem mogel biti pripravljen. :hyper:

Miwche & Yoseep Warthog Terror Squad je tebi nič meni frag naštancal dva Killing Frenzyja v eni igri do 50. :evil::evil:

Drugače pa ja, to je zame pravi Halo. Pogovor, zezanje in jasno strategija, vse hkrati in med igro, da res dobiš občutek, kot da igramo vsi v eni sobi.

Teči okoli in se grebsti, da bomo prej od naših anonimnih teammejtov pograbili vozilo/power weapon ali podobno enostavno ni niti delček tega, kar igra v dobrih pogojih (kot so bili tokrat) zares ponuja. Za to se še kako splača malo "počlovečiti" in iti na roko tujcu/novincu. Kompetitivnost, a dobra atmosfera, that's what gaming is all about. :beer:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Legendarni vehikularni demolishment na Standoffu! :car: Jap, danes so nasprotniki na veliko padali pod Kekken-Keks-Apollo-Nitro-kvartetom. V bistvu lahk rečem, da je fejst malo ekip, ki jih na Standoffu 4v4 ne bi namazali ko zaseko. Zakaj?

Zato, ker je mel Apollo vsako rundo po 1-2 killing frenzyja iz warthoga (plus ostale dokaj redke značke), jaz sem za volanom pobiral po 20 wheelmanov na match, Kekken in BigKeks pa sta raketirala in laserirala preostale izmečke, ki so se drzno plazili iz bunkerjev. :bringiton:

Tale match je en dober primer našega vsesplošnega razdejanja. Bodite pozorni na mojih nič killov. BTW, zgornja vrsta medalj, razen enega al dveh killing spreejev je Apollova. :D 22 wheelmanov pa mojih :objem:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Če pa tole včeraj ni blo epic :bowdown: :bowdown:

Se že dolgo nisem tako zabaval ob igranju, Halo3 res rula :car:

Vsaka čast Nitrotu za odlično vožnjo, brez njega mi ne bi uspelo, kekken pa keks sta mi pa sam frage pobirala pred nosom :no_no: , ne sej ne :beer:

Upam da tole čimprej ponovimo

Link to comment

Go for it. Sem te že dodal v friendlisto. :cool:

---

Drugače pa GGs Apollu, Keksu, Nitru in današnjem special guest starju po dolgem času, Travarju! :objem:

Kak bog. Ima roza in vijola unicorna v avatarju, da ga ja vsi napadli z gay forami in se bo(mo) imel(i) s kom kregat. Če pa so slučajno vsi tiho, pa že kaj najde, da poživi pre/postgame lobby. :lol: :bowdown:

Pa lepo abjuza rakete in ghoste, kar vsekakor cenimo! :plan:

Link to comment

Svaka cast, H5n1 aka UnleashXCarnage, odkar si joinal sceno halo zares laufa. Pa tudi pohvale za presenetljive H3 skillze, sva bila z MrXom prav lepo presenecena! :ninja::thumbup:

Nitro je tudi dobil nazaj vecino forme, ko me je me prav lepo velikokrat outBRjal na pitu (ceprav je se kar nepopravljiv needler abjuzer :lol:) in tudi Apollu se vidi, da veliko igra. Dodajmo se dosedanje redne in Travarja ter Miwcheja, ki vse bolj pogosto joinata, in pravkar rekrutirane Sasukeyinyamg in Fronta (no se prvemu vidi, da ze igra - way to go), pa dobimo res hudo zasedbo! Danes so customi pokali kot zmesani, MLG, navadne, mauler abuse, pa vseslovenski big team battle... nema da nema. Res je bilo epsko in tudi zelo kompetitivno. Tisti 50-49 kvazi-MLG guardian je bil cisto nor. Svaka cast fantje. :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.