Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ok, prej sem gledal tisti ESPN top 10, in sem začel študirat... Kolk igralcev lahko ubiješ z enim nabojem iz sniperja? Največ, kar sem do zdaj videl je 4, ampak se mi zdi da bi šlo še več. Zato bi lahk jutri probali - seveda če nas bo dovolj - malo eksperimentirat v custom načinu. Whaddoyallsay?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Jaz se opravičujem za moje dretje včeraj, ampak tak, ko me je to sranje včeraj razpizdilo me že dolgo ni. Res nikakve mape, ki smo jih dobivali s povezavo z najbolj random stvari, zmagala je tista, ko je človek dobil 10 shotov v hrbet pa ni umrl, je res bilo preveč za moje živce. Tako, da bom naredil uslugo sebi in drugim in se umaknil z matchmakinga za nekaj časa. Ne rečem, kaki custom še bom vrgel, žal danes ne morem.

Link to comment

Epski vseslovenski 4 vs 4 danes.

Macro, Ninja, Mlaky, Fire, Nitro, Carnage, Apollo in jazst.

Zabavne igre, komunikacija in predvsem trashtalk na ful. :car:

Škoda le za random lag. Ne vem, čudno mi je, da z vsemi connectioni bilo enega, ki bi zmogel 8 igralcev. Že mojih smrdljivih 512 uploada bi moralo biti načeloma dovolj za 7 drugih slovencev. Boh. Vsekakor pa smeh. Car Makro, ki si je spet ubodel H3 in spet težil s snajpo (epska igra na pitu. "Ninja, ne it za Apollom na most, ker snajperira. Bos umr..." ZOOM, SWOOSH, SPLAT... NinjaKlan has been sniped by Morbidmagic. Damn! :tepen::D

Link to comment

Hehe, maja, itak ni bilo dosti cajta, ker se nam je vsem nekaj mudilo. Eni jest, jaz v službo, ninja na vlak. Še dobro, da me je Macro dobil med nažiganjem Ikaruge, ker še malo, pa bi itak znorel. Sweet pain. :love::tard::love::tard::love:...

Ma tko, meni je osem ljudi za H3 že loterija in v bistvu tudi optimalna številka. Dobro, še kaj več bi itak pokalo, da bi lahko zakurblali Sandtrap ali Valhallo, pa jaz sem tudi vedno navijal za kakega Big Team :love:, a spet, ne smemo narediti napake in čim se nas kaj zbere takoj siliti v preveč, pa fasati lag in kompletno dizorganizacijo. Tako da, ajde, če se nas bolj pogosto dobi vsaj 6 kolikor toliko resnih, smo s customi v bistvu že zmagali. :rock:

Aja, moo, Sebek, ta je bila zate - danes smo vrgli Midshipa! Rimejk je res pristen - škoda le, da smo igrali v sedmih FFA in je bila dokaj štala. Moramo pa enkrat poskusiti team slayerja! :cool:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Olla, fantje. Ja, res, long time no see. Maja, meni je žal, da "zanemarjam"H3 akcijo, ampak res, kolikor ste vsi vedno bolj fraj od šole in ostalega obvezujočega stuffa, toliko sem jaz vedno bolj bizi od dela v turizmu in ostalega v sezoni. Da ne omenjam offline pretepanja, ki vključuje organizacijo slovenskih in udeleževanje mednarodnih turnirjev, kar poskrbi za trzavico in epilepsijo, še preden sploh uspem prižgati X360 konzolo. :doh:

Vem, Halo's getting no love from me. :(

Sem pa vesel, da se vas nekaj nabere in da pwnate. :car:

Dokler bo to, vsaj vem, da lahko uletim in bo akcija. Kar bom pa tudi poskusil čimprej. :innocent:

Link to comment

Zadnje čase nam v halo 3 sploh noče več dat hosta. Nevem ampak meni je dajalo host kar precej, zdej pa smo včeraj igrali ene 20 iger, guess what niti enkrat nisem bil host. Čudno je, ker sta Morbid in Daddy igrala na isti mašini z tako kot jaz 1mbbs uploada in nismo hosta dobili niti enkrat. Namesto tega nek amer z 256 kbbs uploada dobi in smo vsi v rumenem. Pač, ko igraš tam od 40-45 levela se host advantage že kar čuti od 45-50 pa odloča igre, v lokaciji kjer mi živimo. Zdej odkar so updatali preefer good connection ta deluje v 85% iger, ampak tu dobiš problem, da potem gejma sploh ne dobiš.

Apollo je rekel, da zdej dobi optiko, tako, da potem bi nam res moralo host dajat v 95% iger, isto smo igrali enkrat s phenomom in je imel optiko in smo res od 20 iger host dobili v 20 igrah. Igralo se je fantastično pa človek živi v Nemčiji, tako, da bo še boljše.

Drugače pa Daddy in pravtako Macro sta nazaj na sceni. Daddy gamertag je zaenkrat Morbid v2, hehe.

Link to comment

Ok, vceraj smo sli najbolj epsko serijo team slayerja po dolgem, dolgem casu. Vse, kar ni bilo 4 x lv 50, je padlo takoj. 10+ zaporednih zmag. Macro je snajpal ko zvau, Keks je proti najhujsim mofojem za kill falival perfectione, Apollo je imel prebliske dobrote in stancal kill frenzje, jaz pa sem bolj kot ne kolebal, a se dosti trudil s taktiko, tako da je rezultat na koncu bil res dober. Po nebroju vrhunsko uigranih iger smo odstranjevali po rangu hude teame ze rutinsko. Ava fanje! :bowdown:

pwnagerj1mq9.gif

Link to comment

Mnja itak odkar ima Apollo optiko in host je halo igrat res fun. Nič bullshita enostavno dela. Zdej mislim, da res ni problema prit do levela 50, če se le malo držiš taktike pa skupaj, sam ayd to že pride, ko se malo uigraš.

Sam Snowbound je treba vetat, pa Standoff tale Standoff je verjetno najbolj random mapa na halu ever. Res enkrat zmagaš, enkrat zgubiš.

Link to comment

Ej, zanimivo, da se tokrat niti ni šlo toliko za host. Mislim, ja, valda, da ko ima nekdo optiko, je gotovo boljše, kot slabše, ampak sploh nismo imeli pogosto hosta. Po moje glih v ene 50%. Pure pwnage je bil. :cool:

Glede standoffa, pa tko no.. hitro zna dojaditi, to res, ampak mapo smo toliko prefurali v vseh oblikah, da jo imamo čisto v malem prstu in na njej meljemo tudi hude živine. Pač, Apollo je glih enkrat v obdobju največje frekvence standoffa dokaj notri padel, kar se mu pozna in je na mapi še sploh vsestransko zanesljiv, drugi pa smo jo tudi zelo internalizirali. Začetni naskoki na laser, uničevanje warthogov, vse gre res kot urca. :evil:

Če jaz ne bi vsako igro zapeljal z natovorjenim warthogom v prepad za suicide+betrayal bi pa sploh lomili vse. :tepen:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.