Skoči na vsebino

Dobivanje online in (po)komentiranje good-gamesov !


kekken3

Priporočene objave

Tu se bomo menili o online srečanjih (kdaj bomo online na H3, kaj bi nam najbolj pasalo igrati) in pa po samih igrah kako rekli čez preteklo akcijo. Forumi online iger navadno imajo za vsako od postavk svojo temo, ampak ok, za začetek je lahko kar skupna.

Bom kar odprl z GGji za Irca (Crushing Day) in njegove kolege. Pridružil se nam je še Afi666 (afireinside9x74) in vrgli smo par lepih custom 3vs3jev. Škoda, da je naša ekipa bila malo premočna, ampak no, lepi fajti in zabavni so bili vseeno.

Potem se nama je s Firejem pridružil še Samotar (Samotar13) in smo almighty "Egg Clan" skupaj vrgli eno dolgo in kul serijo social teama. Navadno 5vs5 igre in smeh akcija, kjer smo zmagali vse razen zadnjega matcha. Seveda je moj highlight Last Resort aka Zanzibar, kjer so killi s Spartan Laserjem že v drugo dosegli dve cifri. Bzzzt! :love::love::love:

5563293fullkm5.jpg

:cough: ta bogi človek je glih skočil z nevidnosti in mislil, da je zdaj ves gadan. NOONE ESCAPES THE RAY OF DEATH!!! :eye:

No ja, zadnji dve laser preseranciji sta na voljo za H3 theater download tukaj tukaj (KLIK)

GG's Irec, Afi in Samotar torej. C ya soon. :cool:

Link to comment
  • Odgovorov 281
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Prvič čujem za killionare, sem pa v H2 na Xlinku na Lockoutu dostkrat izvedel killmanjaro (8 kills). Največkrat sem ga dobil ko sva z kolegom sama v teamu igrala shotguns only proti ostalim teamom. Pač si guardu pr snipe towerju in je fol kstalno uletavo not. Poleg tega je pa v drugih teamih bla gužva in so se med sabo sekal tko da sem lepo izkoristu in sesu par modelov pol pa še tiste random, ki so rushal notr. Včasih ti že ena granata da overkill če je res gužva.

Problem pr H3 je pač da so zdej mape ogromne v primerjavi z H2 in arhitektura sob je čisto drugačna. V H2 na lockoutu so bile tiste majhne sobice pod snajpo ali pr teleportu glavno prizorišče dogajanja in ni blo težko izvest multiplov, v H3 mu je pa še najbližje Epitaph ali Guardian čeprav sta tud ta dva preveč razvlečena da bi komu kej tazga ratal.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Huda akcija včeraj. Prvič sem supel iti vseslovenski 8 vs 8 (lag je bil res majhen). Woohoo. Ena bolj sick iger je bila BR-start na Epitaphu, kjer je Sebek nacheezal neverjetno serijo 26+ killing spreeja in medaljo Untouchable. Sick stuff - upam, da jo boš objavil na fileshareu in omenil v pravkar odprtem threadu, da bom lahko slišal komentatorjev vzklik. ;)

untouchable.gif:drool:

Aja, pa še ena epska je bila potem za na konec na High Groundu, kjer je o zmagi do 100 odločalo le par killov. Smeh scena. najboljše je bilo, ker sem jaz nonstop slišal Relixa, kako taunta in to, kot da bi bil moj teammejt. Predvsem smešno je bilo, ko sem ga slišal govoriti in ga potem šicnil. :love:

Good games vsem! :beer:

Almighty improvised klan Jajce (Jazst, Relix, Fire, Sebek in Macro (ganja egg)) smo se še nekaj preizkusili v Matchmakingu, a ni bil dan... Bomo drugič bolje, promise! :innocent:

Link to comment

Bože mili, kake igre so včeraj padale. No vglavnem včeraj je padla celo nočna halo3 seansa. Jaz, kekken in Mrx smo se ob 2 zjutraj zbrali na liveu, no midva s kekkenom sva zadevo že nabijala od 10 in kako smo ownali. Snowbound smo sfurali skoraj do perfekcije z nizke baze ( tam ko je laser ) z visoke pa še rabimo malo vaje, SPloh ghosta je treba vedno uničit. Naš style aka "turtling" se je izkazal za premočnega še za tako močnega nasprotnika. Če je PIT veljal na začetku za našo najslabšo mapo smo še na koncu zdominirali tega. Moj absolutno najbolši halo3 sniper performance ever, vbistvu sem še imel bolše ampak tu sem v key situacijah dal no scope, prav nemorš kaj sem jim delal, rocket rašal na mene se obrnem boom no scoope headshot. Najboljši pa nedvomno brez ščit shotgun na mene boom no scope. Res poleg macrovih double teamov absolutno najbolše igre v halo3 do zdej. Komunikacija, taktita, call outi vse je blo top, itak pa smo se skoz drli saj je vsako minuto padla neka omfg zadeva. Padel je tudi najboljši comeback do zdej, mapa guardian seveda. Ob 6 zjutraj smo potem dokončno končali, z porazom za 2 točki, če bi še bla kaka minuta več bi zmagali še tega. Mapa je bila snowbound, dobili smo spawn na snejperu a naredili napako, da nismo uničili ghosta, s pomočjo katerega so nasprotniki povedli na začetku za 10 pik, jeba.

Bom dal par movijev na fileshare, sam, da nabavim bungie pro, sploh tiste ownage s snajperco na pitu.

Ni dvoma to je pravi hejlo :bowdown:

Link to comment

Moo, res nor H3 session včeraj. Ko je treba kaj orenk zaigrat, sem jaz vedno ena od prvih beštij, ki ji ni mar za (super)pozno uro. A naveza Sebek (še večji Halo freak kot jaz) + Mr.X (še večja nočna žvau kot jaz) je še mene pripeljala na meje igičarske kondicje. :uke:

A seveda, ne bi vsi kot nori nadaljevali, če ne bi tako neverjetno dogajalo. Čeprav je Borut vseprej kot veteran serije, je komunikacija bila perfektna in igre intenzivne kot sto mater, kar je dokaz, da za najbolj hardkor igranje sploh ni treba drkati Hala 24/7 - le pravi mindset.

Snowbound svinjarije so bile itak nepozabne in pozna se, da smo karto resneje obravnavali tudi v lepljivkih na forumu, saj imamo zdaj na njej res razdelane strategije. Meni je bil med drugim čisto hud zaključek boja na Guardianu, ko sem sekundo pred koncem in izenačenim rezultatom frontalno nachargeal v random sobo in naredil zmagoviti kill. :love:

Pa sploh je bilo spektakla, da ni res.

No ja, to je bil višek večera. Dobre igre smo šli tudi z Nebulo (GT: Nebula Aspect), četudi je manjkal feedback in je, posebej, ko sta bili komunikacija in enostnost kritični, bil tiho. Ampak no, ni lahko igrati proti živalskim nasprotnikom, ki jih nate navleče Sebkov level 44+, tako da vseeno cenimo trud in voljo.

Haha, med pavzo, brez tretjega pa še malo Doubles, kjer sva s Sebkom povsem pwnala par super-glasnih US retardov, ki so med umiranjem dobili nazaj v grlo ves nasran drek. No, saj niso vsi US igralci Hala izmeček civilizacije in srečali smo enega super-smešnega, ki se je za vsak zamah Gravity Hammerja na Epitaphu čisto otroško-navdušensko zadrl "UOAHHHH!", kot ko smo kot froci vihteli role celofana in impersonirali He-Mana. In vsakič, ko si ga streljal v hrbet in mu je pretila smrt, je med begom panično kričal, kot da ga res lovi kak ubijalec. Kot kak grunt v story modu, samo ful bolj pristno. Čisto priceless! Gravity Hamemr nikoli ne bo več isti!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ah, po dolgem času včeraj en orenk H3 session. Nabralo se nas je po 5+ slovencev na ekipo in šli smo šteko epskih bitk. Last Resort, Guardian, The Pit, Snowbound, High Ground, vse je pokalo ko svinja. Še Valhalla in Construct ter za sam konec, the most epic of them all - Narrows, z down to the wire rezultatom 50-50. Super igre! :beer:

Posebno medaljo za hrabrost dobi rekrut Tozo, NumberUros pa odlikovanje za tekoč hosting. :china: :china:

Macro in Klen pak dobita skurjeno gumo od warthoga zaradi crappy connectiona, ker nista izklopila pr0na in lagirala. :no_no:

Sta pa imela t3h Emo Button! To pa ja! :rock:

Link to comment
Ah, po dolgem času včeraj en orenk H3 session. Nabralo se nas je po 5+ slovencev na ekipo in šli smo šteko epskih bitk. Last Resort, Guardian, The Pit, Snowbound, High Ground, vse je pokalo ko svinja. Še Valhalla in Construct ter za sam konec, the most epic of them all - Narrows, z down to the wire rezultatom 50-50. Super igre! :beer:

Posebno medaljo za hrabrost dobi rekrut Tozo, NumberUros pa odlikovanje za tekoč hosting. :china: :china:

Macro in Klen pak dobita skurjeno gumo od warthoga zaradi crappy connectiona, ker nista izklopila pr0na in lagirala. :no_no:

Sta pa imela t3h Emo Button! To pa ja! :rock:

Hvala, hvala, sploh mi stoji ob strani dejstvo, da mi je uletavala v sobo žena, z nekimi predlogi in stuff, pač ženice........ :D, ste pa me ownal, sem res n00b

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Ja, dobre so bile včeraj. Posebno nekaj tight 3 na 3 vseslovesnkih. :love:

Kako ste se umaknili tistim dvem raketam na koncu pita mi bo za vedno neznano, tudi z replayem. :annoyed: :tepen:

Smeh tudi sociali in ranked slayerčki kasneje s Keks JR.jem. Škoda le, da lag ni bil na naši, ampak ok, all in all res kul. :rock:

tisti izmik ne bi bil mogoč če nam ne bi sam chuck noriss pomagal:D

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.