Skoči na vsebino

Joj nikakor se ne morm odlocit.


Priporočene objave

ja half life 2 je vsekakor boljsi na PCju (lazje kontroliranje, ki je na xboxu malo tezje).

tak, da glede tega bi reku, da uzem half life za PC, ker lahka tudi pol razne addone gor vrzes in recimo garrys mod pa tako, kar pri xboxu ne bos mogel poceti.

Fear je pa bols na xboxu (vsaj men se tk zdi po 140 urah na PCju....).

Link to comment

zdej kk ti je volja.....al kupiš xbox360 pa boš mel mir.....al pa igraš igrce na PC-ju in dograjuješ (doplačuješ) grafične pa take stvari... :?:headscratch:

Sam se odloč... :cough:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
Zarad joypada se ne boš nič bolj namatru pr igranju razen če si kilav. Drugače nimam nobenga argumenta ker ne igram nič na PCju, sem pa ob igranju zdej velik bolj užival kot pred leti na PCju ko sem obupal nekjena sredunu HL2.

Aja - na 360ki maš achievmente, evo vsaj en argument :lol:

Orange Box ima Achievmente tudi na PCju ... Sicer pa sem gazaradi pomanjkanja denarja (in potrpežljivosti) kupil kar za PC, čeprav je moja kišta že stara (ampak na Medium nastavitvah še vedno super deluje). Kje naj dobim 70 € za TOB in še 40 € za Live! ... :tard:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.