Skoči na vsebino

The Orange Box


MaDrung

Priporočene objave

orange.jpg

Torej igra the orange box vsebuje 5 iger.

- Half life 2

- Half life 2: episode 1

- Half life 2: episode 2

- Portal

- Team fortress 2

Glede Half life iger ne morem kaj novega.

Ker je ce si igral ze half life 2 in episode 1 igranja bol malo (kaksnih 6 ur z episode 2) so zraven oddali se 2 igri.

Portal je igra v kateri se znajdes v nekaksnih testnih sobanah brez predzgodbe.

torej je tvoja prisotnost tam neznana. Edino kar ti je znano je to, da moras z uporabo edinega orozja, ki ga dobis priti do cilja.

ob tem te spremlja glas, ki prihaja iz zvocnikov.

Torej z orozjem lahko odpiras portale (2) in si s tem pomagas priti cez plate. Je zelo miselna igra, ki pa postane tudi zelo zabavna. (pravkar sem prisel do konca in mi je uzelo kaksne stiri ure in sem zelo zadovoljen z njo tako, da ni nek brezvezen dodatek). Btw igro se splaca obrnit ze zaradi pesmice, ki se predvaja ob koncu... mislim enostavno hilarious :lol::car:

071008_orange_hmed_03.hlarge.jpg

Team Fortress 2: je MP igra v anime slogu. Je zelo sproscujoca in na nek nacin smesna. Seveda ni ne vem kaksen globok MP a zna pricarati zabavo. Na voljo je kar 9 klas!

Obstajajo:

- Scout: Zelo hiter z malo armorja. Oborozen z zelo slabim orozjem. Glavni cilj je CTF.

- Soldier: Oborozen z rocket launcherjem in machinegunom. Ima srednje armorja in srednjo hitrost.

- Pyro: Oborozen je z flamethrowerjem, ki po moji oceni ni prevec ucinkovit zaradi malega dometa. Sploh je problem pri scoutih ali spyih in sniperjih.

- Demoman: Meni najljubši klas. je oborozen z minethrowerjem uin granade launcherjem. naredi veliko škode.

- Heavy: je oborozen z minitopom je pocasen in ima veliko armorja. Domet je seveda zelo velik zato je dober za support.

- Engineer: je oborozen s puško, ki ni preveč močna in lahko naredi turrete, portale....(turrets so premocne :()

- Medic: Je oborozen z iglometalcem :D in lahko reviva ponesrecene soigralce (ni prevec ucinkovit).

- Sniper: je oborozen z sniperjem in je hiter. Torej glavna naloga je kampiranje.

- Spy: Je hiter in lahko postane skoraj neviden ali se preobrazi v nasprotnikovega igralca. (prepozna se ga tako, ker ko pomeris v njega vidis svoje ime).

Torej to so klasi, ki so v tej igri in so predvsem zaradi razlicnosti zelo zanimivi. Tako se nikoli ne navelicas enega in istega igranja.

Prav tako pa so zanimive tudi mape.

* 2Fort, a capture the flag map.

* Dustbowl, a control point map.

* Granary, a control point map.

* Gravel Pit, a control point map.

* Hydro, a territorial control map.

* Well, a control point map.

(sklepam, da iz tega lahko sami razberete kaj kateri mode pomeni.

Jih pa seveda ni veliko in tudi map bi lahko bilo vec. Ampak glede na to, da je v enem samem paketu 5 iger je to tudi sprejemljivo).

Zelim vam prijetno igranje! :bringiton:

tf2_thumb.jpg

Link to comment

ma ja.

js sm tut portal taprvo obrnu.

uglavnem zgodba je nekak psihotno nareta in ravno to mi je vsec.

zelel bi si pa res vec puzlov in bol zakompliciranih ugank.

mi je pa qul se enkrat spilat, ko vem ka je treba naredit pa use to na hitr v akciji nardis pa ko ze kontrole obvladas.

tak, da bi mogla bit online :(

Link to comment

Half Life 2 sem igral na PCju in na XBOXu in moram rečti, da sta si igri igralno skoraj identični. Pomojem se ni kaj bat, da nebi mogli vredu igrat na Xškatli. Za hitro primerjavo PC in X verzije Half Lifa 2:

Plusi za Xbox verzijo:

-hitrejša menjava orožij

-lažji nadzor nad vozili

Plusi za PC verzijo:

-aiming lažji (malce...)

-grafika

Ker na PCju nikoli nisem končal Half Lifa 2 sem to včeraj storil na XBOXu. Vzelo mi je slabih 10ur, a sem v teh desetih urah užival bolj kot v večini iger skupaj. HL2 je definitivo parkiral na mojo top5 listo iger tako s glasbeno podlago (ki je neverjetna) kot z zgodbo :puppy: Sedaj mi manjka samo še nov računalnik (ki verjetno pride kmalu) in HL2 Episode 1 in HL2 Episode 2, da si razjasnim konec HL2. :tepen:

followmeontwitter.png
Link to comment

meni se grafika tudi zdi enaka.

pa glede tega da se vozila lazje kontrolirajo na xbou... .lie

Problem je ful furat pr xboxu kr ce das tisto gobico naprej gre naprej pa kkr das v levo sploh vec ne gre naprej in se motor ustavi da lahko uvinkas pa se ce prevec nazaj prtisnes zacne v nasprotno smer uvinkat ker das v vzvratno pa tudi ce se peljes naprej.

pri PCju pa je vse skupi lazje vozit z WSAD tipkami in gledat levo in desno z misko.

Link to comment
Jz pa resno dvomim, da je grafika na PC karkoli bolsa kakor na PS3 ali xbox360. Zadeva ni nobena high end grafika kakor Bioshock ali Oblivion ipd., da bi high end PC prikazal malce bolso grafiko.

Itak, da je boljša na high-end PCjih. Če ne druzga maš ultra-tekoč framerate pa lahko nabiješ resolucijo tja v višave. + AA & AF.

Link to comment

Končal tudi drugo epizodo. Stvar postaja zanimiva, sploh, ker se bo Episode Three odvijal na Arktiki. :beer:

Najbrž pa ga pred 2009 ne smemo pričakovati ... :(

P.S.: Je kdo opazil, da cel kup zadev, ki jih lahko vidimo v prikolicah za Episode Two v dejanski igri sploh ni? :disbelief:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Končal tudi drugo epizodo. Stvar postaja zanimiva, sploh, ker se bo Episode Three odvijal na Arktiki. :beer:

Najbrž pa ga pred 2009 ne smemo pričakovati ... :(

P.S.: Je kdo opazil, da cel kup zadev, ki jih lahko vidimo v prikolicah za Episode Two v dejanski igri sploh ni? :disbelief:

Like? Namreč nisem nobene prikolice videl. Je pa res, da na škatli piše, da je cel kup novih orožij, tekom zgodbe edino dobiš magnusson grenades vendar to ni to.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Končal tudi drugo epizodo. Stvar postaja zanimiva, sploh, ker se bo Episode Three odvijal na Arktiki. :beer:

Najbrž pa ga pred 2009 ne smemo pričakovati ... :(

P.S.: Je kdo opazil, da cel kup zadev, ki jih lahko vidimo v prikolicah za Episode Two v dejanski igri sploh ni? :disbelief:

Like? Namreč nisem nobene prikolice videl. Je pa res, da na škatli piše, da je cel kup novih orožij, tekom zgodbe edino dobiš magnusson grenades vendar to ni to.

No, eden od največ predvajanih posnetkov je kazal, kako s Freeman z buggyem ustavil ob neki hiša, in ko izstopi, je obkoljena z Hunterji in Striderji (le te jo zrušijo v prah). Takoj pobegne z avtom in se istočasno zaplete v boj s helikopterjem, ki se konča med vagoni, parkirani na postaji ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.