Skoči na vsebino

Battalion Wars 2 [nove slike]


č.u.k.

Priporočene objave

jaz bi raj vidu, da tud v ZDA izdajo vse skup decembra, da še mal spolerajo stvar, kajti na sumu imam, da bi lahko še kaj dodali... recimo kak map editor, če ga ni not, mogoče globjo misijo, več vrst stavb in ostalega okolja...

naj najprej dajo kak demo ven, da igralci sprobajo, in se pol po forumih kregajo

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

itak, da bi lahko! Pač naredili bi en simpl program, kjer postaviš drevesa, morje, obale, in podobno v 2D gledano od zgoraj navzdol, nato pa bi mel še par funkcij za prilagajanje terena, če si malo bolj petičen in dodajanja stvari. Te bi lahko vleku dol z interneta...

No ja, skrimish z neživimi nasprotniki bi pa zihr lahko dal. Pogrešam več funkcij v takem špilu. No ja, špil si bom mogoče le nabavil, samo zato ker sem ljubitelj advance warsov in bom iz prve oke lahko komentiral bedarije, ki so jih angleži naredili v tem špilu.

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

Pa da še jaz povem svoje, po branju neskončnih review-ov. Igra ima kot kaže kljub povprečnim ocenam ogromen potencial. Campaign naj bi bil odličen, isto naj bi veljalo za surovine, ki jih nabiras, saj se le te, izkazejo kot izjemno ucinkovite (vsaj tako sem jaz to razumel). Čeprav online play ni briljantnost, naj bi vseeno obvladal stvar ter ponudil dovolj zabave pri tepežkanju nasprotnika. Igra ima odlicno grafiko ter ponuja dosti možnosti pri kombiniranju ladjevja z pehoto in ostalim. Nekoliko pa zatajita AI (umetna inteligenca) ter zgodba. Mimogrede, sound themi naj bi bili izjemno dobri! Glede onlina je tak:

- naj bi bil lag-free, kar pomeni gladko online igranje

- mape naj bi bile ze nastavljene vkljucno z enotami, s katerimi se boris

- mozno bo le 1 vs 1 battle

To je bilo nekje povedano do zdaj, več sledi, ki igra izzide tudi v Evropi.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.