Skoči na vsebino

[Uradna tema]HL2 :Orange Box


D.Tidus

Priporočene objave

kdo jamci, da ni? prej ali slej ga ubodem jaz. upam, da zelo kmalu. potem se bom lahko preprical.

se strinjam, največ pa zaradi tega, ker so igro dodelali v Sony-jevih studijih, (SCE je tudi založnik), saj žal sami niso bili tega sposobni...tudi zaradi tega (njihovega izvoda brez popravkov) je na koncu prišlo do takih govoric...na žalost je edini do sedaj največ iz PS3 ja izvlekel, glej ga zlomka, prav Naughty Dog (Sony) v Unchartedu, saj igra konstantno nabija nad 30 fpsja (voda je neverjetno realna)...upam oz. vem, da bo takih iger že v naslednjem letu veliko več! :beer: Enjoy HL2!!! Jaz ga bom od danes naprej...lol :hyper:

Link to comment
  • Odgovorov 90
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Jaz sem igro dobil, igral je nisem še dost (Uncharted ma prednost, pa Ratcheta ne morem nehat igrat :D ). Igral sem samo HL2, kakih pet ur in nisem zasledil nobenega štekanja (niti ko quicksavas, kot piše po netu da takrat igra šteka). edino loading timi, saj ne da so dolgi (max 12 sekund, ponavadi se mi zdi manj), a so nekateri deli v igri, ko med levelom loada vsake 2-3 minute,... in vsaki 2 minuti čakat po 10s ni ravno uživantsko..

Pa to bistveno ne kvari igranja, igro se da čist lepo in uživantsko preigrat, o tem koliko šteka Episode 2, ki naj bi baje imela največ problemov, pa vam povem čez slab mesec, da se sploh prebijem čez vse te igre do Episode 2. :P

Link to comment
Po približno 18 urah igranja,sem nad igro obupal. :(

Nekje do chapter 7 je še igralno in dogajanje dokaj tekoče,potem pa... :thumbdown: :( No comment

V določenih trenutkih se špil zatika,da je grdo videt :doh: brez pravega vzroka :no_no:

Če res nimate druge možnosti vzemite verzijo PS3,drugače pa rajši X360 ali PC

Torej sem se jaz malo prezgodaj veselil, po le nekaj odigranih chapterjih. :crybaby:

No bomo vidli kako bo..

Link to comment
Po približno 18 urah igranja,sem nad igro obupal. :(

Nekje do chapter 7 je še igralno in dogajanje dokaj tekoče,potem pa... :thumbdown: :( No comment

V določenih trenutkih se špil zatika,da je grdo videt :doh: brez pravega vzroka :no_no:

Če res nimate druge možnosti vzemite verzijo PS3,drugače pa rajši X360 ali PC

Torej sem se jaz malo prezgodaj veselil, po le nekaj odigranih chapterjih. :crybaby:

No bomo vidli kako bo..

Sej se ti bo mogoče zdelo da pretiravam,ampak ko boš prišel do chapter 9+10 boš 99% :disbelief: potem :no_no: in nazadnje :(

Sem preigral špil na xbox 1,kjer se je stvar v chapter 9,10 dosti manj zatikala.Nekateri pravijo da je problem še hujši v epizodi 1in 2.

Grem rajši igrat uncharted,bo bolš

Link to comment
zaenkrat nimam se nic tezav sam nism se chapter 9 bom porocal

Na koncu chapter 10 je boj,pri katerem uletavajo soldati iz 3 strani.Sej je bilo igralno,sam daleč od tistega kar sem pričakoval.

Mogoče sem preveč kritičen.

Ciao

Enako kot Martinez....nobenega problema... :roll::headscratch:

Sem vesel za vas,da vas stvar ne moti.

Link to comment
zaenkrat nimam se nic tezav sam nism se chapter 9 bom porocal

Na koncu chapter 10 je boj,pri katerem uletavajo soldati iz 3 strani.Sej je bilo igralno,sam daleč od tistega kar sem pričakoval.

Mogoče sem preveč kritičen.

Ciao

Enako kot Martinez....nobenega problema... :roll::headscratch:

Sem vesel za vas,da vas stvar ne moti.

Link to comment

Jaj!

Valve has now open a thread in their official forums to suggest changes and tweaks to the PS3 Orange Box!!!!

In the words of Valve :"Please use this forum topic to suggest changes and tweaks, and I will compile a list and forward it along to the developers. "

Please everybody that has the game suggest stuff so that they can fix it!!

Here is the page!

http://forums.steampowered.com/forum...d.php?t=639482

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.