Skoči na vsebino

[Uradna tema]HL2 :Orange Box


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 90
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

evo preigral orange box stekanja tazga kakor nekateri opisujejo ni razen loading cas je ene 10 s to je pa tud vse tko da nevem ni slideshowa kakor nekateri pisejo tud chapter 9 in 10.

Kaksen je Half Life2 episode 2, za tega so rekl da ma najvec tezav in me tud edino zanimam, od Orange Box.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Andy1, satanist en!

andy1-satanist.jpg

OT:

sicer pa mislim da je Gabe en zafustriran kripl ki misli da je sony failu z PS3

Lol, sploh nisem opazil.

Včeraj sem bil pri kolegu, ki ima PS3 in Orange Box (jaz sem vse to že prešpilal na PC-ju) in je prišel do dela, kjer si v Citadeli in je tak dolg odprt hodnik, kjer te čakajo vojački in nakoncu en Strider.

Po 10 sekundah, ko stopi dol na hodnik proti vojakom, mu cel PS3 zmrzne. To je poizkusil cca. 6x. Zato sem pogledal na SteamPowered forum in dejansko se dostim (in PS3 in 360) zgodi. Edina rešitev je, da cel chapter preigra še 1x. OMG.

Drugače pa sem bil z kvaliteto grafike pozitivno presenečen. No, ne more se primerjati s PCjem z najvišjimi detajli, vendar za konzolo za 400 EUR, moram reči - impresivno.

Res bi pa lahko dodali podporo za tipkovnico in miško.

Link: http://forums.steampowered.com/forums/s ... p?t=634695

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

OK. prebral vse,

nekateri pravijo, da stvar "laga" torej framerate obupno pade

nekateri pravijo, da igra dela odlično

Odločal sem se za nakup igre in se odločil, ne bom je kupil.

Enkrat naj glava odloči namesto srca.

Original Half Life imam na PCu v spominu kot najboljšo FPS do Farcrya. Naj omenim, da sem že tako zelo zelo star, da sem začel z original wolfensteinom leta 92 :ihih: nadaljeval z DOOMom, ........

Če kaj nisem prenesel nikoli, je 10 slik/s.

Zadnjič sem kupil Splinter Cell za PS3 in ga igral točno 1 uro.

Hvala lepa, nisem kupil "nextgen" konzole za diapozitive.

Lair, kaj je z vami ljudje, kontrole so solidne, vendar framerate :a_a:

Če je Orange Box samo pol tako zanič in pol tako dober, kot pravite, ga ne rabim !

Igre, ki delajo patetično je treba ignorirat in bojkotirat.

Uncharted, Rachet & Clank, COD4, so dokaz, da je PS3 odličen hardware, ki se ga lotevajo leni bedaki, ki za svojo nezmožnost produkcije solidnega izdelka krivijo PS3.

F*** THEM, ne bom kupil tega klumpa.

mogoče zamenjam, za splinter cell :ihih:

Link to comment

Lair res izgleda kot štekfesta po filmčkih sodeč. Se strinjam s tabo, res je bedno, da ne optimizirajo špilov, da bi tekli spodobno tekoče (vsaj stabilnih 30 slik na sekundo). Res pa je tudi, da se pri nekaterih špilih (recimo ravno pri omenjenem Orange Boxu) da spregleat manjše probleme s frameratom, ker so pač hudo dobri.

Link to comment

Zakaj spregledat ? Manjši problemi ?

Dosti je bilo "spregledavanja"

Mislijo, da nam lahko prodajo kakeršnokoli sranje.

Saj ni čudno, da se lastniki 360 delajo norca iz nas, saj bi se jaz tudi, če bi videl isti šil na 360ki, ki dela odlično in potem PS3 spakedralo.

To se je zgodilo neštetokrat, mi bedaki pa v trgovino po špil, češ sej ni tako grozno slabo.

Sorry, ampak pri ceni 60-70€ !!!!! na igro, še pomni kdo tolarje ??

70€ je malo manj kot 16.800 SIT.

Tako je to, dokler je interes za klump se klump proizvaja.

Seveda jaz z mojim teženjem in nas par lastnikov z nevem kakšnim bojkotiranjem ne moremo narediti popolnoma nič, je pa vseeno bolje kot pa spregledat...

Jaz se trudim gledat na to kot na "porodne težave" :)

Link to comment

Načeloma se strinjam s tabo. Jaz sem tudi začel "bojkotirat" take igre, kot npr. Lost Planet ki je baje porazna konverzija -čeprav ob ceni 39 EUR

(sicer pa mi (edino) za HL ni problema spregledat takih stvari). Lenobe slabo opravijo njihovo delo, pa zato naj bi mi skeširali mastne denarje. Ni šans. Če se jim ne da posvetiti PS3 verziji naj raje igro izdajo samo na x360. Ampak denar je sveta vladar, kaj čmo.

Link to comment

Najvecji problem je v tem da mi gamerji sami kontroliramo ka bomo igrali in kk bomo igrali.

EA proda vsako leto cez milijon kopij vsakega spila posebej. Delnice rastejo, podjetje raste in naslednje leto spet jovo na novo. Ce oni ne bi meli profita od teh spilov bi jih ze zdavnaj opustili ... :bringiton:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 11 years later...
  • vrhovni

Woah! Tema potegnjena iz naftalina. 😃

Zanimivo, da Valve še sploh daje ven popravke.

 

Pomembno opažanje ekskluzivno za KSi!

Popravek vsebuje 4 popravke:

  • Fixed a hitch when saving games

  • Fixed SteamVR running when entering the settings menu

  • Fixed missing sounds on combine soldiers

  • Fixed NPCs not blinking

Zadnjega, z ne zapiranjem oči NPCjev, nihče ni opazil in je zato nepomemben in se ga lahko ignorira. Torej so v bistvu bili samo 3-je popravki ergo Half-Life 3 confirmed!!! 😁

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.