Skoči na vsebino

HBO The Last of Us


Ozi

Priporočene objave

  • N7

OMG. Pogledal 1. del. Familiarno smo zasedali na zofi in še žena je začela škilit na flat screen, čeravno ni njen omiljeni žanr (beri, ni nikakor). Hudobija. 1. del presegl pričakovanja, zelo lajkam in čeprav sem se zaklel, da remejka 1. dela igre ne bi šel igrat za noben denar... ko so Sarah ubili in sem imel kepo v grlu me je zasrbelo. Zdi se mi, da me platina kliče... 😛

 

 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja, izgleda da se precej držijo igre, tako kot so tudi obljubili. Vseeno pa dodajo ali izvzamejo določene zadeve, da se prilagodi zadeva za TV serijo. Kar precej močan dogodek je bila tista z otrokom, ki komajda pride v Boston QZ, nato ga sprejmejo in preverijo njegovo okuženost. Sledi naslednja scena kako Joel raztovarja kamione... Tega recimo v igri ni bilo, ker je takšno zadevo težje izpeljati v igri, je pa bil super dodatek v seriji.

Sem kar presenečen, da tako hitijo z zgodbo. Ni balasta, vse moraš pozorno spremljati, da ne zamudiš kakšnega detajla. Bi rekel, da bodo s takšnim tempom v prvi sezoni pokrili prvo igro.

Igralska zasedba mi je super. Predvsem Joel in Ellie bi rekel da sta res kopiji iz iger - vizualno in po karakterju.

Bi rekel da je HBO, kar zadel s to Sony navezo. Kot kaže bo serija hit (ne samo pri fanih igre).

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • N7

Ja, tudi izvemo Joelov priimek pa Ellie nekaj časa preživi v karanteni in je v bistvu na radarju zaznana kot okužena. Tega se ne spomnim iz igre. Pa štorija z akumulatorjem. Umetelno se prepleta. Saj na ozadju likov je mogoče izdelat dodatne ure materiala. Samo, da ne izjalovijo česa pa bo topšit.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 4 urami, Ozi pravi:

Ja, tudi izvemo Joelov priimek pa Ellie nekaj časa preživi v karanteni in je v bistvu na radarju zaznana kot okužena. Tega se ne spomnim iz igre. Pa štorija z akumulatorjem. Umetelno se prepleta. Saj na ozadju likov je mogoče izdelat dodatne ure materiala. Samo, da ne izjalovijo česa pa bo topšit.

Ja, Joelov priimek je bil kar malo vsiljen skozi dialog, bi jaz rekel. 😄

Če se prav spomnim, te scene s paznikom/policajem ni bilo in tudi radarja ni bilo. Je pa bila scena z zaceljenim ugrizom (kar se tudi odvrti v seriji po radarju z dialogom v ozadju). Akumulatorja se tudi jaz ne spomnim v igri. Enko bi res moral še enkrat preigrat. 😅

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Pred 16 urami, conali pravi:

Nevem sicer od kje, ampak jst sm ga ze prej poznal... pa mi ni cisto jasno od kje, mogoce v drugem delu?

 

Je pa Sarin priimek v igri skrit v njeni sobi

 

https://imgur.com/a/xlP8q#DoXKx8C

 

 

Ja, priimek je tudi meni bil poznan. Mislim, da iz (spoiler):

Kvarnik

nagrobnika v TLOU 2 🙂

 

Brutalno dobro so sicer izpeljali to adaptacijo. Upam, da naslednje epizode sledijo temu standardu. 

Link to comment
  • vrhovni

In še to... Tako kot je navada za ta udarnejše HBO serije, vedno po izidu epizode, pride tudi "Inside the Episode", ki pojasni določene zadeve iz epizode. Zelo zanimiva zadeva.

 

Za še več globine je pa na voljo tudi podcast (na voljo na vseh podcast kanalih):

 

Toplo priporočam ogled/poslušanje obojega.

 

 

Fun fact 1: Igralka, ki igra Marlene v TV seriji, daje glas tudi Marlene v igri.

Fun fact 2: Vas Sarah (Nico Parker) spominja na katero drugo igralko na HBO? 🙂

Kvarnik

image.thumb.png.568e04e50f63636c37cf63b95791f57a.png

Nico Parker je hčerka od Thandiwe Newton (Westworld).

 

 

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Pred 19 urami, matej1990 pravi:

Odziv: 😭

 

Presenetljivo se zelo striktno držijo ikoničnih lokacij iz igre.

Kul je bil origin story izbruha okužbe.

Klikerji so TOP narejeni!

Boom! ;(

 

Za moje pojme ponovno top epizoda, nimam kaj za grajati. Upam da bo vzdržalo do konca sezone.

 

Kaksen kliker. GLAVATEC! 

 

😄

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.