Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • N7

Far Cry je eden tistih špilov, ki ga opazujem kako že leta subtilno polzi mimo. In ker imam neko perfekcionistično motnjo, ne igram špila, če ne vem zakaj se gre. Je že res, da je vsaka zgodba zase ampak to včasih ni dovolj za potolažit. Zato sem odpihal prah in naložil najstarejši Far Cry, ki ga PS5 požre. Pričenši s trojko grem v lov na trofeje.

 

3ka je platina. Juhej!
4ka je kritična, ker terja co-op in sem že pri koncu. Iščem korenjaka, da zabluziva za kakšno uro na co-op, da poberem eno ali dve trofeje. Hvala 🙂 

ozi_SLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • N7

Hvala @conali za super sobotni co-op trip v katerem sva relativno hitro osvojila MP in COOP trofeje. Potem je padla še platina in Valley of the Yeti expansion pack za katerega sem plačal polnil 14,99 EUR, namesto da bi vzel za cca. pol manj Season Pass, ki je v akciji. Kakšne neumnosti so to ne vem. Nateg. Kakorkoli že. FarCry5 FTW!

  • hypertrain (+1) 1
  • za (+1) 1

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
On 2/25/2024 at 3:43 PM, Ozi said:

Far Cry je eden tistih špilov, ki ga opazujem kako že leta subtilno polzi mimo. In ker imam neko perfekcionistično motnjo, ne igram špila, če ne vem zakaj se gre. Je že res, da je vsaka zgodba zase ampak to včasih ni dovolj za potolažit. Zato sem odpihal prah in naložil najstarejši Far Cry, ki ga PS5 požre. Pričenši s trojko grem v lov na trofeje.

 

3ka je platina. Juhej!
4ka je kritična, ker terja co-op in sem že pri koncu. Iščem korenjaka, da zabluziva za kakšno uro na co-op, da poberem eno ali dve trofeje. Hvala 🙂 

Pozdravljeni,  če smo še vedno pri Far Cry-u, morda FC New Dawn, se priporočam za Co-op. Hvala in lep pozdrav,  M.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.