Skoči na vsebino

Odločanje glede nakupa konzole ...


Priporočene objave

Ok, v bistvu se odločam med PS3 in Nintendo Wii. =)

Sicer priznam, da mi je 500 evrov za PS3 še vedno fuuul visoka cena *cough* in je Nintendo Wii za pol cenejši, se mi zdi ... Pa igre so tudi drage. =/

Ampak vseeno, ne morem se odločit ... Z veseljem bi mela PS3, ko bo izšel Final Fantasy vs. XIII, po drugi strani pa bi z veseljem spet malo Mario igrala na Wii-ju. :D:D

Seveda se bom pa potem verjetno spet za neko čisto tretjo stvar odločila ... Kakšen Nintendo DS Lite (sestrična mi je zaslon pri GBA zlomila T_T), ali pa PSP ...

Link to comment

Pejd u BB giga probat wii in PS3, in kar ti bo bolj ušeč, tisto kupi. Če ti je bolj ušeč grafika pa igranje iger iz kavča kupi PS3, če bi pa rad mahal po zraku, si pa kup wii, če ti pa je oboje ušeč pa še pa kupi obedvi konzoli. :)

Sam imam obe konzoli in moram rečt, da sta cool, čeprou mi sprva wii ni bil všeč, a počasi me je začel mikati in sm skocu v BB giga in ga sprobu in pred 6 dnevi sem ga kupil(v bistv sem ga dobil). :beer:

aljazzSLO.jpg
Link to comment

Veš....ti bom pomagal:

1. Če mas super-druper komp pol si nabavi Wii....

2. Če ga nimas si torej nabavi PS3.

3. Ce ti je zanj škoda dnarja si nabavi xbox360

4. Ce pogresas svoj ljubi nintendov gameboy si nabavi DS

5. Ce se pa nemores odlocit, si NE nabavi PSP

Razlogi:

1. Fensi spile bos loh na kompu zmeram igrala, ampak wii kontrolerja na kompu nebos mela se lep cajt ne....

2. PS3 si nabavis, da loh spilas hor fensi spile

3. Zato ker je xbox360 zelo konkurencen PS3 in te pride cenejs

4. Ker ti bo poleg svojih prebavljal tudi GBA spile....

5. Rabis velik volje ce ga hoces spravit na njegovo polno uporabnost

Dodatno:

1. Pomoje da bo neki let trajal preden bo kontroler na gibanje prisel na PC

2. Fensi spili so spili z dodelano grafiko in velikimi zahtevami

3. Xbox osnovno je kakih 300€ cenej....pa se ene par dodatkov za 150€ nabavis, pa je skoraj ze PS3 za 150€ manj

4. DS spili so pa tudi baje legendarni....nekateri....

5. Velik dela je z downgrejdanjem, upgredanjem, nalago filmov, instalacijo (nekaterega) homebrewa

Mene folk navadno ne zastopi, upam da je blo tole zastopljajoče

:beer:

Link to comment

PS2 imam že dobro leto in se mi zdi super. =) Sicer mi je fotr že takrat rekel, da naj raje malo počakam, da PS3 izide in potem to kupim, ampak se mi je vseeno zdelo bolje, da imam PS2, je ogromno igric za vse skup, pa vse ...

ampak sem itak vedela, da bom enkrat spet v dvome zašla. -_-

pa ne me podcenjevat :razzy:

Link to comment

preveč napreden?

a kaj me mora vedno nekdo podcenjevat? :annoyed: nismo vse punce amaterke, kar se konzol in compov tiče ... samo se mi ne da prepirati zdaj. xD

bom šla zdaj pogledat še drugi del onega X360 vs. PS3 ... S fotrom pa si tudi ne morem kaj preveč pomagat, on Wii podpira. xD

Link to comment

Jah, sej ze mas PS2, mejbi Wii niti ni tok svoh ideja.... :D

Drgac pa res ne podcenjevat punc....dele letos k sm su v sredno, pa mam nove susolke, so kr use neke gejmarce.... :tard:

Pa tud prek neta ene par geekinj poznam....niso tok za podcenjevat, ce vejo kaj je xbox....

ucas je blo se lepo k si reku d gres lumines na PSP najbijat, al pa d si v cssju štihnu kakega zevsa, pa te nobena baba ni zastopla :beer:

Link to comment

No velja narobe sem se izrazil, sicer pa itak nevem kakšen okus imaš za igre zato pa posplošujem, da te krvave sekljačine kjer udi letijo naokol ne zanimajo. Uf je pa res, da do novega FF bi te na X360 dodobra zadovoljili recimo pravtako Square Enixov frp Last Remnant, ki zgleda zelo obetavno in Blue Dragon ter Lost Odyseey (oba ustvarja eden bivših glavnih pri Square E). Aja pa še Eternal Sonata je izšla ta mesec, jap frp, kjer je dogajanje postavljeno v glavo oz. misli Chopina, imaš pa tud Final Fantasy online verzijo na xboxu.

Če ti je samo za novi FF potem raje PS3, če so ti pa všeč nasploh dobri jap. frpji je pa X360 boljša izbira, ker jih ima občutno več.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ok, v bistvu je tako, da bi rada čimveč RPG-jev sprobala. =) Kar se pa FFX vs. XIII tiče, je pa tako, da sem trailer vidla, pa takoj ono: 'To bi pa jaz imeeela, kul zgleda' xD

Tako, da ... Lahko kakšne dobre RPG-je priporočite? Ker trenutno imam samo FFX, FFX-2 in FFVII - Dirge of Cerberus (pa še FF XI na compu) in sem nad vsemi res ful ful ful navdušena. =D (resno si moram soundtrack od FFX nabavit ... če pa je taka dobra muzika, no *_*)

drugače pa ... ko me 'prime', spet ful rada one stare igre na Super Nintendo in Nintendo 64 igram ... GBA SP pa trenutno ne morem igrati, ker mi je sestrična nekaj zaslon zlomila. :doh:

In še eno majhno dejstvo ... Odkar imamo novo TV, mi je samo 2x uspelo PS2 igrati tam, ker fotr in brat nenehno Kim Possible igrata ... Jaz pa, če mi sploh uspe priti do PS2 (pa sem ga jaz kupila -_-), imam na voljo samo svojo televizijo zgoraj, ki ima 2x manjšo diagonalo, ker mama nenehno tv spodaj gleda, če že onadva ne igrata PS2 -_-

Link to comment

če nimaš HD Ready TVja je nakup PS3 oz. X360 bedarija, saj sploh ne izkoristiš polnega potenciala, ki ga skrivata konzoli. Poleg tega boš na novi FF čakala še vsaj eno leto, medtem bo cena pomoje padla bližje 300€.

Z Wiijem pa pomoje ne morš falit, sedaj prihaja SMG, samo ne ga kupit v Big Bangu, ampak pojdi v Müller (279€ vs 249€)

 

 

Link to comment

Philipsov 37-palčni LCD spodaj je HD Ready ... Moja mala tv zgoraj pa niti slučajno. =/

Sem malo fotra povprašala, samo on je itak 100% za Nintendo. xD Sicer se mi res izjemno kul zdi, ko pač vidim kako reklamo za Nintendo Wii ... Po drugi strani pa PS3 enostavno fascinira. xD

btw, na PS3 ne morem igrati PS2 igric, ali? [ker vem, da se na PS2 drugače lahko igrajo igrice za PSOne ... sem preiskusila. =)]

Link to comment
btw, na PS3 ne morem igrati PS2 igric, ali? [ker vem, da se na PS2 drugače lahko igrajo igrice za PSOne ... sem preiskusila. =)]

Na tehle novih modelih, ki imajo 40GB disk, res ne. Na 'tastarih', 60GB modelih, pa lahko špilaš tudi špile za PS2, vendar ne ravno čisto useh. Pa še upscala ti lahko sliko v visoko ločljivost (God of War 2 izgleda zelo slastno)

 

 

Link to comment

LAhko pa še malo počakaš z nakupom PS3 ko mu bo dodan Rumble v kontroler. Mislim, da je trenutno zelo dober čas za nakup Wii-ja kar se iger tiče.

Ubodeš Zeldo in Paper Maria, čez en teden pride Metroid Prime, čez en mesec pride Super Mario Galaxy, potem pa kmalu Super Smash Brothers in Mario Kart Wii.

Če ti pa iger zmanjka, pa si potegneš kakšno iz Virtualne Konzole (recimo Zelda: Ocarina of Time ali pa Paper Mario) ali pa dobiš kakšno rabljeno GC igro (recimo Zelda: Wind Waker,...)

Aja, če si iz kje iz bližine Domžal, ti lahko posodim nekaj najboljših GC iger za prešpilat (samo da mi jih DSmadfan vrne :-)

wii_forum2.jpg
Link to comment
LAhko pa še malo počakaš z nakupom PS3 ko mu bo dodan Rumble v kontroler. Mislim, da je trenutno zelo dober čas za nakup Wii-ja kar se iger tiče.

Ubodeš Zeldo in Paper Maria, čez en teden pride Metroid Prime, čez en mesec pride Super Mario Galaxy, potem pa kmalu Super Smash Brothers in Mario Kart Wii.

Če ti pa iger zmanjka, pa si potegneš kakšno iz Virtualne Konzole (recimo Zelda: Ocarina of Time ali pa Paper Mario) ali pa dobiš kakšno rabljeno GC igro (recimo Zelda: Wind Waker,...)

Aja, če si iz kje iz bližine Domžal, ti lahko posodim nekaj najboljših GC iger za prešpilat (samo da mi jih DSmadfan vrne :-)

Listen to the man! :car:

Link to comment

Wii se mi zdi taprav zate, vsaj za mojo ženo je. PS3 je "moška" konzola, vse je dostikrat krvavo, kar lepo kaže, da smo deci res eno stopnjo pod vami v razvoju, punce ste tu dosti bolj prefinjene. Ko bo FF unzuni bo PS3 300€, ob trendu kako padajo cene.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

jaz pa sem si v bistvu PS2 kupila, ker sem si ga že dolgo želela, samo potem mi je kar malo žal postalo, ker nisem nobenih dobrih igric poznala ... Pa sem slišala za FFX, kupila in res, NI MI ŽAL. =) Moja najljubša igrica vseh cajtov zaenkrat. ^_^

ok, saj si itak verjetno nove konzole še nekaj cajta ne bom mogla kupiti, ampak vsaj okvirno bi se že rada odločila, da vem, koliko moram našparati ...

pa ne posploševat ... ja, ženska sem, ampak en absoluten gaming, computer, web design & etc. freak :razzy:

mja, potem se pa še čudim, zakaj me vse sošolke imajo za noro ...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.