Skoči na vsebino

....


vale46

Priporočene objave

najprej lep pozdrav vsem skupaj! Pred nekaj dnevi sem kupil nov xbox 360 in po prvih dveh dneh že težave. Po nekaj minutah igranja postane slika, takšna k recimo na divxih in xvidih če so kodeki stari. Čez celo sliko imam kvadratke raznoraznih barv. Čudn se sliš ampak ne znam drugač opisat :x . Upam da kdo ve v čem je problem oziroma če se da to na kakšn način odpravt.

Link to comment
kako pa je po tem z garancijo, ko ti popravijo zadevo? a velja še naprej, pač od dneva nakupa ali se šteje na novo od dneva popravila?

mislim da velja od dneva nakupa(nevem a je to tri leta neki takega) pa ponavadi da ti popravjo xbox traja kr en cajt(včasih dobiš tut novga)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
ne morem verjet! poleg tega pregrevanja mi je uničil še colina dirt, originaln cd k sm dau zanj 70eu! sej ne morm verjet :x ris mi je potegl čez ceu cd! Take smole s konzole pa še ne :thumbdown: za cd se pa verjetn lohk pod nosam obrišm ne :doh: ne morm verjet

Očitno imaš smolo na celi črti. Čimprej odnesi konzolo na reklamacijo in mogoče če si v isti trgovini kupil DIRT probaj zraven reklamirat še CD, poizkusiti ni greh.

Kje pa je bila konzola kupljena? Načeloma ima Mueller 1 leto garancije drugod po evropi pa je 2 leti garancije razen na "read dead ring of light" je tri leta garancije.:beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Konzolo in igrco sm kupu v Mullerju. Na konzolo je zdej po novem 3leta garancije, sam igrco pa res dvomim da bi mi zamenjali. Probu bom tko k si reku če bo zamenju bo če ne ne morm nič. Bol me skrbi zarad konzole. Vprašanje je zdej kolk časa bo to vse skup trajal. Upam da bodo zrihtal to čimprej.

Link to comment

Če si in igro in konzolo kupil v Mullerju, zahtevaj, da ti zamenjajo tudi igro.

Če so količkaj seznanjeni, vedo, da 360 konzole crkujejo kot nore in da praskajo DVDje iger. Vem pa, da imajo v BTCju računalniškega zanesenjaka, ki je še vodja oddelka, tako da ne bi smelo biti problema.

wii_forum2.jpg
Link to comment

vale46:Mueller ma po novem tri leta garancije, opa! A to velja tudi za konzole, ki so bile kupljene prej??

Definitivno nesi oboje nazaj in povej ter pokaži in razloži dejstva! Glede na to, da imajo zunaj možnost reklamacije tudi medijev, ti bodo verjetno oboje zreklamirali. Je pa res, da boš verjetno nekaj časa brez konzole, kar ni tako gut! :(

Xsiluro.jpg

Link to comment

Še en namig, prejšnji teden sem si ponovno kupil x360 v Mullerju - BTC. Sem prosil da mi da kar se da svež datum, dobil sem 28-8-2007, lot : 733, team FDOU. No ima nove hladilnike in samo dva navitja in ne treh na plošči in gre za novi falcon chipset. Lahko samo rečem, da je zadeva full hladnejša kot prejšnja. In res je sedaj 3 leta garancije.

Kako ugotoviš ali gre za falcon board pa tale link : http://forums.xbox.com/41/14713652/Show ... x#14713652

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Pa je kaj tišja tudi?
Ja ima BENQ pogon ki je tišji od Samsunga ki sem ga imel prej, še vedno pa ne tako tih kot PS3.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
zej pa še mene zanima če sn kupo xbox pre 3 mesci se mi je podaljšala garancija al ne ?
To moraš vedeti sam oziorma vprašati tvojega prodajalca, vem, da piše na garancijskem listu pri novem x360 v Mullerju 3 leta, kar mi je potrdil tudi prodajalec.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
jaz sem kupil x360 elite in nimam s tem problemov :eviltongue:
ne nimaš, imaš pa problem v poznavanju x360 tehnikalij, samo da veš, da je vsa razlika v tem da imaš 120gb disk in črno plastiko........... :eviltongue:

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

tozo malo si sfalil njegov namen....

in ne vidim razloga za tako obnasanje.

Je pa res, da se te nove verzije XBOXov manj kvarijo.

ampak ves problem je v tem, da MS ne more kar zamenjat delov, ki delajo probleme zaradi sklenjene pogodbe z izdelovalci teh delov.

Je blo premalo testiranja pred releasom.

slaba poteza.

Link to comment
tozo malo si sfalil njegov namen....

in ne vidim razloga za tako obnasanje.

Je pa res, da se te nove verzije XBOXov manj kvarijo.

ampak ves problem je v tem, da MS ne more kar zamenjat delov, ki delajo probleme zaradi sklenjene pogodbe z izdelovalci teh delov.

Je blo premalo testiranja pred releasom.

slaba poteza.

Imaš pač izredno visok moralni prag, da vidiš konflikt v takšnih stavkih, ne ?

Ko me boš drugič brezplačno poučeval o svojih videnjih in pravilih obnašanja mi prosim lepo daj na ZS in bovo skupaj našla sinergijo za analizo ti.videnje razloga za tako obanašanje. Hvala.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
jaz sem kupil x360 elite in nimam s tem problemov :eviltongue:

Lahko si zelo, zelo vesel, da nimaš problemov, ker ko se ti začnejo jim ni videti konca. Takrat ko pa se to zgodi(pa ne, da bi ti želel tako smolo) te bo pa zelo, zelo zanimalo koliko časa je tvoja konzola v garanciji in ali je to 1 leto ali 3 leta zna biti odločilnega pomena pri reševanju težave.

MaDrung: s čim je Tozo že sfalil svoj namen?Mogoče se je malce hudomušno izrazil na Metalord66-ov post, vendar v glavnem kot sem jaz razumel je razložil samo v čem je razlika med Xbox360 Premium Vs. Xbox360 Elite. Razlika dejansko je samo v večjem disku in črni plastiki in by the way tudi X360 Elite ni imun za "red dead ring of light".

Zatorej Metalord66 malce razmisleka, vdih zraka, preden objaviš tako izjavo, kot si jo.

Bi bilo pa lepo fantje, da malce umirite tone, ker to ne pelje nikamor.

Tu smo zato, da prenašamo informacije si medsebojno pomagamo in ne kregamo, se vam ne zdi!?? :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.