Skoči na vsebino

Naruto !


Priporočene objave

  • Odgovorov 82
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

no da ti povem Filer je del anima ki ni narejen po mangi in se zato ne navezuje na glavno zgodbo(več fillerjev je ponavadi ena misija oz 1 filler 1 misija, kakor kdaj). Je pa res da so zato vsaj meni fillerji dolgočasni čeprav nekateri so ql samo glavna zgodba pa prekaša vse fillerje. Pa sensei od team 7 je Kakashi

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Hvala za pojasnilo, sam še to.

A fileri so narejeni od fanov?

Ne ampak nimajo veze z zgodbo, imajo zelo slabo animacijo in obstajajo samo zato da bi milkal out succes od narutoja.

Jaz ti priporocam da pogledas anime od 1-125 in nato shippuden 1-2 potem pa mango. (umes ko preberas mango pa se poglej shippuden ep 26 ki so jo nardil tastari animatorji in je epic)

deletethis.jpg
Link to comment
Hvala za pojasnilo, sam še to.

A fileri so narejeni od fanov?

Nope. Fillerji so epizode, ki nimajo nobene povezave z zgodbo iz mange. Dodajo jih ko se dogajanje v animeju časovno preveč približa ali celo dohiti zadnji izdan del mange. Da fani ne ratajo preveč neučakani...

Ponavadi je kvaliteta zgodbe fillerjev precej pod nivojem tiste iz mange... Naruto in Bleach pred vsemi... :yuck:

lp,

k_k

Link to comment
ok eno vprašanje. Kdaj se filerji od narutota sploh končajo, če se sploh končajo? Sem pri 186 delu od 220. :crazy:

stari kje ti živiš? neveš da je part 2 že zunaj ?:> aja če slučajno gledaš na rtl2 nehaj takoj! uniči ta anime... vse krvi vse "grde" besede ven režejo vse... ko jih jebe... use dattebayo.com :)

Link to comment
ok eno vprašanje. Kdaj se filerji od narutota sploh končajo, če se sploh končajo? Sem pri 186 delu od 220. :crazy:

stari kje ti živiš? neveš da je part 2 že zunaj ?:> aja če slučajno gledaš na rtl2 nehaj takoj! uniči ta anime... vse krvi vse "grde" besede ven režejo vse... ko jih jebe... use dattebayo.com :)

Kaj pa to govorijo japonsko na tisti strani ko si dolpotegneš?

Glejam pa na rtl2 od samega začetka, nekje do 150 je prišlo, če se prav spomnim zaj pa spet od 100 folge dalje :no_no:

Sharksy.png
Link to comment

povem ti ne gledat animejov na rtl 2... prvič dobijo gayske glase... krv ponavadi zamenjajo za vodo (res... ko si naruto on kunai zapiči v roko na rtl2 pokaže kao se joče po pravici pa krv lije dol...) pa še ven režejo dosti... na dattebayo.com maš japonske glase (originalno nič spremenjeno nič vstran rezano pa nič) z angleškimi podnapisi... rečem ti... splača se ti:)

Link to comment

ma kake druge sezone... najprej se pozanimaj kaj so sezone in kje se končajo in začnejo pri narutoju...

Prva serija (torej samo naruto) je imela 9 sezon...Ta druga serija (kao part 2 pač..) Naruto shippuuden pa ma nevem se mi zdi da je zdaj 2 al 3 sezona zunaj... nisem ziher:) drugače sem pogledal zdaj 38 epizodo shippuudna... končno se je začelo nekaj akcije :thumbup:

Link to comment

Shippuden stoji za sebe in nima s prvim Narutom skorajda nobene veze (razen zgodbe). Vzemimo recimo primer: Pokemon Johto se je delil na 4 ali 5 sezon, če me spomin ne vara, nato je prišel Pokemon Master Quest, ki se je takisto delil na kakšne 4 sezone po 20 epizod, nato je prišel spet novi skupek, ki je bil takisto razdeljen na sezone.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.