Skoči na vsebino

Naruto !


Priporočene objave

Juvan from SA? :beer: Če kdo ne ve, o čem govorim, je DjJuvan glavni administrator strani SloAnime, ki se je ubadala z prevajanjem animejev v slovenščino (nevem, če še deluje to, sam sem namreč sodeloval pri projektu Mai-Hime, a mi zaradi tehničnih težav ni uspelo prevesti več kot 1 epizodo), imajo svojo spletno stran in forum, dejavni pa so tudi na področju opisovanja animjeve.

On-topic: Tako je, film se lahko pričakuje približno pol leta po objavi le njega.

Link to comment
  • Odgovorov 82
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

lol :?

nisem si ravno želel javne raklame, ampak ok :headscratch:

Malo sem prebrskaval splet, pa sem naletel na ta portal, ker je imel nekaj animejskih iger pod opisi in so se mi zdel nadvse zanimivi. Potemtakem sem se pridružil da vidim, če se kaj o tem pogovarjate :) (nisem velik kiksnu).

Edino razžalosti me, ker je le naruto osrednja tema animejev :(

sa2-banner180x50.gif
Link to comment

Juvan, saj veš, da večina ljudi, ko jim animeje omeniš, takoj reče: 'Jaaa, saj vem ... to so pa pokemoni, DB, Yu-Gi-Oh, Naruto ... pa mogoče še kakšen drug splošno znan anime zraven dodajo ...'

In večina jih je samo enkrat/nikoli ni gledala, ampak vseeno pozna te animeje ... Ker so pač splošno razširjeni. Bog pomagaj. :) Pokemon že imamo slovensko sinhronizacijo, DB so hvalabogu imeli na POP TV s slovenskimi podnapisi, KO SO ŠE BILI PAMETNI ... Yu-Gi-Oh je tudi že slovenska sinhronizacija ... *ji na misel pride nekaj grozljivega in strese z glavo* ah, ne, tega si pa JA ne bodo upali storiti *evil glare*

govorim seveda o sinhronizaciji Naruta v slovenščino ... če bodo to KDAJ storili, potem pa res ... ma daj no, nemci so vse skupaj zafrknili, pri američanih je še huje ... če se pri nas to spravijo sinhronizirat ... *sigh* ne bom govorila dalje, ker mi že sama misel na to povzroča migreno ...

aja, seveda ... NE bodo sinhronizirali, ker Naruto NI za majhne otroke. :)

kakorkoli ... znanje večine ljudi na svetu o animejih ne seže dlje od DB, Pokemon ali pa Yu-Gi-Oh ... ajaaa, pa še Digimoni mogoče [samo to je pa carski anime, če mene vprašate ... 1. sezona še posebej ^^]

Link to comment

Hja...treba bo priznat, da so ti animeji tisti, ki so se publiki leta nazaj najbolj dopadli, bili so tudi najbolj promovirani. Čeprav so še daleč od tega, kar zmorejo animeji pričarat danes. Ko sem pogledal prvo sezono Pokemonov par let nazaj, se mi je zdelo, da kaj boljsega ne more obstajati. Po prvi epizodi DN in Code Geass sem spremenil mnenje...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.