Skoči na vsebino

[Xbox] Ninja Gaiden Black


afi666

Priporočene objave

  • Odgovorov 51
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

To je fiend ko vidi Ryu-ta: :mirror: :amazed:

To je pa fiend ki vec ne vidi Ryu-ta: :tepen:

In za zadnje Ryu: :bringiton:

No malo heca mora bit ( ker pac novi smajliji rulajo), zdaj pa se vrnimo k sami igri. No jaz se zmeraj nisem obrnil NGBlack. Mi ze pošteno ribice najedajo ! no velikih posledic ni bilo, razen 100x mrtev Ryu in daljinec od TV parkrat v steni itd. Bi pa res rad obrnil zaradi novih kostumov in Mission mode ! pa Afi za tebe je itaq vsem jasno da si obrnil NGB . A ga si ? No ce ga si povej malo kako je kaj Mission mode ? in to !

Jaz sem Hardcore fan od NG ! mam 120h igranja, ampak afi ti pa si Abnormalno sredstco za odstranjevanje zlobe v NG, 670 ur igranja ! :bowdown: Afi666 :bowdown:

followmeontwitter.png
Link to comment

:tepen: -ta je cist najhudejsi!!!

mission mode je, men osebno, precej bolj frustrating. k campagin.

al mas destroy all enemies, defeat "ime bossa".....

je ene par sovragov, k jih do zdej sloh se vidu nism!!!

cisti zajebanci!!!

aja, pa dolocena orozja in "sposobnosti" dobis za vsak mission, tko da najprej preglej, kaki so sovragi in pol make best of ur inventory.

narjenih mam pa ene 22 missionov. od 60ih? ne vem cist tocn.

kar se pa kostumov tice, mam pa pac ta navadnga(vrjetn ves, da lohk celga(NG) ubrnes tut v cist ta prvem kostumu, unga iz hurricane packa-evil ryu in evil ryu #2-sam mi ni tok kul. v bistvu mi je ta klasicn kostum za enkrat se "najlepsi"!

rad bi pa unga ta plavga z rdecimi "rokavicami" ali "podkomolcniki" al kakorkoli se ze temu rece.

sam preden ga bom dobil, jih bom vrjetno se konkretno fasal! :tepen:

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment

Ta smajli je pa res hud: :tepen: , no pustmo zaj smajle !!!

Uf preprical sime da se bom danes #$&%# dokler ne bom obrnil in dobil mission mode ! Pa btw s čem si klal ribice ti ? verjetno z Vigorian Flail, ker s tem se mi zdi da gre najlepse...... polpa v uni palači k se obrne na glavo pa vzames "palco" in so vsi biti, al pa taki :mirror: --------> :tepen: !

No bom probal res rešit to ! Ker je res full hud špil... pa vem ja da maš lahko navaden kostum do konca pač ! sam men je se skos najboljsi un Crni ki ga dobis po 2. chapterju ! Pa o novih "monsterih" je tako: na Ninja Dog in Normal so isti medtem ko na Hard in dalje so pa se novi sovragi in novi mini šefi ! Ti šefi imajo ista orožja kot mas jih lahko ti, in iste combote ( pa eni majo Evil Ryu Outfirt ), v enem videu mo ta mini boss z sablo stisne Izuna Drop ! auuuuuu, je pa moglo bolet !

Pa malo še povejte keri monster se vam je zdel najlažji in keri najzežji !

followmeontwitter.png
Link to comment

pr stupid ghost fish uporab flaile sam pazi, da ne naredis prevelikega kombota!!! ker se na konc mal ustavis in takrat te pozobajo!!!

do zdej so najbol na khurac idoci uni velikani z dino lobanjami, k jim po nekaj casa pocjo!!!

zlobni ryu je super zabaven(men je tu najbolj uporaben lunar).

uni novi, k sm jih pa do zdej sam v missionnih srecu so pa the shit!!! kr pred vsem se lohk branijo pa glomazne sworde majo!!! pa uber damage nardijo!

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment

No vceraj sem skoraj se ubil ! SEm prisel pri NGB do konca stolpa vsavil vse kipe in to .......... grem v teleport ko koljes 3 bosse zapored in vse namažem v 1. poskusu ! dobim še zadnji kip in ga stavim...... odprejo se Gates To Hell grem lepo gor se pokaže video z Vigoor Emperorom in nato FREEZE ! vse zamrzne in nikakor ne gre dalje .... ne zamrzne skos na istem mestu .... samo glavno ne gre dalje . Sem glancal dvd do onemoglosti in ni šlo ! zdej sem pa celi živčen kje bom dobil novi NGB, jup učitno bom moral kupit novega !

Pa je to res da si lahko odklenes v NGB, Hard difficulty, hurriocane pack 1& 2 z savi od navadnega NG ? sem nekje to prebral !

followmeontwitter.png
Link to comment

holy sheeat!!!

razsekal sem almo na very hard!!! :bringiton:

porabil sm 1 talisman of rebirth, 6 small health potionov(na very hard je to max+stanejo 1500), 2 large health potiona in 4 art of inferno nipote!!! :tepen::tepen::tepen:

but i did it!!!!!! :beer:

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment

hard odklenes, ko obrnes na normal.

ta prvi "novi" sovragi se pojavijo, ko prides v Tairon.

ta prvi zaphukani sovragi se pa pojavijo gor, pri uni ala big ben uri! prej so se pojavile 3 ninje, zdej pa 3 catwoman. use LUNAR!!!

prvi evil ryu se pa pojavi, ko prides v The Archive!!! men se je prvic zdel chist prezaphukan, sam pol vidis da ni "take" panike.

:bringiton:

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment

a, cist pozabil: ta "nov", od strele pokriplan chrystal xbox, mi je cist odmrl!!! :(

je pa zato ta "star" spet cudezno zacel delat :headscratch:

anyway, vse, kar sem si do zdej priboril=GONE!!!

jovo na fookin novo!!! normal sm ze obrnu(5h in ??min) in zdej(na hard) sm glih fental evil ryuja. KOLK mam se za premlatit!!! :tard:

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pomoje da dosežejo oni tolko točk, se malo bildajo pret Hans Barom (chapter 4). Tam se ti pred Barom pojavljajo tisti vojački(enih 6) potem pa greš po celem baru na streho po tej poti zakolješ okrog 4-5 vojakov potem skočiš z strehe in se vse ponovi. Lahko pa to tudi delaš v chapterju 13 v tisti poti do hans bara in po celem taironu.

followmeontwitter.png
Link to comment

ne, ne. ce se pre dolg casa zadrzujes v enmu levelu, zgubis time bonus.

to delas sam ce rabs "denar". ta glavn score dobis s ta prvim fightom vsake "skupine", kjer se ti odsteva cas, sestevajo comboti in #of kills.

Z menoj ni zobe češnjat! X360 gt: afireinside9x74

afireinside9x74.gif

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pred kratkim sem dobil Ninja Gaiden Black in bil sem navdušen. To navdušenje je trajalo do prvega bossa kjer sem skoraj obupal. Malo sem pobrskal po netu, našel malo pomoči in končno razbil težaka.

OK, gremo v Hayabusa Village. Yea, sekam ninje nakar se pojavita dva jezdeca im me na brzino sesujeta. Load game in jovo na novo, ene 10 krat. :annoyed:

Tooo, končno jih nabijem in pridem do novega bossa. Ponovno frajer na konju in respawn ninja-wizardi. Probal sem ene desetkrat pa mi ni ratalo.

Ima kdo kakšen predlog ker nimam več potrplenja.

P.S.

Koliko krat se ninja-wizardi respawnajo?

Link to comment

KAKO ZAČETI !?

1. NASVET: Prvič ko se pojaviš pred jezdecem, oz. ko se bitka začne al začneš držati Y in spustiš malo prej ko je pred tabo.

2. NASVET: Ko se bitka začne začneš držati B da steliš puščico v njega.

KAKO MED BITKO PREŽIVETI DO KONCA:

1. NASVET: Vzemeš vedno lok in SAM nameriš na jezdeca in ga tako sesuvaš do konca.

2. NASVET: Zakolješ Samurai Wizarda, in šparaš essence dokler ne pride glavni in potem spustiš charge. Torej ko se po zakolu Ninja Wizarda pojavi essence, začneš držati Y in ko se konkiček + Samurai približata spustiš in tako zletiš skozi nejga. Potem na hitro enih 3x do 4x vsekaš z X. Potem ponoviš ta postopek parkrat in seveda zmagaš. No ajz sem.

Ko sem prvič obrnil anvaden NG, sem šel še enkrat in sem prvič umrl po tistih 2x električnih črvih.

:bringiton:

NGB mi pa zašteka ko hočem klati Emperora.

Meni osebno najtežji BOSS je bil seveda ta drugi ma*er fa*er samurai na poniju :innocent:

Upam da ti bo tisto tam zgoraj kaj pomagalo ;)

A bo še kaki NG za prvi XBOX ?? Za x360 se pa govori že o NG 2 !

Yahoo, bo to zakon.

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.