Skoči na vsebino

električna kitara


Priporočene objave

  • Odgovorov 67
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

@TriGGer: Zgleda kot postelja, ker JE postelja. :) Ne ni se še zgodilo, je pa to pogosto prva stvar, ki jo naredim jaz, ko zlezem iz postelje. ;)

Kot je že rekel samus, je to bas. Natančneje Ibanez BTB200-IPF.

Glede cen navlake na sliki pa sledeče:

Bas

- Ibanez BTB200-IPF - 334€

Ojačevalec

- Ibanez Soundwave SW100 (100W) - 394€

Efekti

- Boss ODB-3 (rumeni) - Overdrive - 91€

- Boss CEB-3 (modri) - Chorus - 95€

- MXR Blowtorch (srebrni) - Fuzz - 136€

- Rattus (črni) narjen doma, je pa nekaj med fuzzom in overdrivom, pa še občasno radio lovi ;)

Tuner

- Korg GA-40 avtomatski - 25€

@samus: magneta sta default Ibanezova, DX-N4 pri vratu in pa DX-B4 pri bridgu, pasivna z aktivno elektroniko.

Link to comment
By the way...kupi kdo japonsko jacksonko DX10D s kovčkom in duncan designed magneti? Stara je 1 leto.

Cena...po dogovoru :beer:

maš kako sliko? razmišlam o nakupu še ene kitare pa me zanima kakšna je čeprau dvomim da si bom premislil glede nakupa ltd-jke :love:

drgač pa ibanez<3 mam enako obliko kot ti, tudi črn samo da je mal bl shiny ^^ magneti pa na daleč zgledajo kot emg =P

Link to comment
se bom kar tukaj vštulil, če kdo prodaja kakšno LTD naj sporoči ;)

koliko € si pa kej pripravljen odštet za kitaro? sam mal me zanima :)

novo bom kupil roku pol leta največ pomoje, keš niti ni problem tako da tud ene 500, 600 € :)

trenutno mam ibanez rg270 pa mi tremolo dela sam probleme, sej ni slab :) sam je pa prasica pri menjavi strun ko zamenjaš debelino recimo ali pa pri uglaševanju iz standatd na drop C recimo ker se tremolo čist spusti, fedri se čist skrčijo in potem ko igraš se strune rahlo dotikajo pragov tam pri 24 fretu in je moteče... še posebej pri palm mutanju.

tko da imam namen kupit ltd, obvezno brez tremola in po možnosti da bo ecplipse oblika

:love:

eclipseII_vtb.jpg

Link to comment

hm ja tremolo na bol cheap kitarah zna bit kr problem...jst mam sicer na svoji nek jackson wannabe floyd rose pa je zadeva dokaj stabilna (razn pri menjavi strun je mal več dela).

Drugač pa LTD so itak fajne kitare...edino kar me moti je da so korejske (se mi zdi) pa da na večino modelov našopajo EMGje (don't like them). :beer:

Link to comment

men so pa EMG <3333 pa še ful lepi so mi na črnih kitarah =) drugače pa jah jebiga če so korejske, ibanez je pa japonski x) esp ltd je fajn za metal in hardcore ^^

drugače pa tremolo je fajn ker se kitara ne razlgasi oziroma se skoraj nič... samo pri menjavi je jeba pol =( mislm zamenjat je lahko sam ugalsit pol drugo debelino... je treba fedre popustit/našponat da nekak najdeš novo ravnovesje ta tremolo lepo ''lebdi''... sem to enrkat počel pa se je pripetila manjša nesreča in sm reku nikoli več :chicken:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.