Skoči na vsebino

Firbca pa me kdaj je bil narejen vaš x360, piše na nalepki


mjugen

Priporočene objave

Firbca pa me kdaj je bil narejen vaš x360, piše na nalepki zadaj, jaz sem kupil svojega prejšnji teden, ima Samsung pogon, narejen pa je bil 25.12.2005

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 7 meseci ...

Koliko sem slisal uporablja MS tudi stare konzole ki so crknili pa jih popravijo in dajo na prodaj spet v kolikor ni celi pokrampan seveda.

Nikakor nemorem razumet zakaj vgrajuje tolko razlicnih komponent v konzole. Sej pa adut konzol je da so enake druga drugi kot jajca. Te se pa ene pregrevajo, ene so preglasne in nazadnje se bodo novi procesorji in HDMI. Cez 2 leti bodo zaceli vgrajevat 2x 3 core procesorje lol. Pol pa tak ni dobene prednosti napram PCju vec.

Link to comment
Kaj? Vska trgovina ki jo za 135-145 K sevedno prodaja ma malo sans da jo proda drugace se pa tudi najdejo stare zaloge sploh pa ce je blo vec konzol poslanih kot pa je povprasevanje. Ce ma vsak muller v sloveniji 10 konzol slucajno te tak bolse da jih zacnejo prodajat kot tople zemlice :mwahaha:

jaz sm mislu modane za 135k+1lg da boš reku da je ful predraga, ok ja to je res majo tudi enako konzolo po 149k, sej maš prav... :rock:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Jaz mam samsungov drive pa se mi zdi glasni ko turbina lol. Mogoce bi res treba blo razstavit pa naret silent mod ki zniza za 5 decibel oz zakaj nena igre na disk zacenjajo snemat ali pa vsej najvaznejse dele da se glasnot zniza ali pa drive speed opcija kot tisti firmware ki ga slowdowna.

Z gretjem pa nimam nikaksnih problemov. Ce bi bil moj laptop tak mlacni kot konzola bi bil cist happy :D

Link to comment
Firbca pa me kdaj je bil narejen vaš x360, piše na nalepki zadaj, jaz sem kupil svojega prejšnji teden, ima Samsung pogon, narejen pa je bil 25.12.2005

pa sej to skor ni mogoče, ne vem kje včejo to zalogo, ker sedaj večina je od 2006 od 7 meseca+ no večina...zanimivo.. :amazed:

Ej ammmmmm, ta moj post je bil objavljen aprila.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
Izdelan 01/11/2005.

:car:

Kupljen 02/12/2005.

:beer:

Pogon Toshiba (res to shiba kot raketa)

:tepen:

Do zdaj brez problemov , samo par krat zmrznil.

:zzz:

TeD SLO

JAOME kaj sem napisal TOSHIBA - HITACHI seveda (HITRAČI) :crazy:

Je pa še vedno glasen. Z čudno hitrostjo se vrtijo DVD ji, PGR3 je bil tak glasen , COD3 ni več tak glasen. Škoda ka se nonstop vrti DVD v pogonu , morali bi naštimati da bi npr level in druge podatke shranil na HD , da se nebi DVD non - stop vrtel . Verjetno je to zaradi tega , ker core verzije nimajo HD. To bi lahko npr. popravili z prihodnjim patchom. :headscratch:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.