Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Za 360 je bila od zacetka garancija 1 leto in tudi sedaj je, vsaj v primeru ce fases kaj drugega kot pa RRoD. In pol ko posljes konzolo na popravilo jo ne vidis celo vecnost in ko jo dobis nazaj ti po moznosti se crkne. Mam pac rajs sigurnejse stvari ko vem, da ne bojo crknale in ni treba vsake par min gledat ce se bo stopilo vse skup al ne ... ^^

Ce se stanje z 65nm procesorji izboljsa se js 1x premislim o nabavi premium paketa ... ><

Garancija gor garancija dol. Pri PS3 dobis 1 leto, lahk pa doplacas, ce kupis v big bangu.

Anyway glede 3 lete garancije za 360 ... to je sam za RRoD ... ce ti crkne kar koli drugiga ... placas ...

Vert bmk za Gears in graficne efekte ... zravn R&C pa je se Folklore, HS itd. itd. ... vglavnem ni sam R&C sam je pa najboljsi :) ka naj ...

Glede Gearsa sm pa ze dostkrat povedo ka mislim ... :fiufiu:

Fora je pa predvsem v tem, da se nobedn tule od tistih ko tk grajate tele spile ni probo enga od njih ... ok js tut nism obrno gears ko sm zaspal zravn ... ka zdj ^^

Link to comment

Lej, fora xboxa je v tem, da imas vgrajejn cip in da prides glede financ veliko lazje skoz.Napiremer pri ps3ju moras igre kupovati in piraterizma tam ni(kar je po eni strani dobri, sej firme orng zasluzjo) :lol:

Pa xbox je narjen izklucno za igrat igre in je zato tud bol pocen kot naprimer ps3 ko ima se bluray (kdo to sploh rab, ce ti je film dobr ga gres v kino gledat ;) )

Tako, da moje mnenje je da je xbox boljsi glede denarja kolikor ga moras zapravit...Seveda pa ps3 tud ni lih za v smeti da ne bo pomote...

(aja btw nimam nobene konzole ampak sem ze sprobal :lol: )

lp :)

Link to comment

aj btw a bi imel mogoče X360, ti lahko posodim imam namreč 2xboxa :fiufiu:

:disbelief:

Saj če imaš XBOX 360, rabiš ziher vsaj enega do dva za rezervo, če kaj crkne ;)

Šalo na stran :)

Meni so vse te debate naravnost smešne, xbox 360, PS3, xbox 360, PS3........blah,blah,blah...

Kreganje 12 letnikov. 35 pomladi tukaj, zrasel gor na wolfensteinu in doomu.

Kupil sem PS3, kljub temu, da sem mislil originalno kupit 360.

Dobil sem ga v bigbangu na 10 mesecev in 3 leta garancije za cca 58€ na mesec. Zmaga.

Ker mi je GEARS OF WAR precej všeč bom kupil še XBOX 360, zanima me predvsem ta muellerjeva podaljšana garancija.

Je res 3 leta samo na Rdeče lučke ali nasplošno.

Koliko ta stvar stane v Muelerju in katera verzija, na spletni strani, ki je do ku**a ni nič.

V firefoxu sploh ne dela, v IE je pa v pripravljanju, patetično...

Dajte se skulirat ljudje.....obe konzoli sta precej dobri !

Link to comment
Za 360 je bila od zacetka garancija 1 leto in tudi sedaj je, vsaj v primeru ce fases kaj drugega kot pa RRoD. In pol ko posljes konzolo na popravilo jo ne vidis celo vecnost in ko jo dobis nazaj ti po moznosti se crkne. Mam pac rajs sigurnejse stvari ko vem, da ne bojo crknale in ni treba vsake par min gledat ce se bo stopilo vse skup al ne ... ^^

Ce se stanje z 65nm procesorji izboljsa se js 1x premislim o nabavi premium paketa ... ><

Garancija gor garancija dol. Pri PS3 dobis 1 leto, lahk pa doplacas, ce kupis v big bangu.

Anyway glede 3 lete garancije za 360 ... to je sam za RRoD ... ce ti crkne kar koli drugiga ... placas ...

Vert bmk za Gears in graficne efekte ... zravn R&C pa je se Folklore, HS itd. itd. ... vglavnem ni sam R&C sam je pa najboljsi :) ka naj ...

Glede Gearsa sm pa ze dostkrat povedo ka mislim ... :fiufiu:

Fora je pa predvsem v tem, da se nobedn tule od tistih ko tk grajate tele spile ni probo enga od njih ... ok js tut nism obrno gears ko sm zaspal zravn ... ka zdj ^^

Tale post lahko ocahnamo, kot sen DjRiderjev PPVX (Post PS3 vs Xbox). Namreč glej Rider lahko tudi 360 kupis pri playgamu pa se zmenis za garancijo za 999 let samo bo temu primerna cena a se ti nezdi? Sicer pa ne tuki not upletavat garancijo "se zgodi". Potem ce ti je ze tok do garancije kupi pralni stroj AA razreda pa mu dokupi garancijo se zgodi za 6 let. NEVERJETNO !? Glej Rider 3/4 folka bo na konzoli nadradilo firmware ali bodo vgradili mod chip, tako da garancija nič ne velja " oz pri garanciji se zgodi bos placal 33.33% nastale skode" (mislim pa da sony sploh nebo hotel popraviti konzole, ravno tako pa tudi MS ne). Tako, da če ne mislite kupovati original iger, si lahko VASI garanciji PRIREDITE proston med skret paperjem :wtf:

Še zadnji odstavek, če pogledamo so vsakemu vseč svoji špili. Mnogi vztrajate pri Mafiji in nevem čemu drugemu še, meni je pa enostavno najbolsi Beyond Good and Evil. Zakaj ? pač stvar okusa =)

Link to comment

Drgac pa samotar, a nisi ti mal prestar da bi se sekiral ce ti kdo rece da imas konzolo ki ni ravno najboljsa...

:o

se sploh ne sekiram, glede starosti pa tudi ne

če nebi bil zadovoljen bi si kupil PS3, kere sem Wii imel in mi je suxxal sorry :ihih:

Torej si zadovoljen zakva se sploh bunis, jaoo :lol:

Za trenutek se mi je zasdelo, kot da si nek otrok ki mislis da vse kar imas ti da je najboljs...

Pa kva se neki kregate nooo, ce ti je konzola kul jo spili ce ti ni jo prodaj! :?

Link to comment
Sam samotar res se obnasas otrocje s svojimi spami po ps3 temah plus to da si "strazar" na Ksi forumu. Pravis da ima vsak pravico izrazit svoje mnenje ti samo flejmas potem so pa vsi drugi krivi za bedno spamanje po ps3 temah samo ti ne ker res pises bedne enovrsticne izjave samo da se folk zacne kregat.

Pozabu je povedat, da se tudi ti lako malo poigraš z uno banano, katero si omenjal zaradi žaljenja. Če mene uprašaš tvoj sarkazem prekosi vsako žalno besedo tipa DJrider itd.

Edit: Se opravičujem se nemorem zadržat! Da mi kasneje ne bo treba razlagat, da si naj kasneje preberete moje prajšnje poste :doh:

Link to comment

Ewo kmalu tudi jaz kupujem Xbox 360 in sm se z Metalordom 666 že menil o partiji Forze 2 ... Nasploh mislim da bom zadovoljen z obema konzolama je pa tudi res še nekaj : Čeprav se Xboxaši bohotite s toliko veliko špili , mene zanima od vse ponudbe le 5 špilov ... Definitivno bom ostalo še dobival vendar tukaj so ti naslovi : Halo 3 , Gears of War , Forza Motorsport 2 , Lost odyssey in Mass effect ... Ostali kot so Blue dragon , Infinite undiscovery me takisto zanimajo vendar ne toliko kot H3 , GoW ... Če bi pa na PS3 gledal pa bi našel malce več špilov : Final Fantasy XIII , Final Fantasy vs XIII , Metal gear solid 4 , Gran Turismo 5 , White knight story (po novem WK chronicles), Uncharted : Drake`s fortune , Ratchet and Clank Future , PS Eye in njegovi špilčiči (Xbox live vision cam je malce faljena) ... Zopet pa je res da je 5 špilov gor naštetih že izšlo in da so vsi neoporečna kvaliteta , dokler lahko tu največji adut (MGS4) ugrizne v prah ... Kajti meni se zdi da bo MGS4 podobno kot Heavenly sword : Grafično čeljust spusčajoča predstava , z neverjetnimi liki a s problemom da je igralec bolj gledalec , saj 10 ur gledaš filmčke in le 5 ur igraš ... FFXIII pa upajmo da ne bo tak , saj je FF vedno bil res neoporečna kvaliteta v kateremkoli pogledu igre ... Še en špil ki sem ga pozabil omeniti pri Xbox 360 je definitivno zame Ninja Gaiden 2 ... Po demu Ninja Gaiden Sigma (celo verzijo mi kmalu posodi sošolec yeaa :rock::rock: ) sem se zaljubil v ta špil in čeprav nisem posedoval Xbox in prvega NG ali NG Blacka , mi je špil res nekaj fenomenalnega ... Zatorej še en fenomen adut za Xbox 360 ... In še ena zanimivost : Kako z multiplatformskimi igrami ??? Mislim da bom GTA IV nabavil na X360 , saj mislim da bo bolj zanimiv zaradi dveh ekskluzivnih episod bolj obdarjen in je kot vse bolj mislim da narejen za Xbox 360 ... Devil may cry 4 , mislim da bo imel malce večjo prednost na PS3 zaradi Blu-ray disca in že integriranega diska v PS3 , dokler je treba na X360 paziti na tiste ki posedujejo Core sistem... Takisto kmalu kupujem PES 2008 in mislim da bo to špil za Xbox 360 , ker berem po internetu da je Live bolj stabilen in da je manj laga kot pri PS3... Po drugi strani se mi zdi da je ta špil bolj za PS3 a treba je poiskusiti tudi na X360 , čeprav je PES svojo pot začel na Sonyevi konzoli ... In igrice s servisov XBL in PSN ?? Bolj mi pašejo na XBL saj tam vidim Prince of Persia classic in veliki Froggerja ter še kaj zanimivega (celo zastonjski špili !!!), čeprav sem bil navdušen nad Super Stardust HD ... Potenciala tako imajo obedve konzoli in čeprav vsi tukaj pribijamo katera je bolj in katera bo zmagala , noben od nas ne ve rezultata ... Zatorej je najboljša rešitev ta , ki sva jo ubrala jaz in Metalord 666 ... Obe konzoli kupit in si miren ... Xbox 360 ima svojo taktiko in ima zaračunava naročnino za gold Live , vendar to pomeni online pri vsaki igri , PSN je zastonj vendar zaradi tega ostanejo špili kot so Virtua tennis 3 (idealen za net) brez mrežne opcije , ker ni zabičanega online minimuma ... Microsoft je bolj oderuški za dodatke , PS3 pa dosti tega nudi kar tako ob konzoli ... In ker ima MS to za dodatke bo rekel Samotar (ni nujno da si ti ampak katerikoli fanboy MS čeprav nisem rekel da si) , da je Xbox 360 v prednosti ker je cenejši a DJ Rider (no offense mate) bo rekel da je prednost PS3 ta da ima vse že notri v sebi ... Vsaka konzola svoje nudi ... In ja pozabil sem še na PS Home , s katerim se karkoli na X360 lahko skrije ... Vendar je X360 servis tak da se PS3 lahko za njem skrije ... Vsi majo svoje prednosti in to je to , zato pravim da je najboljša rešitev kupiti obe konzoli , čeprav vem da je to zelo velika težava ... Težko je danes kupiti že eno ...

Aja in Samotar ... Sorry za tisto , pač sem tisto razumel kot provokacijo , upam da je vse cool ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Za 360 je bila od zacetka garancija 1 leto in tudi sedaj je, vsaj v primeru ce fases kaj drugega kot pa RRoD. In pol ko posljes konzolo na popravilo jo ne vidis celo vecnost in ko jo dobis nazaj ti po moznosti se crkne. Mam pac rajs sigurnejse stvari ko vem, da ne bojo crknale in ni treba vsake par min gledat ce se bo stopilo vse skup al ne ... ^^

Ce se stanje z 65nm procesorji izboljsa se js 1x premislim o nabavi premium paketa ... ><

Garancija gor garancija dol. Pri PS3 dobis 1 leto, lahk pa doplacas, ce kupis v big bangu.

Anyway glede 3 lete garancije za 360 ... to je sam za RRoD ... ce ti crkne kar koli drugiga ... placas ...

Vert bmk za Gears in graficne efekte ... zravn R&C pa je se Folklore, HS itd. itd. ... vglavnem ni sam R&C sam je pa najboljsi :) ka naj ...

Glede Gearsa sm pa ze dostkrat povedo ka mislim ... :fiufiu:

Fora je pa predvsem v tem, da se nobedn tule od tistih ko tk grajate tele spile ni probo enga od njih ... ok js tut nism obrno gears ko sm zaspal zravn ... ka zdj ^^

Pa si že slišal, da so na trg prišle nove konzole z BENQ pogonom, katere povarljivost je skoraj ničelna? Zadeva je tiha in po 10 urah delovanja še zmeraj, ne topla, vroča, ampak MRZLA.

Če se že zgodi da fašeš RRoD ti v Mullerju TAKOJ zamenjajo konzolo, saj se jih da pač fejst nategnt. Dvomim, da sploh kdo na oddelku za multimedijske zadeve ve kaj je xbox360. NAjprej ti bo ponujal izjemne "igrice", potem pa hvalil še nevideno prednost HDMIja pred komponentnim kablom, čeprav nima pojma kaj bi to sploh lahko bilo. Sreča, da obstajajo Mullerju podobne štacune.

Praviš, da si ob Gears of Waru zaspal? Mater pol stavm levo jajce, da si zaspal ob vseh next-gen shooterjih. Aja, ob Resistance, ne, pa ne zato ker ne bi bil dolgočasen, ampak zato ker je na Sonyjevi konzoli.

Še neki me zanima. Reku si, da mogoče celo kupiš x360. Zakaj??? Kaj nima MC najslabše igre po tvojem okusu. Ne verjamem, da boš konzolo kupoval samo zarad Alan Waka.

Link to comment

Za trenutek se mi je zasdelo, kot da si nek otrok ki mislis da vse kar imas ti da je najboljs...

saj sem po srcu otrok in uživam, ko igram igre

pač sprostitev duše in odklop od službe

saj boste videli ko se bo začelo resnično življenej :(

sep pač zadovoljen z x360 kje je tu problem

zanimivo je kako si nekateri vzemet k srcu določene stvari mislim Cool Down saj ni konec sveta, če se kdo pošali

za večino vem kolk ste stari tak da .... :petting:

Xbox

Link to comment

Vert poglej. Nikol nism reko da ma slabse igre. Xbox je pac konzola kjer so pac take igre kot pac so ... Mass Effect, Gears (sam sm res skor zaspal ^^ pa sj resistance tut ni bil kaj boljsi na nekih delih ^^), Too Human itd. mene ne interesirajo zato nimam js 360.

In ja. Sam za Alana bi kupo 360 ... tocno tako ... :roll:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.