Skoči na vsebino

Uncharted: Drake's Fortune


Hazer

Priporočene objave

  • Odgovorov 106
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Po vseh prikolicah (ter screenshotih) mi je igra izgledala neverjetno dobro lepo super fajn. Ko sem pa videl dejanski gameplay se mi je pa igra zagnusila do amena! Drek's Fortune ni nič drugega kot GoWno wannabe špil na Far Cry ozemlju. Z tehniko teči->skirj_se_za_oviro->streljaj_iz_za_ovire ni nič narobe, kvečjemu je tole zelo dobra "tehnika", ki je uspela v kar nekaj igrah (GoWno, Kill.Switch). Žal v Uncharted ni - flejmajte mene in ta post koliko hočete vendar resnica je resnica.

Pa si ze kdaj spilal God of war (po tvoje GoWno)? Igranje v BB in HN ne steje!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Hehe, jaz sem demo končal že kakih 10krat in mi postaja vedno bolši :)

Sovragi so zelo agresivni, mobilni, počasi se ti približavajo in te skušajo obkoliti. Pa tudi sem opazil da se obnašajo različno glede na to kako orožje imajo. Uni s pištolami ponavadi iščejo kritje, skušajo te obstreliti iz varnega zavetja, uni z avtomatsko puško pa se počutijo bolj mofote in kar planijo k tebi, itd. Ko opazijo da ti je zmanjkalo streliva kar navalijo nate. Pa če jih ustreliš predno ti vržejo granato jim uide iz rok in eksplodira pred frisom. :)

Pa grafika je zelo barvita, prava paša za oči, da ne govorimo o vseh majhih detaljih, kot npr. ko greš v vodo se ti obleka zmoči...

Tale špil bom definitivno nabavil.

Link to comment

Hja jaz sem tud upal da bo več pustolovskih elementov notri. Zdi se mi da sem nekje zasledil da bo špil vseboval tudi določene puzzle, pa v demu malo skakanja je bilo prisotnega - saj je dolg vsega le kakih deset minut, jst upam da bo v končni verziji več elementov platformščine. Sicer pa tudi če bo čista akcijada zgleda v redu špil.

Link to comment
Ne, jaz sem ga inštaliral kot vse demote do sedaj. Mogoče nimaš firmwara 2.0? (sicer dvomim da bi ga demo rabil, ampak druge težave ne vidim)

Če nima 2.0 sploh ne more dol vlečt med drugim ne.

viola ma prou, če nimaš posodoblenga firmware-a na zadnjo različico, ne morš uporabljat PSN-a. Drgač pa Alkhor poglej kera številka je zravn errorja pa jo napiš u google in boš tm našu rešitev.

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
Na ign je igra dobila dokaj visoko oceno 9.1, sam po kratkosti sodeč si je definitivno ne zasluž... Spet en špil ki bi lahko bil veliko več ako bi izkoristili potencijal... ampak ne zadevo je treba narest čist akcijsko da traja vseskup mal dlje ko en film... stane pa seveda 3x več.

Lejte ta špil je tko... uvodni film v igralni del je super, sploh grafika in zvok... 1A... igralnost je tud supr, to skrivanje za predmeti res hudo zgleda in pač vse kar pač k igralnosti še paše. Minus pri igralnosti leti na to, da morš prejet neskončno število metkov vase, da umreš, isto je pr nasprotnikih, pogruntu sm da headshot nardi svoje :beer: , drgač more pa nasprotnik prejet po 3 metke, da se vda. Glede na to, da si še nisem ogledal nobenih trailerjov ter sem preigral samo demo in da ne vsebuje nobenih pošasti al karkoli nerealnega, me ta količina metkov precej moti. Kar hočm povedat je to, da "notr padš" za par minut, kasneje pa ta konstanto streljanje nasprotnikov po enem in istem kopitu igro potem pa igra naredi dolgočasno. In kokr je povedu Gatsu, za to eno in isto akcijo, ki je huda samo na začetku vsake misije; vsaka začne z muvijem, pol pa preideš v enolično streljanje in skrivanje za stenami kokr si bil v prejšnji misiji, plačat 3x več kokt v akcijskem filmu, brezveze.

ksi1.jpg

ksi2.jpg

nhl08.jpg

Link to comment
Na ign je igra dobila dokaj visoko oceno 9.1, sam po kratkosti sodeč si je definitivno ne zasluž... Spet en špil ki bi lahko bil veliko več ako bi izkoristili potencijal... ampak ne zadevo je treba narest čist akcijsko da traja vseskup mal dlje ko en film... stane pa seveda 3x več.

Lejte ta špil je tko... uvodni film v igralni del je super, sploh grafika in zvok... 1A... igralnost je tud supr, to skrivanje za predmeti res hudo zgleda in pač vse kar pač k igralnosti še paše. Minus pri igralnosti leti na to, da morš prejet neskončno število metkov vase, da umreš, isto je pr nasprotnikih, pogruntu sm da headshot nardi svoje :beer: , drgač more pa nasprotnik prejet po 3 metke, da se vda. Glede na to, da si še nisem ogledal nobenih trailerjov ter sem preigral samo demo in da ne vsebuje nobenih pošasti al karkoli nerealnega, me ta količina metkov precej moti. Kar hočm povedat je to, da "notr padš" za par minut, kasneje pa ta konstanto streljanje nasprotnikov po enem in istem kopitu igro potem pa igra naredi dolgočasno. In kokr je povedu Gatsu, za to eno in isto akcijo, ki je huda samo na začetku vsake misije; vsaka začne z muvijem, pol pa preideš v enolično streljanje in skrivanje za stenami kokr si bil v prejšnji misiji, plačat 3x več kokt v akcijskem filmu, brezveze.

Sem rekel kaj bo. :thumbdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.