Skoči na vsebino

Uncharted: Drake's Fortune


Hazer

Priporočene objave

Na ign je igra dobila dokaj visoko oceno 9.1, sam po kratkosti sodeč si je definitivno ne zasluž... Spet en špil ki bi lahko bil veliko več ako bi izkoristili potencijal... ampak ne zadevo je treba narest čist akcijsko da traja vseskup mal dlje ko en film... stane pa seveda 3x več.

A to pomeni ce je igra malo krajsa je pa ze zanic? Meni je vsec. Demo igral priblizno 8x pa se ga kdaj zalavfam. Cel spil bo nekje 12 ur. Na Hard naj bi blo se vec, priblizno 15 ur recimo. Ce bi naredli recimo 20 urni spil bi pa spet mel ne vem kake komentarje da se bos nekje na polovici ze skor navelico ...

Naughty Dog ve da pri takih igrah ne smejo pretiravat z dolzino sicer je pa 12 ur dokaj dobra stevilka. Vsaj men se ne zdi slaba!

God of War se 10 ur ni bil pa je nor spil.

Spil je povsod dobil 9+ sam pri EGM so dali 8.5 ... :thumbdown:

AAA confirmed!

Link to comment
  • Odgovorov 106
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Na ign je igra dobila dokaj visoko oceno 9.1, sam po kratkosti sodeč si je definitivno ne zasluž... Spet en špil ki bi lahko bil veliko več ako bi izkoristili potencijal... ampak ne zadevo je treba narest čist akcijsko da traja vseskup mal dlje ko en film... stane pa seveda 3x več.

A to pomeni ce je igra malo krajsa je pa ze zanic? Meni je vsec. Demo igral priblizno 8x pa se ga kdaj zalavfam. Cel spil bo nekje 12 ur. Na Hard naj bi blo se vec, priblizno 15 ur recimo. Ce bi naredli recimo 20 urni spil bi pa spet mel ne vem kake komentarje da se bos nekje na polovici ze skor navelico ...

Naughty Dog ve da pri takih igrah ne smejo pretiravat z dolzino sicer je pa 12 ur dokaj dobra stevilka. Vsaj men se ne zdi slaba!

God of War se 10 ur ni bil pa je nor spil.

Spil je povsod dobil 9+ sam pri EGM so dali 8.5 ... :thumbdown:

AAA confirmed!

Ne vem če sem jaz tak slab samo jaz sem god of war 2 na hard igral čez 20 ur :wasted:

Ni nam lahko!

Link to comment

Ne vem no... RE4 je krepko daljši npr pa se nism niti za sekundo naveličal. In nič nisem rekel da je igra zanič, rekel sem samo to da sem upal na akcijsko avanturo, naredili so pa pač akcijado, ker očitno večina hoče sam še take špile nabijat... In ne ne boš igral 12 ur če pa sta že 2 opisovalca napisala da je dolg 8 ur.

Link to comment

Ja oni. En povprecn igralec bo pac mal dlje casa igral.

Jaz vem, da na hard sm 2x ponavlo neke stvari ...

Sicer pa si ze slisal za replay value? Na IGNju je rekel, da je odlicen pa se neke stvari v obliki ačivmentov bos mel :)

Vglavnem tale spil se splaca kupit.

P.s. kolikor vem, Bioshock je se krajsi (6 ur al celo 8 ur ...) oz. neki takiga ko Uncharted. Zdj pa tisti ko so igrali spil so rekli da je dober in se nakup splaca ne glede na to da je (pre)kratek. In zdj pravite, da je Uncharted kot nek film. Haha.

Link to comment

Čak mal pr Bioshock si mel za vtaknt nos v marsikatero zadevo in si s tem dobil kak plazmid ipd. Uncharted zih ni narejen tko da bi lahko vandral naokoli ker je čist popolnoma linearno zastavljen + ko neki cajta ne greš naprej ti da namig kam je treba jit. In ne verjamem da je kdo v prvo preigral Bioshock v 6 urah na normal ali več... To bi moral dobesedno vedet kam je treba naprej.

Link to comment
no tle mate rewiev od

Gametrailers

grafično 1 liga igralno pa že videno :)

wtf...samotar...95% špilov je že videnih...in tko bo tudi v prihodnje...pač več kot toliko si ta trenutek pač ne znajo izmisliti...čisto vsi proizvajalci se ponavljajo,tko kot Hollywood...važno,da je grafično 1.liga za ostalo bomo mogli vsi čakat kaka 2-3 špila na leto,ki bojo res 10/10! :beer: Drugače pa komaj čakam :hyper::drool: na ta špil...lp :beer:

Link to comment
ej koperčan cool dawn saj nisem nič sral po tem špilu, me je pač zanimal kak ga ocenijo grafično je trenutno top :D tak daj se skuliraj in ne mi z nekimi -- WTF Samotar :rockbrow:

trend se giblje, da v špil vključijo več zvrsti v samo igro in v tem špilu to vse klapa tako da :thumbup:

...torej naj te samo popravim...spet pravopis...LOL, napisano je wtf...samotar...torej, najprej eno potem tvoj nick in nato nadaljevanje...wtf je meni kot začudenje, potem omenim tvoj nick in ti povem svoje mišljenje...torej tisti wtf ni namenjen tebi tako kot si ti mislil, če sem te pa kako užalil, sorry :bowdown: :beer: ...še vedno pa sem mnenja, da bo špil No1 na PS3ju...

Link to comment

Ok da se malo pohvalim... :P Končno mam špil!!! :) Pismo z USA mi je faking paket hodu 9 dni ffs... oz R&C celo 13 dni, medtem ko sm dobu špile iz Hong Konga v 5 dneh. Carine ni blo nič, obe igri skupaj s poštnino vred sta me koštale 90€ :beer:

Nč zdej grem pa špilat :)

Prvi vtisi:

Začetek igre je zelo pustolovske narave z skoraj nič boja in kar nekaj ugankami in veliko dialoga med glavnimi akterji. Grafika je naravnost fantastična in enostavno se moraš na vsaki lokaciji ustavit ter s kamero pogledat vse te detajle. Naughty dog je tudi izredno dobro uporabil prednost Blu ray medija, saj vidiš nalagalni zaslon samo ko začneš špilat, potem pa nema nobenih loading screenov ipd ampak lepo gladko streema iz ploščka, edino kar sem parkrat opazil je bilo da so se bump map texture izrisale z zakasnitvijo - vsega ene 2x.

Igra ima kar nekaj "achievmentov" v obliki ubij n npcjev z headshotom ali pestmi ali brutal combotom, potem so tu zakladi ki se opazijo ako se razgledujes naokoli in vidiš svetlikajoč predmet na kaki skali/steni ipd. S tem odklepaš razno razne filmčke, slike in pa tudi dodatne opcije med katerimi sem zaenkrat dobil speed opcijo - drake laufa k da bi biu na spidu :P in pa mirror opcija, ki ti vse prezrcali iz leve na desno.

Špil vleče k hudič, sam kaj k sm moral raidat v WOW namest da bi se mal več k 3 ure zabaval z njim...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.