Skoči na vsebino

Uncharted: Drake's Fortune


Hazer

Priporočene objave

  • Odgovorov 106
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Kakšen argument! :o

Ja, dejstvo je, da se Assassins Creed že na polovici glavne štorije začne tako jebeno ponavljat, da ni za nikamor.

Uncharted pa po drugi strani prinese v tistih borih 10 urah ogromno zabave, navsezadnje pa je tudi najboljši špil na PS 3, tko da vsekakor zberi Uncharted.:)

Link to comment
No ja. Ce igras AC vsak dan nekaj ur zaporedoma se ga bos hitro navelical.

Moras postopoma igrat.

Točno tako...jaz imam Assassina že od samega izida, pa sem komaj tistega mesarja naredil (druga naloga)...se mi ne mudi...iger je dovolj na zalogi tko,da...rad uživam v igrah in jih tako tudi igram...če je igra za večino razočaranje, meni ni...ker je grafika enkratna, igralnost tudi...res da se veliko stvari ponavlja, a kdo je rekel,da moraš vedno,ko greš mimo meščana, ki ga nadlegujejo stražarji, rešit...? Sej z tem, razen njihove (meščanske) podpore ne dobiš nič...Uncharted je pa itak igra leta 2007 za ps...brez konkurence... :bowdown: me zanima, če je kdo igro na hard obrnil v 10 urah, z vsemi pobranimi zakladi???!!! :beer:

Link to comment

Enako je ja. Igram igro ze od izida. Vsake toliko casa malo in se je nisem navelical. No ja...

Sem malo prej onega predzadnjega v Acre dobil tam ko moras na ono ladjo ponj ... jao nisem se tolikokrat umrl kot sem na tisti ladji :cough:

Tegale zadnjega pa v Damascus iscem pa ne najdem nobenega da bi karkoli izvedel o tistem ko ga morem stran spravit...

Tisto kar mi je pa on informer povedal v Assassin's B... povedal pa pozabil :mirror:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.