Skoči na vsebino

Naruto: Rise of Ninja


Sasuke

Priporočene objave

Jaz sem tud komaj čako na to :drool: Jaz ga bom prek gameplaya naročo believe it.Najbolj pa me zanima novi stil, ko delaš jutsus.A online mode ma?

Ma ja, pa se enkrat uzal Narutoja z ''belive it'' pa ti bomo skupaj z Naruto fani jajca odrezal. j/k. Aja a mogoce ve kdaj pridejo japonski voiceoverja na marketplace ?

deletethis.jpg
Link to comment

ce koga zanima kdo posoja glas narutoju v Dubbu http://www.j-revolution.com/btv/images/btv-maile.jpg(brez sale, res je ta zenska) . pa resno ej naruto ma originalno govorno napako (-tebayo) pogosto govori, kle so pa to prevedl v catch fraze- belive it (najslabsi catch fraze kar sm jih kdaj slisu :S)

Japonski glasovi nej bi prsli 1 mesc po uradnem releasu za downloadat. lih ene takrt ka bomo v slovenijo dobul Narutoja

Bodo pa tut downloadable characters :rock: .

Link to comment

Dons sem 1. testiral to igro in lahko rečem sam :car::car: svaka jim čast. Igra ga tok pwna tko da če ste Naruto fani nujno v trgovino pa lupt igro. Vse tok hudo izpade, res. Delaš jutsuje(znam že sexy No jutsu ^^ pa shadow clone). Edin kar me moti je zvok ker sem navajen na japonščino sam se hitr navadš. Tko da igra seka, jaz jo priporočam vsen(Sloh naruto fanom) lahko pa da komu igra nebo všeč :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Ej a ste vi najdl vse une loverje, men manka sam eden, vem kje bi bil(sem najdu nek zemljevid, ker ga že dolgo iščem) samo ga nisem najdu rrrrr Nahaja se pa bliz Sakure samo čez vodo morš it. Vsaka pomoč bi mi prav prišla. No drugač je pa igra ful kratka(par urc igranja) gre pa pop mangi in animeju(obsega 80 epizod:( )

edit: sem že najdu ga

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Za tiste ki igrate...

Prišel sem do tja, ko moraš bridge builderja spremljat domov. Pa sem mi je sedaj ustavilo pri tistem zajebanem Zabuzi, k ga moraš dvakrat namahat. Sem šel potem mal help brat, pa piše, da bi pred odhodom moral kupit Strength 2 in 3. Ker tega Zabuzija nikakor ne morem nažgat, sploh pa ne dvakrat.

Zdaj me pa zanima; a se da misijo kr prekint, pa it nazaj v mesto, da si pač nabavim malo moči, pa kaj podobnega, pa grem potem nazaj ponovit misijo?

Link to comment

mislim da se to da narest jz sm ga naredu brerz kakršnih kol dodatnih moči. Pač delu sem combote priporočam unga k gre nasprotniku hitr za hrbet pa ga useka(mislim da smerna tipka za desno al levo pa potem Y al pa X prtiski) Je pa res da sem rabu en memory. Drugač pa je igra ful kratka zdej morm samo cekine še poiskat(to se mi pa neda več xD)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
  • 1 year later...

Bi zaigral kdo tole prek neta? Sem dobil zdaj Rise of Ninja in Broken Bond, vendar bom najprej dokončal prvi del. In ali se meni samo zdi ali so nekateri nasprotniki(bossi ala Orochimaru, Zabuza) ultra težki. Mi jih uspe premagati šele nekje v 10 poskusu. Drugače je pa špil hud, čeprav zgodba hudo trpi. Si ne predstavljam nekoga, ki ni gledal Naruta da bi igral tole. Saj mu ne bi bilo nič jasno :doh:

Link to comment
Bi zaigral kdo tole prek neta? Sem dobil zdaj Rise of Ninja in Broken Bond, vendar bom najprej dokončal prvi del. In ali se meni samo zdi ali so nekateri nasprotniki(bossi ala Orochimaru, Zabuza) ultra težki. Mi jih uspe premagati šele nekje v 10 poskusu. Drugače je pa špil hud, čeprav zgodba hudo trpi. Si ne predstavljam nekoga, ki ni gledal Naruta da bi igral tole. Saj mu ne bi bilo nič jasno :doh:

Lahko bi kdaj kako zaigrali, ja. Sicer že nekaj časa nabira prah, tako da najbrž nebi imel težkega dela z mano, ampak se lahko zmeniva :D

Sicer bi moral prej gold account še uredit :fiufiu:

Alen6552.png
Link to comment
Bi zaigral kdo tole prek neta? Sem dobil zdaj Rise of Ninja in Broken Bond, vendar bom najprej dokončal prvi del. In ali se meni samo zdi ali so nekateri nasprotniki(bossi ala Orochimaru, Zabuza) ultra težki. Mi jih uspe premagati šele nekje v 10 poskusu. Drugače je pa špil hud, čeprav zgodba hudo trpi. Si ne predstavljam nekoga, ki ni gledal Naruta da bi igral tole. Saj mu ne bi bilo nič jasno :doh:

Lahko bi kdaj kako zaigrali, ja. Sicer že nekaj časa nabira prah, tako da najbrž nebi imel težkega dela z mano, ampak se lahko zmeniva :D

Sicer bi moral prej gold account še uredit :fiufiu:

Ok super. Čim prej si zrihtaj gold account :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.