Skoči na vsebino

Homebrew na 3.71m33-2 nedela


NoWii

Priporočene objave

Hey....

UGlavnem:

mel sem najprej 3.51m33, kjer je vse lepo delalo....

danes sem upgrejdal na 3.71m33-2, pa nobeden programcek nedela vec!

Najprej sm formateral memory stick (ker ga je blo itak potrebno) in ponovno instaleral najnujnejse (IRshell, IRemote, SVCplayer in "windows").

Pri vseh teh je windows itak da delal (nima nic opraviti z drugem, koker browserjem) in pa delal je tudi eden izmed dveg IRshellov (sploh nevem kko to da sta dva prisla gor....). Javi pa napako: 80020148.

Ker sm najavajen, da najprej poskrbim sam za to, pac pogledam na net in poiskusim resit problem na naslednje nacine:

-NoUMD - disabled (to je pri 3.71 mal drugace, sem dal pac na tisto, ki zahteva UMD-mensezdi d je bil defoult)

-In configuration, set the Kernal to 1.50

-In advanced, enter the advanced settings and make sure that all the settings are disabled.

vse to sm naredu, pa sezmeraj nedela :sweat:

UMD je bil ves cas notri (tekken5)

Sem pa umes (ko sem gledal po netu) tudi zasledil, da je eden resil problem s tem da je instaliral 1.50 addon. Najdu sem ga tukejle: http://dl.qj.net/1.50-kernel-addon-2-%2 ... /catid/163)

Ampak men se dokaj zdi da ta zadeva pride skupaj na PSP z update 2 na 3.71m33....

Amapk sevede useen sprobam zagnat, ampak negre. Napise:

Incorrect or inexistant 150.php at root

To je bilo na dolgo in siroko, upam da se vam je dalo brat in hvalezen bom usake pomoči :beer:

Link to comment

No, pbp....sm narobe napisu :D....

Drgac k sm naluzu addon (sm prebrov d mores met kernel na 3.71) sm ga mel 1.50, pa je useeno delalo....ceprov je tm napisal d se niti zagnat program nebi smev....no sej ni vazn, zdej use dela....

Sasuke - ne 3.60 NI enako kot 3.60 m33....veliko dela te caka....

Dej pa jst za solo delat, cele pucitnce sm lezu u postli....

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.