Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company [MULTI]


RIDDICK

Priporočene objave

Meni je pa igra odlična. Sem včeraj malo špilal z NinjaKlanom in ostalimi. NinjaKlan se je tako jezil. :D

Muzika v glavnem meniju je ena izmed najboljših, vsaj meni. Zelo mi ugaja. Igro bom 100% kupil, ker sem velik fan Battlefieldov.

Nevem pa zakaj so odstranili iz igre voice komande, ležanje (prone)... Moti me pa še ta velik lag :uke: (upam, da bodo to popravili do izida), ni opisov unlockov, ne moreš si izbrati kateremu vodu se boš pridružil...

Drugače pa je zakon ta uničljiva okolica, še ko v tla ustreliš z bazuko ali z tankom se graba naredi. :bowdown:

DarySLO.png
Link to comment
  • Odgovorov 154
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Muzika je men tud kul :) Voice command je odstranjen po moje zato, ker je itak že voice chat na voljo. Malo čudno je ko te nekdo strelja, pa sploh ne veš od kje pa nič. Mogla bi se vsaj pika na radarju pokazak ko vstreliš. Še enk tak problem je, da ti nekoga streljaš, pa on začne streljat nazaj, pa te ubije če ravno ma slabše orožje. Prava loterija je tole. Tankov oz. vozil na splošno je preveč na mapi, ki je trenutno na voljo. Pa tud škoda, da lahko grejo (vsaj v demotu) največ štirje skupaj v igro. Kar se tiče pa laga je blo pa danes kr precej boljše, vsaj zjutraj in dopoldne smo igrali čist brez laga. Kak je trenutno pa ne vem.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ma dej kašn gameplay, ravno ta je v kurcu. Nobene potrebe po taktiki, teamworku in nevem čemu. Sam upaš lahk da boš uletu v squad z random folkom ki actually vedo kva delajo in te magari še slišijo če jim rečeš heal me plx u cocksucker. Um in nevem kter pof**kan idiot se je spomnu da je treba izstrealit 50 nabojev v nasprotnika ki je 3 metre pred tabo da ga sploh fuckin raniš?!?! Pa igral sem BF2 na PCju na 800x600 z 15 fpsji, z random folkom, menl smo se na tipkovnce pa je bla zadeva 100x bolj zabavna in taktična, kot pa tole sranje, ki bi na škatli mogu met zlato nalepko LAG INCLUDED. Če tole sranje dobi oceno višjo od 6.0 potem je to znak da so špili in industrija za njimi res v kurcu in grem res z bencinom polivat folk na ulici

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Igral sem demo eno 20 minut vse skup ampak proti COD4 mi je to nikakvo. :lol:

Vse tiste nastavitve v MPju pa mi tudi niso ble jasne.. OK, ni se mi dalo poglabljat.. Kakor vidim je point, da tisto zlato zaščitiš oz. ga uničiš??

Se popolnoma strinjam s tabo. Dodal bi le, da sem demo 1 uro kasneje zbrisal z PS3. Sama ideja špila je super ampak izvedba je pa bolj slaba...

COD 4 še vedno rules med vsemi fps špili :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.