Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company [MULTI]


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 154
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Če je to res potem se ne pipnem špila. Sicer pa kaj je sploh bilo a pričakova od EA če ne neko komercialno sranje namenjeno casual gejmerjem ki itak nimajo nekih friend list da bi invajtal folk. Res me razpizdi, folk že itak demo igra ta gold rush kot nek navadn TDM, da bom pa v celem špilu mogu trpet sebične debile ki se ji mgre sam ta kille je pa tud tumač. Evo zarad takih špilov in firm ki jih delajo sem srečen da obstajajo pirati, pedri eni :annoyed:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ja če bojo popravl sistem določevanja skupin,

voice chat med voditeljem skupin,

več točk za opravlalnje svojega poklica in ne za kille.

Kšna bolš mapa kot tale ka je v demotu (ena puščava),

LAG,

da lahko sam naštimuješ tipke(me je en enkrat pozdravu, sm hotu na gun zamenat sm ga pa z nožem ubil.)

V smislu da bi se zbral v party 7folka, pa bi šli na srver kot skupina, pri tem bi voditelj lohk komuniciraz z ostalimi voditelji.

če bojo to poravl, Im in !

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

In sem dobil svoje prste nad to igro! :P

In me je po razocarani demonstracijski verziji zelo presenetila!

Do sedaj sem probal samo Single player misijo in sem preigral prvo misijo in pol druge. Zgodba je zanimiva s polno ironicnih in sprevrzenih sal. Tvoja ekipa je naj ekipa do sedaj v kateri koli igri, ki sem jo preigral do sedaj. :car: :doh:

Se bolj smesno je, ko najdejo zlato in se pokaze pohlep. Vsekakor je igra polna smesnih in ironicnih dogodkov.

Gameplay tudi ni tako slab, kot sem sprva mislil, saj je cisto drugacen, kot pri CoD4 in ravno to me je zavedlo pri demo verziji, ampak, ko se stvari enkrat navadis opazis, da sploh ni tako slab.

Sedaj me internet nekaj zajebava, tako, da bom probal online del igre jutri, ki pa seveda v tem primeru najvec steje.

Link to comment

Pa kaj naj rečem, singleplayer je popolnoma duhamoren, ena misija je ena ogromna mapa kjer moreš objective opravljati striktno po vrsti, zraven pa še pobiraš neka rare orožja kar je čist brezveze, ker jih potem niti zbirat nemoreš iz menija al pa kej.

Za zgodbo so govoril kako bo epska saj bo igralec doživlju situacijo "where people choose between petty morals or lust for gold" vau pizda kot da je nek evangelij X. Komentarji in osebnosti treh sopajdašev so luciden cliche, ker toliko stereotipnih for še ni bilo od Hillbilly's Adventure in nevem men sploh jih ni za gledat, poleg tega pa so cutsceni narejeni vsi po istem principu.

Gameplay je zeh, pač laufaš do objectiva in strelaš kot nor, healaš se lahk itak vsake 3 sekunde tko da je špil kot otroški vrtiljak pred Hoferjem., pol pa spet naprej, če umreš te respawna 100 metrov stran brez da bi se sovragi k isi jih že pobil ponovno respawnal, meh :bleh:

Multiplayer je pa itak ena največjih bedarij kar jih je. Če še ne veste obstaja nek glitch, kjer prevrneš hummerja in ga potem popravljaš v nedogled ter dobivaš 20k+ xpja na en samcat match, kar vodi v to da skoraj v vsakem matchu so 3-6 teammatei samo glitchal in je bilo nemogoče karkol naredit proti nasprotnikovimi 12 palyerji. Potem so totalno nebalansirane klase in popolnoma premočni šotgani, usran lobby sistem ki je men največji minus saj lahko igraš IN komuniciraš samo z še 3emi kolegi v squadu z ostalim folkom pa nimaš nikakršne komunikacije, kar pomeni, da vsak bezlja po svoje in ni nobenga teamworka... Pol pa nabijajo še 10 letni mulčki ki se gužvajo pred tistio artilerijo kdo jo bo uporabljal in se team killajo, tačas pa nasprotnik vleti v bazo s tanki in vsem in kva n aj pol.

Res pofukano sranje, zarad tega špila sem res dobesedno zasovražu EA, ker da majo tuk dnarja in kadrov pa spacajo tako komercialno katastrofo da je res žalostno. Če mi neb blo žal tistih 5 evrov ki sem jih dal za pirata BFBC, bi se zdle res usral na dvd, ga zapakiru v eno fajn kuverto in poslal na Ea čez lužo! Pedri eni nesposobni.

Da pa pol vidim da ma špil ocene 8-9 mi pa itak spipa kam se suče ta industrija. Fantje res pozivam vas vse k piratizaciji, dokler bo folk takšno sranje delu ga naj dela z izgubo

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Tazadn stavk se strinjam stabo. Par iger sem kupil od EA in so ble tak sranje, da sm znoru in se šel pirate špilat.Da bom pa jest dajal do 70eu za eno usrano igro, ki ni vredna pov kurca... hvala lepa tok lahko pa ne služm dnarja.Edino igro, ki jo bom kupil letos in tazadno bo pomoje nba 2k9.KEr si res zasluzjo, ker delajo najbolsi basket.Ostale grejo pa na DVD :)

xbox360 > all

Link to comment
]Mam boljšo rešitev: če si ne moreš privoščiti ali se ti ne zdi vredno, enostavno ne igraj.

Nevidim kako je to lahko kakorkoli boljša rešitev?

Kdo naj si nebi mogu privoščit enega Verbatim DL DVD-ja? To si lahko privoščimo in vredno vsekakor je tistega DVDja...

70€? Za šrot že ne.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Če je tak šrot pač ne igraš, ane? Če ne je pa samo ena veliko nakladanje in iskanje izgovorov, vmes ko se krade. ;)

Testiranju so pa demoti namenjeni.

Kakega manj skadit zjutraj, pa bo bolje.

Sicer pa, lepo bi bilo, če bi se pravila tega foruma upoštevala tudi pri lokalnih vaških frajarčkih in ne samo novopečenih memberjih. Če ne se pa ne čudit, zakaj se v vsaki drugi temi potem krši pravila. ;)

Link to comment
]Če je tak šrot pač ne igraš, ane? Če ne je pa samo ena veliko nakladanje in iskanje izgovorov, vmes ko se krade. ;)

Testiranju so pa demoti namenjeni.

Kakega manj skadit zjutraj, pa bo bolje.

Sam, da je šrot vidiš šele, ko probaš celo igro... realno. Vsaj jaz. Pa včasih je kakšen šrot zabaven za obrnt (recimo meni Kung Fu panda v zadnjem času) a nikakor zabaven za kupit. Kung Fu Pando sem obrnu v 3 urah... niti en popoldan po službi - katastrofa če bi jo kupil. Katastrofa I tell you. :tepen:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Sam, da je šrot vidiš šele, ko probaš celo igro... realno. Vsaj jaz. Pa včasih je kakšen šrot zabaven za obrnt (recimo meni Kung Fu panda v zadnjem času) a nikakor zabaven za kupit. Kung Fu Pando sem obrnu v 3 urah... niti en popoldan po službi - katastrofa če bi jo kupil. Katastrofa I tell you. :tepen:

Če rabiš poleg demota dodatno pomoč pri tem, da se odločiš za nakup, je tu še vedno gora in-depth recenzij igre.

Če pa je "šrot" zabaven za orbnit, si pa že mimo točke, ko je prav da plačaš kar si dobil. V končni fazi si se že večkrat bahal s tem, kako nisi tako reven, da si česa ne bi mogel privoščiti. Ne razumem torej te logike - v službi verjetno pričakuješ spodobno plačilo za svoje veščine, drugim ga pa ne privoščiš.

Sicer pa, vsakemu svoje zaradi mene - ampak lepo bi bilo, če bi potem svoje budalaščine zase zadržali, ne pa načrtno vzgajali klimo o svobodi piratiziranja.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.