Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company [MULTI]


RIDDICK

Priporočene objave

game_1437.gif

Razvijalec: Digital Illusions CE (DICE);

Založnik: Electronic Arts;

Izzid X360 (Evropa): Naslednje leto februarja.

Izzid PS3 (Evropa): 2008

V Slabi Družbi bomo uživali naslednje leto februarja z sodobnim arsenalom v rokah. Grafično en najimpresivnejših naslovov za X360/PS3 - DICE obljublja, da bo s strani zvoka prav tako, igralnost bo bojda boljša kot grafični in zvočni efekti skupaj.

93508520070620screen005br6.th.jpg 93508520070620screen005br6.th.jpg 93508520070620screen007lt3.th.jpg

93508520070620screen008wg8.th.jpg 93508520070620screen009yv9.th.jpg 93508520070620screen010ji6.th.jpg

IGN Battlefield Bad Company Preview (Video Preview [obvezen ogled !!] - se nahaja nekaj vrstic dol)

Moje mnenje: Design igre izgleda zelo dobro in profesionalno izdelan. Kot smo iz Battlefieldov (BF2) navajeni nas najverjetneje čaka zelo dober večigralski način - okolje v Bad Company je uničljivo = pwnage!

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Odgovorov 154
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Trailer je res smesn :lol::lol:

"The story about 2 brothers" .... ^^

Vglavnem tole res zgleda bombasticno ... podiro bos vse (kemperji bojo najebal :cough: ) sam kolker sm vido bos naredo lukno v hiso in se ne bo podrla. Upam da naredijo da se bo lahk cela v enmu udaru (ce je treba ...) podrla ... :)

Grafika se mi pa ne zdi res neka napredna da bi ji lahk rekli revolucija ... sam jebes. Dost da je gameplay dober :rock:

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Za komp jih bo malo vec... se mi zdi :headscratch:

Beta servers have now been shut down. If you can't wait for the game to be released you can look forward to the Demo.

At 10.00 CEST the last Beta server was switched off. DICE is eternally grateful for all the feedback we have received, which has resulted in several changes and tweaks that would not have been thought of without you.

The massive demand for a Conquest game mode has also resulted in it being added after the launch.

If you can't wait, make sure to check back regularly for more information on the upcoming Demo. Don't forget, you get a free weapon just by trying it out!

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
If you can't wait, make sure to check back regularly for more information on the upcoming Demo. Don't forget, you get a free weapon just by trying it out!

That's the "lol" part....

Drgac bomo pa tole defenitivno spilal, ko jo bojo spustil na prostost. Spilal sem ze prvi battlefield (online) in mi je bil dokaj hud. Ze takrat sm reku, d si morm kksno celo verzijo dobit in to bo najbrs to...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.