Skoči na vsebino

Battlefield: Bad Company [MULTI]


RIDDICK

Priporočene objave

  • Odgovorov 154
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...

če bo res taka grafika,, bo pa kr huda konkurenca igri CRYSIS ;) (to mislim glede grafike)

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
če bo res taka grafika,, bo pa kr huda konkurenca igri CRYSIS ;) (to mislim glede grafike)

multiplatform igra ne moru konkurirati crysisu...

Vedno znova me presenecas :D

Zakaj sklepas tako? Res, da se posvetijo samo eni platformi, ampak ce gledas z druge strani obstaja za PC toliko razlicnih komponent, da je po eni strani isto. Samo mi, ki si lastimo konzole bomo furali zadevo zares optimizirano, kar se vidi pri igrah pri katerih si vzamejo cas in za le to so si tudi vzeli cas.

Se mi zdi, da na tebe prevec reklame delujejo. kolikor sem jaz probal crysis je gameplay na pol lesen (slaba animacija), da ne omenjam razne hrosce, tako v sami fiziki, kot drugje.

Shoelace: I apply! :bringiton: :bowdown:

Link to comment
sklepam po temu da če so igre miltiplatforme,grafika ne more bit na nivoju crysisa, ki je specificno narjen za pc .

Haha, pa ravno sem rekel, da obstaja za PC ogromno razlicnih komponent in stvar ne more biti tako optimizirana, kar se tudi vidi v tem, da vedno ene graficne delujejo bolje v enih igrah, kot v drugih. In te razlike so zelo ocitne.

Za X360 in PS3 bo stvar tudi dokaj dobro optimizirana. Res pa je, da to doda le se toliko vec raznolikosti. Ampak kaj se bunis glede grafike? We've seen it!^^

Prevec posplosujes stvari...

ma sj vi mejte ta apn od spila , mi bomo pa BF3 lepo dobil k bo podpiru 64 igralcev...

Meni izgleda ta stavek zelo fauš! :lol:

Link to comment

Ilichu ti kr igraj BF3 na serverjih kjer je polno čiterjev, serverjih, ki te kickajo če preveč pwnaš ker kao čitaš, uživaj v igranju z naključnimi ljudmi, ki jih sploh ne poznaš, faj nse pogovrjajte med sabo na chatu s tipkovnico in predvsem uživaj ob grafi na svoji mašini ki še DX9 komaj podpira.

Kdo rabi 64 igralcev, prosim te, sej sem igral BF2 in je špilanjev taki gužvi popolnoma butasto, kjer vsak laufa po svoje in ni nobenega team efforta. Na X360 bomo pa lepo igral 12vs12 ali 16vs16, ker take šple je idiotsko igrat če nimaš neke komunikacije med sabo in če ne poznaš ljudi, ki igrajo s tabo. Zaradi manjše gužve bo velik olažje igrati taktično in skupinsko, ne pa kot na PCju kjer se 10 komadov gužva na spawnu za helikopter in se pobija med seboj kdo ga bo furu, vsi furajo samo rifleman ali specil op klaso a nikjer nobenga zdravnika, ki bi vsaj malo naredil za team. Bwah prosim te X360 je že z COD4 nadjebal PC, zakaj misliš da tale BF ne pride na PC ampak smo neka risankasta varianta BFja? :no_no:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ni fora v tem kdo si ne more privoscit cesa. Tule gor si lahk vsi privoscijo nek spodobn PC, vsaj 60% uber pc ...

Kupis 360 Premium - 300€, PS3 - 400€ ... nek spodobn tv za 1000€ in si zmago za 3-4 leta ... mogoc vec.

PC je se posebi bedn zarad mulcov ... se spomnem cele kupe mularije na COD2 pubih ... cital ko pra**/. In vsak 12 letnik je mel svoj server na kermu mi je veselo stisnil ban ko sm ownu cel server ... >.> js pa seveda orginalno :)

Pri BF2 vem da sm igral na 64 slotnih serverjih in ni blo neke organizacije in ce si naletel na eno ekipo ko jih je par znalo igrat si sicer lahk zmago z mal vec truda ...

Drugac pa zamisli si 32 ljudi v ekipi, 25 z slusalko bi blo prav gadno za videt ko bi zacelo odmevat...

In pol probi enmu dopovedat da te naj pocaka s helicem ... :crossfingers:

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment
vi consloe ownerji ste prow lol :D po moje ker si ne morete privosciti racunalnika pluvate po njih...

V teh sporocilih se vidi, da si cisto sfaljen.

Nikoli si nisi lastil konzole in si zvest tistemu kar prvo dobis. Isto mnenje si imel o graficnih karticah, kjer noces niti slisati za ATI Radeon ali AMD. Ko vidis Sparovo reklamo za liter sladoleda, naslednje jutro stojis pred blagajno in se slinis nad njim. Zacni enkrat "razmisljat" in nehaj s temi forami. Ni vse boljse kar imas ti in nisi najvecji Đek na Ksiju, ker si si kupil nov PC a ga ne znas uporabljati ali zadevo vsaj nekako razumeti, kar se potem kaze v tvojih neumnih vprasanjih na katera sploh ni mogoce odgovoriti z drugo besedo, kot LoL.

tvoj zadni post pa vse to se tisocic potrjuje. Da, res ti je uspelo!

:bowdown:

btw... Pred kratkim sem hotel nadgraditi comp (na boljsega, kot ga imas ti, da mi ne bos zdaj tezil glede tega, kot ti je navada), ampak sem spredvidel, da je to totalna bedarija. Comp se uporablja za programe, kot je mozzila msn in s cimerkoli se pac ukvarjas, kar ne zahteva toliko zmogljivosti, za igre se pa pac kupi poceni konzola in se se dolgo casa fura na enako dobri grafiki, kot na PCju. Kdo je na koncu zmagovalec? Ti, ki si poleg PCja ne bos mogel privosciti banje sladoleda, ali jaz, ki bom imel poleg iger denar se za pijaco in zenske?? :cash: :cash:

Glede igre pa sem cisto navdusen! To, da lahko unicujes stavbe je nekaj izjemnega! Nic vec ne bo folk varen u utici pred tankom. Kaboom!! :mwahaha:

Link to comment

Hey ho! Kaj pa ce bi meli spet nek lan party?

BF: BC i n pa Halo 3... FOTR klan vs KBAPci :hyper:

Vurberk???

Yes? No?

Pa gril in šjet... Sej ce pa mesa zmanka so pa tam neke kure pa

se Nitro je tak Rambo, da bi nam uhka komot enha prasca ujel :ninja:

A v điru bi lahko bile tudi kake pretepacine... MK vs DC ce ne pa

cupavi Goku :bringiton:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Tehnično gledano bo Crysis ziher še en lep čas nepremagan. Ampak tehnična plat grafike ne pomeni vsega. Meni je recimo Okami veliko lepši špil, pa teče takorekoč na kalkulatorju (PS2). Unikaten, estetski slog je lahko vsaj pol tako pomemben kot število poligonov in kvaliteta šejderjev.

Link to comment
Tehnično gledano bo Crysis ziher še en lep čas nepremagan. Ampak tehnična plat grafike ne pomeni vsega. Meni je recimo Okami veliko lepši špil, pa teče takorekoč na kalkulatorju (PS2). Unikaten, estetski slog je lahko vsaj pol tako pomemben kot število poligonov in kvaliteta šejderjev.

Evo! Jazbi tukaj omenil igro guild wars, ki izgleda zlo vau in tece zelo lepo na slabsih PCjih. Tukaj se vidi, kdo zna narediti igro "lepo".

Sploh pa crysis meni ni bil vsec po demo verziji, ki sem jo probal. Enostavno ni to, kar so obljubljali.

Glede BF:BC me pa zanima ali bodo tudi unlocki, kot pri prejsnih igrah in koliko jih bo na voljo ter ali bodo to samo orozja, ali tudi drugi pripomocki? :P

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.