Skoči na vsebino

Kaj uporabljaš?


Ever

Katero konzolo uporabljaš?  

83 glasov

  1. 1. Katero konzolo uporabljaš?



Priporočene objave

  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Travar, ne spamaj. :thumbdown:

Ti tudi ne :thumbdown:

:ihih:

X360. Seka prav. PS3 me ni navdušil zaradi crap gamepadov. ok no, tale novi dual shock je morda boljše ampak vseeno, zgleda tudi kot mini grill. Wii pa ima ful dobre špile. Mariota, pa, ammmm, super mariota, ammmm, mario kart....al pa mogoče kaki mario "whatever". Zelda je sicer kul. Samo vse športne igre (fuzbal predvsem, potem košarka, hokej,...) pa so podn od podna. (razen baseball :beer: )

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Am..btw sem kupil ps3 komplet s mgs4ko in nisem dobil 2 iger.Dokupil sem se warhawk,gt5pro..,gta4.

Prasam kar tako, ker je xbox360 bolj priljublen zaradi piratish scene. ;) Drgac pa ni napacna konzola mi je se vedno vsec. ;) Ampak ce nimas neki ful denarja se ga splaca kupit prides ceneje skozi. ;)

brez zamere amapk klele "zveniš" kukr da si se zajebu z nakupom :lol:

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

PS3 se mogoče splača zato, ker ga trži big bang. To pravim zato, ker muller še sedaj ne ve, če bi prodajal premium ali ne.

@manbearpig: kvarijo se stare verzije. nove falcon zelo redko katera. Jasper pa tako ne bo noben več krepnu. Pa xbox je dosti boljši, ker je PSN šala v primerjavi z Live, ki je zares majka in se poserjem na teh 40€ kolikor stane 13 mesečna uporaba. :bowdown:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Smem vprasat dawodax si ti nemarni pirat? :tepen:

Smem vprašat če si ti morda nemarni hipokrit?

Definicija hipokrita: Nemarni lastnik PS3, ki se mu zaradi sile razmer zdijo pirati že dobro leto nemarneži, hkrati pa ima tone piratske muzike, filmov in software-a. To je hipokrit v najčistejši in najnemarnejši obliki.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Pred 4 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.