Skoči na vsebino

Pa sem dobil SuperCard mini SD!


AndY1

Priporočene objave

miniSD330x201.jpg

44€ s pakiranjem in dostavo :cool:

Dobil sem ga v dveh dneh :car:

Velik je kot GBA cartridge, tako da nič ne gleda ven. Not pa paše mini SD kartica.

Stvar sem kupil pri SuperCardStore.com.

Moonshell izgleda lepo, izdelava je čvrsta, kartico se da not od spredaj, tako da ni potrbno ven jemati celega SuperCarda.

Gor je firmware 1.60, tako da se ga hitro nadgradi na 1.61 (zadnji.)

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 73
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Si ga lastim tudi sam, edino, kar me moti so nekoliko špartanski menuji :bleh: in polomljena angleščina v njih. Bo že :D

Sem pa vesel, da lahko končno emuliram GBC in igram stare Zelde (serija Oracle po mojem mnenju poseka vse novejše 3D naslove :drool: ) :beer:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Samo če nikjer ne piše velikost na tej strani. Kaj imajo samo 1GB kartice :headscratch::headscratch:

To kaj je on kupil je le adapter za sd kartico :). Lej supercard je adapter v katerega daš mini sd kartico z igrami. Oboje pa vtakneš v NDS.

Se pravi Supercard (12k) + Mini SD kartica (8k).

Upam da sedaj razumeš.

Link to comment
Samo če nikjer ne piše velikost na tej strani. Kaj imajo samo 1GB kartice :headscratch::headscratch:

To kaj je on kupil je le adapter za sd kartico :). Lej supercard je adapter v katerega daš mini sd kartico z igrami. Oboje pa vtakneš v NDS.

Se pravi Supercard (12k) + Mini SD kartica (8k).

Upam da sedaj razumeš.

Hvala elrado za pojasnilo :D:D . Uf, to pa je kar orenk drago. :no_no:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
Bi mi lahko kdo lepo prosim podrobno razložil kako deluje super card mini sd card :(

Err, vstaviš Max Media Launcher na eno stran DSja, SuperCard v drugo, vstaviš SD in zaženeš?

:?

A potemtakem moraš kupiti Max Media Launcher, SuperCard in SD Card :headscratch::headscratch: Ali se dobi SD Card v paketu z SuperCArd-om :headscratch:

P:S: Vem da sem že tečen z vsemi temi vprašanji, ampak si nameravam kupit DS Lite in me zanima točno kako to poteka ( ter kakšne so cene) :D:D

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Poglej.... Vse kar rabiš je:

1. Adapter (M3, SuperCard, GBAmp,...) in pomnilniško kartico (odvisno katero verzijo adapterja imaš - SD, SD Mini, CF)

2. Adapter, ki odstrani zaščito v DS-u (Passkey, PassCard, Max Media Launcher,...)

3. Možno je tudi flashati konzolo, da potem ne rabiš več adapterja (točka 2, zgoraj), ampak za flash nujno rabiš enega od adapterjev, po flashu pa ne več.

To je vsa umetnost.

Link to comment
Poglej.... Vse kar rabiš je:

1. Adapter (M3, SuperCard, GBAmp,...) in pomnilniško kartico (odvisno katero verzijo adapterja imaš - SD, SD Mini, CF)

2. Adapter, ki odstrani zaščito v DS-u (Passkey, PassCard, Max Media Launcher,...)

3. Možno je tudi flashati konzolo, da potem ne rabiš več adapterja (točka 2, zgoraj), ampak za flash nujno rabiš enega od adapterjev, po flashu pa ne več.

To je vsa umetnost.

Kolikšne pa so kaj končne cene?? :headscratch: In če bi mi lahko priporočil kakšno stran kjer imajo vse to :D

P.S.: Hvala MaHe in Bruce za informiranje :car::car::car:

Če še ima kdorkoli karkoli za dodat naj kar. Vsaka informacija mi pride še kako prav :D:D

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.