Jump to content

witch psp

nik:)

Recommended Posts

ocitno cloveku se pomagati nocete. Kot vidite je nov na forumu. Jaz ti svetujem da si najprej preberes pravilnik preden odpiras take teme. a ko sem ze zacev pisat pa dejmo.

Najbol se ti splaca kupiti psp slim, na bolhi in 2gb/4gb kartico. Prislo te bo okoli 200 evrov. psp dobis od enega prodajalca za okoli 140 evrov, ima ze cusatom firmware tako da ni problema. Kartico ti svetujem da kupis 4gb ce bos veliko od doma ker je vredna prostora. Kartico kupi od najcenejsega ponudnika. Kartica je okoli 50 evrov.

Ce pa se kaj rabis pa prosim napisi citljivo. BTW napise se which :beer:

1.psp-ji od tipov na bolhi nimajo garancije. ( torej ko nekaj crne vse sam kriješ oz. niti nimaš garancije, da boš sploh delujoč psp dobil domov). Seveda mislim teh, ko na veliko prodajajo psp-je po 100€.

2. Memory sticov je tolko na trgu, da je 3/4 od vseh ponaredkov. Kaj to pomeni? Da te bo kartica je**a v zdrav mozag. Počasno nalaganje datotek, počasno branje ( igre štekajo, muzika šteka) in seveda extra slaba kvaliteta ( kartica začne razpadat).

Seveda, odločitev je tvoja čeprav ponudba je že na bolhi zelo velika in nekatere ponudbe zelo dobre, maš pa še druge alternative.

1.psp-ji od tipov na bolhi nimajo garancije. ( torej ko nekaj crne vse sam kriješ oz. niti nimaš garancije, da boš sploh delujoč psp dobil domov). Seveda mislim teh, ko na veliko prodajajo psp-je po 100€.

2. Memory sticov je tolko na trgu, da je 3/4 od vseh ponaredkov. Kaj to pomeni? Da te bo kartica je**a v zdrav mozag. Počasno nalaganje datotek, počasno branje ( igre štekajo, muzika šteka) in seveda extra slaba kvaliteta ( kartica začne razpadat).

Seveda, odločitev je tvoja čeprav ponudba je že na bolhi zelo velika in nekatere ponudbe zelo dobre, maš pa še druge alternative.

sem kupil že 4 psp- je na bolhi za 90€-110€ zraven sem ponekod dobil tudi 4gb kartico in je bilo na sreco z njimi vse vredu

fuzi00748058710.jpg

ODKLEPAM PSP [na terenu] (sem iz Ljubljane) 070/313-386

za direktno igranje iger iz kartice potrebuješ nadgradnjo custom firmware 1.50, najnovejši nadomestek pa je 3,71 m33 (3,72 m33). pri tej operaciji izgubiš garancijo saj je direkten poseg v programsko opremo. naj pa vas ne skrbi klede okvare, saj se pokvari 10% psp-jev

fuzi00748058710.jpg

ODKLEPAM PSP [na terenu] (sem iz Ljubljane) 070/313-386

S custom firmwari garancija ne preneha veljati, preneha ti veljati samo, če si imel PSPja odprtega in kaj šaril po njem. Saj oni na servisu itak ne bo pogruntal ker FW maš, ko ga popravi pa itak dobiš official FW. Sploh pa obstaja tudi pandorina baterija.

Pa še nekaj: pogovori o piratih so prepovedani!