Skoči na vsebino

Heroic Map Pack DLC - zastonj od 25.03.2008


sebek1

Priporočene objave

First Halo 3 add-on detailed

Heroic Map Pack set for release next month, includes three new multiplayer arenas for Bungie's first-person shooter.

Halo 3 has already set records at retail, and it might get the chance to make some new benchmarks in the downloadable content space as well. Microsoft today announced that the Xbox 360 first-person shooter will receive an array of downloadable multiplayer maps, starting with a Heroic Map Pack on December 11.

The Heroic Map Pack will include three maps, and will carry a price of 800 Microsoft points ($10) when it debuts on the Xbox Live Marketplace. Standoff is an outdoor map designed for mid-sized games, while the Rat's Nest is an indoor map with an emphasis placed on vehicles and intended for large-scale team skirmishes. Finally, Foundry is an industrial warehouse level designed with the game's Forge mode in mind.

As with the multiplayer map packs for Halo 2 and Gears of War, the Heroic Map Pack will eventually be made free to download. Microsoft has said it will drop the fee for the three maps in spring 2008, just before the next selection of new multiplayer maps becomes available.

No ja, upam sliši se dobro, čeprav Rat`s nest smrdi po kaosu, upam, da bosta ostali 2 za bol resne igre. Ampak downloadajte, kdo misli to na isti dan, ko pride ven, ker kasneje je možnost, da ne bo več delovalo. To mi je všeč, če bo šlo tako naprej, upam, da se bo tudi kaki remajk našel vmes.

Link to comment

Humm, meni standoff res smrdi malo po isolationu, ampak spet, kar všeč so mi jboji za sredino na vallhali, tako da če bo bolj podobno temu, potem morda še kul. Boh.

Za neko forge-ready-only ali za neko ogromno 8 vs 8 z vozili pa mi je dokaj ravno, saj jih itak potem ne vidimo skoraj nikoli. Morali bi iti malo po statistiki in res naštancat še par hudih za team slayer 4 vs 4, ne pa neka multi-random-fun jajca. Oh well, bomo videli. :crossfingers:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Jaz jih vlečem dol, gre full počasi, ampak se jih seveda da kupiti (800p) in prenesti, mi ni nič zajamralo, sem pa na 81%

Aja še to, imam siol.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.