Jump to content

Cyclowizv2

matfil

Recommended Posts

Ali ima kdo izkušnje z čipom Cyclowizv2, kolikor sem gledal po netu se mi zdi, da bi naj to bil najboljši čip trenutno.

Sam imam D2B pin cut verzijo Wii-ja, kako je z vgradnjo ?

Pri tem čipu mi je najbolj všeč to, da ima stealth mode, to se pravi, da ga lahko izključiš.

Pozitivne lastnosti:

- hitri odzivni časi avtorjev, ***********************************

- dejansko delujoč tech support

- možen izklop čipa, tako da ga niti ni potrebno fizično odstranjevati - ako bi se pokazala potreba po tem

- switch, ki sicer izgleda grdo ob montaži, ampak hkrati popolnoma onemogoči, da bi se karkoli zgodilo tvojemu čipu (beri: če bi bil Nintendo zloben in bi se odločil, da bo poizkusil "ponesreči" z novo igro preprogramirati čipe - slednje je teoretično možno pri vseh čipih, ki jih spraviš v programming mode preko naslova in ustrezne sekvence bitov)

- možna nadgradnja preko posebnega kabla, ki ga priklopiš dirketno na čip (pride prav v primeru bad flasha)

Negativne lastnosti:

- tisti switch je res obupno grd

- novejši firmware baje zaklene čip na drive, kar baje pomeni, da čipa ni možno prenesti na drugo konzolo

- malo dražji

Recimo, iz glave.

Edit: AndY1 (upam, da veš, zakaj sem ti popravil prvo alinejo in da si glede tega v prihodnje malo bolj pazljiv)

Mogoče D2CKey (http://www.d2ckey.com/), glede na sestavo tega čipa je vsekakor pred vsemi ostalimi, kar se je tudi v praksi *** *** izkazalo. Nisem čisto prepričan, kako je z mantažo na starejše tipe konzol, ampak to se boš že sam pozanimal če boš želel. Je pa cena kar konkretna, prav tako je montaža precej tečna, tako da pričakuj tudi dodatne višje stroške pri montaži, če ne boš sam tega počel.

Softmod ne verjamem, da bo kdo izdelal.

AndY1: Zadnje opozorilo!