Skoči na vsebino

BUUUUUUUUU Big bang


Priporočene objave

Da izkoristim temo, predn kaki strazar tak za btw uleti. A je kdo ze nasel v BB-ju Singstar mikrofone (brez igre, to namrec ze imam), ter v katerem.

Aja pa, da neote rekla, da samo offtopicam: BB SUCKS! :cool:

A to rabis navadne singstar mikrofone? Mislim, take, ki se uporabljajo na PS2? Najbrž je retrokompatibilno, ker imajo USB vmesnik...

Če ja, ti jih lahko jaz nekaj šenkam. Imam nekaj promo robe od Igabibe, ki se mi valja doma...

lp,

k_k

Link to comment

A po BBju pa lahko pljuvam. Sej ne, da bi blo z njimi kaj narobe, ampak samo zaradi tistega pripetljaja par dni nazaj...

S kolegom sma šla v mariborski Muller. On je šel po neke špile za Wii pa DS, jaz pa sem iskal CoD4 za X360. Needless to say, on je stuff dobil, jaz pač ne. In ni blo glih fajn.

Pol grema malo pogledat še v Big Bang (saj ne da bi pričakoval igre za Xbox ampak kr za finto). In kaj vidim tam... CoD 4 za PS3 in PC, X360 verzije kakopak ne. Si lakhko mislite kak sem se počuto? :crybaby: :no_no::tepen: :thumbdown: . <- Približno takole.

Mislim, je res tak težko dobit enga uradnega državnega zastopnika za tole?

Kupi PS3-jev jim ležijo po celi trgovini, da bi pa vprašo za X360, pa bog ve kaj bi rekli. Najbrž bi debelo gledali :tepen:

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Saj BB je cist vredu za robo, ki se hitro rabi. Recimo DVDje, in razna elektrotehnika. Ce pa kupujes drazje stvari (televizorje, računalnike....) pa se tja ne hodi. Le idiot bi kupil stvar v teh trgovinah, kjer se ve, da je vse drazje. Za drazje izdelke so spletne trgovine, navadne pa nikakor ne.

Drugace je qul.

Imam pa tudi eno pritozbo. Sem sel danes po soli v BB in niso imeli dual layer DVDjev. Mislim a ni to osnovna stvar, ki bi jih taka trgovina morala imeti na zalogi??

Link to comment

No.. ne bi ravno rekla, da je BB vredu za robo.... dobavljajo tiste stvari, ki se njim zdijo v redu. Zato torej imajo veliko robe za PS3 za Wii-ja dobijo špile šele kak mesec po izidu. Pha. (To moje "pluvanje" se nanaša konkretno na konzole, če ni bilo očitno :) ) Tudi kar se tiče razstavljenosti iger in konzol samih bi se dalo debatirati - PS3 oglašujejo na veliko, razstavljen je na treh različnih koncih, medtem ko bogi Wii sameva nekje v nekem kotu, prekrit z igrami in ostalimi zadevami, ki spadajo, ali pa tudi ne, k Wii-ju. Da ne omenim, da XBOX-a nikjer ni videti. Ampak sej važno, da so oni glavni Sonyev uvoznik. Pha, pha, pha. :bringiton:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Kupil HDMI kabl za ps3 in ker nisem bil 100 % ce bo pravi sem vprasal ce kabl lahko vrnem (ce ne bo ql) trgovka mi je prijazno odgovorila, da lahko ampak skatla ne sme biti poskodovana.

(mislim da vsi vemo kako so kabli zapakirani)

Na sreco kabl deluje (oz. je deloval).

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
No.. ne bi ravno rekla, da je BB vredu za robo.... dobavljajo tiste stvari, ki se njim zdijo v redu. Zato torej imajo veliko robe za PS3 za Wii-ja dobijo špile šele kak mesec po izidu. Pha. (To moje "pluvanje" se nanaša konkretno na konzole, če ni bilo očitno :) ) Tudi kar se tiče razstavljenosti iger in konzol samih bi se dalo debatirati - PS3 oglašujejo na veliko, razstavljen je na treh različnih koncih, medtem ko bogi Wii sameva nekje v nekem kotu, prekrit z igrami in ostalimi zadevami, ki spadajo, ali pa tudi ne, k Wii-ju. Da ne omenim, da XBOX-a nikjer ni videti. Ampak sej važno, da so oni glavni Sonyev uvoznik. Pha, pha, pha. :bringiton:

BB je založen z robo?? halo, za igre ni čist kriv BB itak si jih sami neuvažajo,pa vseen pr nas je sm probem,če povem po pravici,ker po moji oceni dela 2x prestar folk za samo igralništvo in nimjao smisal pri anročevanju+++da nas male s.p-jčke sploh ne j...., evo en podatek,ki ga en rad govorim, 3leta sm mel 3% popusta, ja sm 3,, po novem pa niti 3 ne3 dajo, pa da kupiš za 3k eur robe, zato bomo lepo kupovali v tujini in imeli ogromno dosti boljše raznolike robe, kot jo imajo oni!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Prodajajo v BB DL DVDje po 3,2€, ko pa sem sel pogledat v Com Shop pa sem jih nasel za 2,5€.

Ne cakam vec na BB, da jih nabavijo. :yuck:

In glih danes sem se ˝skregal˝ s prodajalcem v BB, ker mi je hotel podturiti DVD -R DL ces, da ga tudi pekeci z DVD +R DL lahko zapecejo, ceprav sem vedel da to sploh ni res.

Pa se glas je zacel povzdigat cez mene. Mislim, nimajo pojma o osnovni stvari. :no_no:

Link to comment

Za moje potrebe je vredu zalozen (loh bi mel tud vec, marsikero stvar pogresam ampak nic nujnega.... in ne, nimam xBoxa) in je fajn sam hodit po BBju pa gledat stvari....pa kksn komp majo odprt za brskat. Res pa je da bi to loh mela tud vsaka druga trgovina

Za negatvne stvari pa res veljajo nasopane cene. In pa nekateri prodajalci, ki nimajo pojma! Sej vecina ti zna pomagat, sam eni so pa totalni amaterji....

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Js se spomn da sm enkrat kupoval shranjevalno ploščico (memoryblock) za GC in sem šel pogledat v "takratni še" big bang in sem videl da jo prodajajo za 8k al 7k (seveda še v sit, pa nevem točno kok je blo blockov na kartici) ker se mi je zdelo to preveč sm za foro šel še pogledat v "takratni" bof in glej ga zlomka ta ista kartica je bila 3k sit.

Nato sem šel vs hepi dam yeey :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.