Skoči na vsebino

Koliko ste stari ???


Priporočene objave

Januarja praznovala 19 let..

Pa miceno off-topica:

Lukidd: Kako lahko puncam govoriš pičke? A ni veliko lepših besed, s katero lahko opišeš dekle s katero hodiš? Groza kam gre svet dandanes... Ampak očitno je v današnji družbi sprejemljivo da se ženske okliče za p****, če bi vas pa me klicale k***i, bi bilo pa vse narobe. :crazy:

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment
jao, pa dajte mu mir. pička je čisto vsakdanja beseda najstnikov, tako punc kot fantov.

đizs

Ja sej...zato pa je tako kot je. Mi smo se drugače obnašali v teh letih. Besed na P še izgovorili nismo v javnosti...Toliko o današnjih najstnikih. :doh:

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
Ne nakladaj! Od kje pa misliš, da ste se mladiči tega naučil.

Dej Bessie :eviltongue: a ti boš svojim frocom dovolil, da se ti bodo drli P.... ipd.? :disbelief: Sicer pa, kaj me briga. Grdo se obnaša današnja otročad, samo to sem hotla povedat. ;)

LP

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment
Že mam svoje otroke in brez skrbi, da jih ni treba nič učit, se vse od drugih naučijo pa če jim dovolim al pa ne, pa tudi meni včasih uide, in mi tudi nismo bili čisto nedolžni.

Vem, da jih imaš, oz. ju imaš. Čisto vse res, kar si napisal. Ampak, a ni smešno, prav smešno, da 14-15-16 alpa če je 17-letni otrok vpije, da ima P.... :tard:

Lepota brez nečimrnosti, moč brez predrznosti, pogum brez divjosti, vse vrline človeka brez njegovih pregreh.

Link to comment

Mi smo tudi tako rekli eni bolj drugi manj, ampak uporabljali pa smo te izraze in to že v osnovni šoli. Mladost ludost pač. Saj če bi se vse ustavilo samo pri izražanju bi bilo še v redu :rock:

Sam, ko si še mlečen moraš pač vse probat, da potem veš kaj dobro za tvoje otroke :ihih:

BessieSABU.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.