Skoči na vsebino

The game could not be started 80020001


bonty

Priporočene objave

FIRST, READ MANUAL. THAN USE GOOGLE.

AT THE END, ASK HERE.

Ahem, then use google. ;) then -> potem, kasneje, v tem casu,... than -> kot

When comparing one thing with another you may find that one is more appealing “than” another. “Than” is the word you want when doing comparisons. But if you are talking about time, choose “then“: “First you separate the eggs; then you beat the whites.” Zdaj pa reci: Raveer is smarter than I, not “then I."

(:

Link to comment
  • vrhovni

Ja, pa IN the end, ne AT, če smo že pri tem.

Pa da naredimo en povzetek/zaključek tega topica: če nimaš v njem kaj pametnega povedati, torej npr. odgovoriti na zastavljeno vprašanje, potem ne odgovarjaj.

Ja, Google obstaja in je uporabna stvar, in - kdo bi si mislil! - če mu tukaj ne bo nihče nič odgovoril, ga bo šel verjetno sam od sebe v ta namen uporabljati. Tisti, ki pametujete folku z guglom (*kreh*lukkid*kreh*), niste nič boljši od teh, ki se jim ga ne da uporabljati. V vednost za naslednjič. :eye:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gost furhec_psp
Če maš orginal umd ti tega ne more napisat. Tak da ni problema sploh. :lol:

Mumbo to ni povsem res. Jaz sem mel verzijo 3.52 M33-3 pa mi veliko iger ni delalo zaradi iste napake. pa sem updejtal na 3.71 m33-3 pa dela vse ko urca.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.