Skoči na vsebino

Postnina


Priporočene objave

  • Pred 1 mesecem ...

Pozdravljeni!

Imam en velik problem. Prejšni ponedeljek(19.1.2009) sem po pošti poslal Nintendo Wii, do neke osebe, ki jo je kupila. Poslal sem kot paket, priporočeno in z odkupnino 338€(8€ je poštnina). Čakal sem cel teden in ker nisem dobil denarja sem danes klical to osebo, ki mi je povedala, da paketa ni dobil in da jutri že dobi wii od nekoga drugega. Sam je šel za moj wii na pošto in čakal poštarja a oni so mu sporočili, da paketa nimajo. Zdej me pa zanima kaj nej naredim. Jutri grem na pošto oddat prijavo za izgubljen paket(sem klical danes in se pozanimal) samo denarja od wiija pa nebo dobil in to me res jezi, ker sem zelo dolgo ga prodajal in ko dobim kupca se mi zgodi to. Sam sem zelo razočaran, zdej me pa zanima a mi pošta povrne vsaj poštnino a me bojo še za to obral(8€) in kaj nej naredim, če so res oni tisti krivic, ki so vse to z******i in ali lahko zahtevam denar, ki bi ga moral dobiti od tiste osebe. Kaj pa nej naredim v primeru, da me je ta oseba nategnila in se mi zlagalala, da ni dobila in zaradi nevem katerega razloga ni hotela potem kupiti. Oglas je videl na bolhi(ga mam še vedno postavljenga), ostalo sva se pa zmenila po telefonu. Aja pa sam mam še un listek od paketa, ki sem ga poslal kjer piše kdaj je bil paket poslan, kakšna je odkupnina in komu je namenjeno.

Lp Sasuke

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Če si je izmislil in enostavno premislil, nimaš kaj - to je pač rizik prodaje zadev preko pošte. Če so pošiljko dejansko izgubili in je ne bodo našli, potem boš dobil kupnino, če se ne motim (ker je paket s tem ko napišeš kupnino in plačaš za storitev, avtomatsko zavarovan).

Če je niso izgubili, ampak samo založili, je šansa da se ti bodo opravičili in zadevo z zakasnitvijo dostavili. :P Zato ti predlagam, da ohraniš mirne živce na šalterju in se probaš na lep način dogovoriti zase čim bolj ugodno. Kako je pa z vrnitvijo plačane poštnine v takem primeru, pa pojma nimam.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Nimas kaj najbrz je tipo/kupec dobil drugje cenejsega in je enostavno pustil paket na posti ( ga ni zavrnil ) in rekel da ga ni dobil ( zlagal ). Paket bos po 14 dnevih cca dobil nazaj in placal se nekaj evrckov, tako da te bo kar nekaj stroskov stala ta odisejada.

Imas razlicen folk eni narocujejo pol se pa vmes premislijo al pa kje dobijo ceneje,...

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment
]Če si je izmislil in enostavno premislil, nimaš kaj - to je pač rizik prodaje zadev preko pošte. Če so pošiljko dejansko izgubili in je ne bodo našli, potem boš dobil kupnino, če se ne motim (ker je paket s tem ko napišeš kupnino in plačaš za storitev, avtomatsko zavarovan).

/quote]

Vse imaš prav , samo pozor, obvezno morate imeti svoj original račun ali fotokopijo, da pošta povrne denar oz. morate imeti račun in na paketu napisano vrednost, ptt uslužbenec vpraša koliko ej paket vredn, apket more biti vredn enako, kto piše na računo, če je 300e pol 300e.

Meni je nazaj 2leti en model namesto ps2 poslal knjige, nekak sem po 1mesecu muke dobil denar nazaj, nato sem en x poslal ps2 v vrednosti 200e in ga je ukradel nekdo na pošti, in sem dobil po 3 tednih nazaj nakazan denar, če en bi imel takrat vrednosti ne bi dobil!

Skopirjate sis voj org račun, preden pošlejte svoj izdelek+račun, seveda če ga imate, je veljaven!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.