Skoči na vsebino

Postnina


Priporočene objave

Urediš, ne boš verjel.. na pošti. Da, čisto zares - na pošti! Lahko pa seveda uporabiš tudi kakšno dostavno podjetje, ampak pričakuj višje cene.

Cena za paket je odvisna od teže. Mimogrede, cenik z informacijami, ki ti jih podajam, sem dobil na spletni strani pošte... neverjetno, kajne? :P Govorim o prometu znotraj Slovenije, mednarodni bi prišel dražje.

Torej, ker nimam pojma koliko tehta Xbox premium paket:

2 - 5 kg je cena 5,3 evre

5 - 10 kg je cena 7,8 evra

15 - 20 kg je cena 9,5 evra

itd.

K temu dodaš še pribljižno 1 evro za pazljivejše ravnanje in 1 evro za storitev odkupnine.

Pa prejemnik plača potem še nekaj deset centov (poleg same kupnine), zato da se denar vrne do tebe, če se pravilno spomnim.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Bom kar tukaj vprasal.

Nekomu na tem forumu sem poslal nekaj in zahteval odkupnino 10€+ptt, ki so bili skupaj 2,92€.

Dobil sem racuna in oddal to posiljko. Na racunu imam napisano, da je odkupnina 12,92€. Potem pa mi drugi dan on rece, da je bila odkupnina 23,92€ in da je posiljko vseeno sprejel.

Bi preveril stanje na bankomatu danes a sem zal bolan in nisem prisel do bliznjega mesta.

Nekako mu verjamem in me sedaj zanima kje je odkupnina, oziroma kako je odkupnina za natanko 11€ vecja? Kje so zajebali? Saj na racunu imam napisano 12,92€.

Se je ze komu zgodilo kaj podobnega?

Upam, da bom jutri ze zdrav in bom preveril njegovo trditev.

Link to comment

Vedno je provizija, edino če imata račun na isti banki, ali pa da daš v kuverto in pošlješ, ampak je spet strošek znamka. sicer je pa sam kriv da je plačal več, po moje lahko reklamirata na pošti in naj uredijo, tako kot bi moralo bit. A tebi se pa ni zdelo čudno da si dobil več kot si zahteval? :a_a:

BessieSABU.png

Link to comment

na obeh listkih rumenih piše enako

na onem ki si ga ti dal napisal svoj in njegov naslov in na onem ki ga je on dobil,

drugače pa na ptt vprašaj koliko je bila končna odkupnina, na svoji ptt, če pa so bedaki in ne vejo, pa pokliči na ono pošto kamor si poslal

provozija je 4% od odkupnine, se pravi 10eur+4% je 0,9eur+cca 3-4eur ptt nekje max 15eur bi mogu dat on za ta paket

spodi na belem listku nalepki imaš

cp........in št na koncu si, če imaš to cifro lahko zveš vse kje je resnica!

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment

Jah ne.

Odkupnina je originalno bila samo 10€. Potem sem pa rekel, da je postnina na njegove stroske. Je dodala tistih 2,92€ zraven in jaz sem placal to postnino. To je to. nic vec, razen tistih 4%, ki nikakor niso 11 tocnih €.

Pomojem se je postar zajebal al pa kaj. Ne vem no, kje so zajebali.

Kmalu jim jeb*m mater, ker res ni bilo fer do naslovnika.

Link to comment
  • Pred 8 meseci ...
Se da kaj narediti namreč jaz sem poslal enemu paket z odkupnino vendar ga noče dvigniti ker po 1 tednu še vedno nisem dobil denarja javi pa se mi na email tudi ne. :x:x Se da kaj narediti kot pa to da dobim nazaj in še poštnino plačati v obe smeri?! :x:eviltongue:

Šansa je da mal po forumu poveš, da vemo koga se izogibati.

anc165.pngDeathNoteUserbar.png
Link to comment

Po 10 dneh bos dobil paket nazaj in placal ptt stroske se enkrat. Tako pac je, imas nategune tudi med kupci, ne samo med prodajalci:) Je pa res da ponavadi ce kdo kaksen teden ne dvigne paketa, ga kontaktiram in povem da ce je slucajno spregledal obvestilo naj gre na posto po paket.

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.