Skoči na vsebino

Deus Ex 3 In The Works!


AndY1

Priporočene objave

Meni je bil BS posrečen in mi je folk ki jamra da ne gre za SS3 smešen, ampak ok (nekaj zamer gre na rovaš založnikovega hvalisanja in praznih obljub, je treba reči). Deus Ex me drugače ni nikoli pritegnil in ga ne malikujem tako kot nekateri, vem pa zakaj vam je dogajal in čemu nočete poenostavljanja, vendar o tem odličajo samo in le kravatarji. Pesimizem upravičen :>

Link to comment

Kravatarji? Ne, ne odlocajo kravatarji, ampak mase ovc, ki kupujejo vsako cuzasto sranje. Bioshock nebi nikol bil tako velko razocaranje igralcem DE in SS, ce nebi bil en tako linearn FPS. V tem nebi bil problem, ker spil je dobr FPS, ni pa to, kar so govoril, da bodo naredil. In mislim, da zaradi mas, ki pokupjo vsak Hype sranje, bo tudi DE3, Fallout 3 ipd. nadeljevanja eno velko razocaranje, ker masa ovc, ne kupi masovno spilov pri katerih se je treba mal bol potrudt in razmislt. Zato DE3 ne čakam, ker sm se ze pri Bioshocku zasral, ko sem ga kupil in cakal par let. :)

DejchSLO.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.