Skoči na vsebino

Wii Sports


alyosha

Priporočene objave

Cau,

sem gledal po forumu in nikjer nisem vidu nobene teme u vezi z to igrico tako da sem odpru novo(da nebo kdo jokaw da nisem pogledal nazaj bla bla bla u iskalniku ne najde nic...ce je kje tema o tej igrici popravte iskalnik)

uglavnem pri bowlingu in golfu mi skilpointi normalno delajo pri baseballu in tenisu pa ne. So ostali skilpointsi na nekih 300 in gotovo...ne gre više. Ma še kdo podoben problem?

LP, Aljoša

Link to comment

Točke niso odvisne od tega ali zmaguješ ali izgubljaš, pač pa moraš recimo pri tenisu izvajati "fast-serve" in vedno vračati žogico v polje. Ko boš imel večje število točk, boš za zmago dobil minus točke že, če bo tvo igralec na mreži skočil in udaril v prazno.

Pri boksu (se mi zdi) štejejo najbolj kombo udarci, težko rečem, ker sem do sedaj še vedno dobil točke, če sem zmagal.

Pri baseballu je pomembno število home runov, kaj drugega pa težko rečem, ker se baseballa redko lotim.

Link to comment

ja ja vem jaz to da se ne vedno premika samo to se ni premaknilo nikoli sploh...pa enkrat igram zelo dobro enkrat pa zelo zanič...nevem ne...pri unih ki sem napisal se je ustavlo in se ne premakne nikamor...pri baseballu sem naredu 8 homerunov al pa 1 in ni slo nikamor. Nevem ne meni se zdi da neki ne štima.

Link to comment
  • 2 years later...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.