Skoči na vsebino

[COD4] KBAP klan


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 173
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

ej a ma na koznolah cod4 kaj drugacnega kot pa je na pcju ker na pcju mi je izredno vsec in se mi zdi da se mmi jo splaca kupit za moj 360

stari mislm, da je to debata za v uradno cod4 temo. Drgač pa sta obe verziji same schit. REs da je v igri manj igralcev - max 9 vs 9, sam je že to glede na velikost map 2much klanje!

Te rekrutiramo, ko pokažeš nekaj nadznanja :beer:

Frikozoid.png

ach1.png

Link to comment
ej a ma na koznolah cod4 kaj drugacnega kot pa je na pcju ker na pcju mi je izredno vsec in se mi zdi da se mmi jo splaca kupit za moj 360

stari mislm, da je to debata za v uradno cod4 temo. Drgač pa sta obe verziji same schit. REs da je v igri manj igralcev - max 9 vs 9, sam je že to glede na velikost map 2much klanje!

Te rekrutiramo, ko pokažeš nekaj nadznanja :beer:

vredu jutr dobim 360 nazaj naroco si bom pa assassin's creed pa cod4 se vidimo xD.

Gapi x3.jpg

Link to comment

KBAP strikes again :car:

Search & Destroy, KBAP vs. Final-Fight

Tokrat se je meni, Mlakyju in Ninji prvič pridružil še Frikozoid.

Prva runda na Downpouru, od začetka smo se še malo lovili in zgubili uvodni del, nato pa nam je šlo stalno bolje in zmagali prvi polčas z 4:1.

Druga runda na Backlotu, gladka zmaga s 4:0. Ne bom glih reko, da so bli nasprotniki zanič, ker niso bli. Tako da, hvala soigralcem, bom pa nasledni match prepustil Unleashu, ker se mi zdi da gre stalno on dol, ko nas je pač preveč.

KBAP, greš!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Hell danes smo izzival kr 4 pofokane klane. Izkupiček je na žalost bol slab saj smo dve zmagal, dve pa puhnal. Prve dve smo špilal S&D in ubrnal oba klana na 4:0 v skoraj vseh igrah. 3ji match sem iz zajebancije izzival klan, ki smo ga pred dvema dnevoma totalno razbil v S&D in morem rečit samo nikol ne podcenjuj nasprotnika ker se lahko totalno zajebeš kot smo se mi.

Predvsem v TDMju smo zasral ker smo jih čist na izi vzel in sem jaz recimo špilu btk kot na publicu ker sem bil prepričan da bomo itk zmagal sam koji kurac so nas na konc za dve piki nesl. Naslednjo smo pa puhnal Sabotage, ki je itak game mode, ki nas ga je večina prvič igrala. Nevem zakaj nismo raje šli search andf destroy od zdaj gremo res vedno samo to.

4i match pa smo ponovno igral prot enim norim nemcom FLX.tuning, ki so nas pred tednom že raztural v TDMju. Tokrat smo šli na S6D in glede na to, da so tipi v zadnji sezoni bili 4i na ladderju morem rečt da smo se dobr odrezal v 2gi igri in pokazal, da z mal več taktičnosti jih mogoče naslednjič razbijemo. Prva runda je bila katastrofa, Mlaky je bil brez pik in mu očitno danes ni šlo, v drugi rundi je bilo pa kup nesporazumov in celo teamkill v zadnji, odločilni rundi.

Ampak ni panike, dobr smo šli, če sem jezen nase sem res zato ker smo proti unim Final fight zgubil ker so res nubači ampak koji kurc greš pač.

Zej mamo 5:4 ampak dva poraza smo fasal od teh fxl.tuning ki so itak najjači, tko da nam nihče ne more očitat, da challengamo same nubače. :thumbup:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

FLX .tuning. pa zdaj mi [kbap]klan povejte eno stvar.v čem so lahko boljši. jaz vem da sem čista nula ampak sem opazoval mal vas mlakya ninjo,to ko komu razlagam si itak ne more predstavljati,mora videti.vem da ostali tudi razturate,sem pa malo pod drobnogled vzel dva najjača.se pravi v čem so lahko boljši?vidim pa da je stvar dosti bolj globja in folk postaja vedno boljši.pa še eno vpr.kateri krog napredovanj je ko ima igralec rdečo zvezdo in kaj se zgodi ko je 10 krog mimo? lp vsem :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

Dp, verjem, osbstaja še ogromno dobrih igralcev in klanov, ki popolnoma raztrgajo in živijo za take stvari. Nevem no, nam se ravn ne da razvijat nekih globokih taktik, ker nihče nima cajta niti se nam ne da. Pač mi gremo odšpilat in je to to. Tele flx. tuninge pa gremo itak naslednjič v naš polni postavi obračat in jih bomo ziher sesul.

Tista rdeča zvezda je ja 9 prestige. Ko pa prideš do zadnjega 10a - tistega golden crossa, se pa ne zgodi nič posebnega, ne dobiš ničesar če si to mislil?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

halo kbap kaj je z vami.se je treba ućit?saj tak je prav.nič vas več ni.pri nas se vedno kaj dogaja,alexs1 pa zzr72 vztrajata.ko pa smo kompletni z samotarjem rapministrom pa nembasatom,pol pa fantje skoraj da nebi upal povedat gdo bo koga.ninja pa ne da bi mislo da sem jaz tak napredoval.jaz sem rojen noob ;) malo življenja kebapovci.lp vsem :bowdown:

dajte nas izzvat pa bomo vidli :rock::rock::rock:

dprulles.gif
Link to comment

Eh mi smo se že dost naigral tega špila. Zase vem, da sem ga stalno drkal od izzida do februarja in če me kdo vpraša je to kr staž že. Pa itak so mi trenutno vsi multiplayer špili mal meh, nevem kaj mi je namreč vedno sem sovražil MMORPGje ampak zdej me pa ful vleče da bi nekaj sprobal.

Sej fotrom dam max 1 mesec še pol se boste pa tud vi naveličal :china:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.