Skoči na vsebino

[COD4] KBAP klan


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 173
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Holly phck, končno imam modem od amisa doma ampak zej morem čakat:

1. Na next week da me v bazi priklopjo in da pride en chico m v omarco omogočt net v bloku

2. FFS danes napeljem kabel po bajti in for fuck sake začnem pri modemu, pridem do kao kjer naj bi bila vtičnica za net za omaro in wtf vidim luknjo v zidu z nekimi kabli štrlečki vun tko da sem mogu poklicat chicota nr.2 z neke lokalne elektro firme in je reku da bu on prnjesu šraufnciger in spajalnik da bo delala kot potrebn bik.

3. sovražim chicote v bandurah, ker imajo vsi ogromne roke in svinarijo za nohti

Anyway next week bo pokal, še vedno pa potrebujemo klan leadeja, kaj res nikogar ne zanima ta job - dobi na lan partijih free pire, pa še enga PS3jevca slaverja mu damo za v bajto, da mu golta kot that fine export whores from Shanghai slums.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Okej phuck, zej kličem lastnico flata, ki je sicer kulj ker nama s cimrom dovoli kadit v plejsu in jo prašam če kej ve kam je zginu ta plastičn šteker, reče da nima fucking clue, mi da od prejšnga podnajmenika cifro tud on nima fucking clue, so nobody has a fucking clue.

Zej me je strh da zadeva sploh ni net-enabled in bom mogu cel amis skenslat al pa kej :rockbrow:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Dubu pizdarijo, sm ze mal igral. Ne vem za1x sm mel moznost sm izbrat Team deathmatch (kar se treba navadt, ker skine za1x se ne locm dobr in pokasiram sm zarad tega), Free for all pa je carski v prvi rundi sm bil kr ze 3. in pobil 12 folka hehe. Se mi je zdel, da mi bodo oldskul izkusnje iz CS nekdaj prsle mal prav. Sam te američani in anglezi mi grejo na kurac, pac kot vedno igrajo ocitno sam zarad ach. ali ranka in o tem pricajo cele ure. :doh: No ce nc druzga sm si dons v 2 rundah ze odklenu sniperja, bom mal s tem probavu. Treba pa se SP ubrnt btw. :) No se vidmo, ceprav mate ene ze prevec prednosti. :)

Za1x drgac meni najbolsi MP (pa ne zarad rankov), tko da H3 in GoW ze tko nism kej prevec igral, zdej bom pa se manj. Forza 2 je pa pac vozačina, tko da to bomo se zmer nazigal. :)

DejchSLO.png
Link to comment
To ka naši igrate, a se zmeri hvalte zarad zmag al tut kšn poraz poveste ?

Meh, porazi so redka stvar ko se KBAP pwn killaz zberemo skupi, in tako niti niso omembe vredni.

Drugače pa so KBAP matchi legendarni, še posebaj ko ob prekomernem pwnanju ameriške golazni začnejo iz naših ust leteti traparije, bedarije in sarkastične pripombe ko ti nek hillbilly pokvari 20+ kill streak. :tepen:

Anywayz, join KBAP or get f*c*in pwned. Trash talk included. :thumbup: :D

RELIX28.png
Link to comment
To ka naši igrate, a se zmeri hvalte zarad zmag al tut kšn poraz poveste ?

Meh, porazi so redka stvar ko se KBAP pwn killaz zberemo skupi, in tako niti niso omembe vredni.

Drugače pa so KBAP matchi legendarni, še posebaj ko ob prekomernem pwnanju ameriške golazni začnejo iz naših ust leteti traparije, bedarije in sarkastične pripombe ko ti nek hillbilly pokvari 20+ kill streak. :tepen:

Anywayz, join KBAP or get f*c*in pwned. Trash talk included. :thumbup: :D

Relix ma gobec na forumu, ingame pa ga staln pošiljamo po brukoburgerje.

Sam res jih pwnamo vse če smo tapravi skup, klana pa warov še nismo mel kr nihče noče bit leader, da b rihtu vse to.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Ma to sploh ni problem. Mal povprašite koga med pubom, če so za kak war in če majo server.

Sicer pa obstaja ogromno primerov, ko na pubu pwnajo, na pravem waru pa izpadejo čist bogi in zgubljajo 1-24.

Tko, da pub ni niti najmanjši pokazatelj skilla. Ko boste odigral war (po možnosti offical (ladder na CB-ju)), proti skilled clanu, boste šele vidl kje ste.

Sem pa dons tud sam odigral prvo MP partijo. Škoda, ker ni več oldschool. Takoj se vidi, da ne zahteva veliko skilla (če sem prav vidu se da celo recoil kasneje uštimat, da ti ne trese tok :o ) Tole mi nikakor ne leži, ker niso vsi na istem + jebeni airstriki, jao. Sicer pa nisem dost igral. Okol eno uro, mogoče kasneje bolj všečno rata, čeprav, kot sem že rekel, na nivoju prvega dela ne bo nikoli. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.