Skoči na vsebino

[COD4] KBAP klan


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 173
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Z besedo oldschool sem mislil, predvsem na prvi CoD. Torej, da bi enko zadegali v moderno okolje in bi to blo to (pravi zajeban recoil, majhne mape,...).

Pa sj nisem reku, da je slab MP. Je nakj čisto novega in samosvojega. Sem igrov zdele okol 3 urce in na pubu se odreže odlično, vprašanje kako se na warih, zarad dokaj velikih map.

Link to comment

Sam vseen je zadeva FPS in ne MMORPG. Kaj zdej rabte povsod neke XPje in nagrade in achievmente, da vas spil obdrzi, ter neke prednosti, ker ste prej zacel igrat, in lahko airstrike posiljate nad n00bi, k majo se 100x tezje delo zdej. Lame ass. Se zdej se cudm kako je folk vcasih lahk nazigu CS brez vseh teh XPjev, rankov in ach., ker zdej pac ne gre brez tega idiotizma. Spil je drgac zakon, sam prekleto mi najeda, da uletim na server in morm vse to sranje nabirat, medtem ko edn k nima pojma (vrjetno prvic igra FPS), ampak pac igra dalj casa in ima vse te ugodnosti.

Ne vem, stari dobri cajti izginjajo. Za1x mi se noben FPS ni tok dogaju kokr dobri stari CS 1.1 do 1.3 verzije. Zdej je vse tok n00b friendly z nekimi dodatki in shit. Nikol nam pozabu k sm prvi 3 mesce v CS sam gruntal kako recoil kontrolirat in cez kva leti in s katerim orozjem. :) Ne pa kle k en bumbar spila 2 mesca to sranje in klice airstrike. :doh:

P.S.: To se nanaša na večino LIVE folka, ne na osebke na tem forumu. Sicer pa dons zdravm macka pa ocitno zarad tega mal pickim cez vse, ker mi sede. :D Ni tok hudo yo. :beer:

DejchSLO.png
Link to comment

Mja, točno to.

Pogoji enostavo niso za vse enaki. In ko potem še vidš, da se da recoil nastavt, da ne trese, te pa itak vse mine.

Nobenga skilla več nikjer, zopet polno posranih shotov, lejmarske ameriške golazni itd.

Očitno se bomo mogl spijaznit s tem, da bomo dobivali vsako leto več poenostavljenih FPSjev, ki zahtevajo samo brezmožgansko sprejanje.

CS, CoD 1 -> od teh časov se očitno poslavljamo

Mormo pa kak war ali 2 odigrat, da vidm, če se splača Gold nabavt. Za pub ga defenitivno ne mislm.

@Dejch

Mater, tvoj mačk pa dolg traja. :D

Link to comment

Dejte no jamrat...v COD se da brez problema igrat s katerimkoli orozjem. Zacnes z m16, ki je celo eden boljsih (vsaj meni), tistih par killov, da odklenes red dot / silencer pa res ni noben problem dobit. Stopping power, ce se prav spomnim, imas tudi od zacetka. Edine unlockable stvari v spilu, ki so dejansko nekaj vredne so imo bandolier, steady aim (za cqc mape...), p90 ( :D ) ter mogoce za koga 3x frag, jest tega pac ne uporabljam.

XP in unlockable stuff + achievementi so v igri pac zato, da ji zvisujejo replay value. In od kdaj je to slaba stran v spilih? Jest lahko recem za COD koncept samo "GIEV MOAR" :D . Mi je pac fun pocasi odklepat stvari, jebi ga. Kot sem ze zgoraj napisal ni zaradi tega nobenih tezav z uravnotezenostjo. Ce znas igrat, bos lahko folk potamanil s katerimkoli orozjem, ce ne znas, ti pac ni pomoci, razen da drkas gamepad 24/7, pa se potem ni nujno, da bos kej boljsi.

Vert: spet, kaj bluzis o stelanju recoila?

Link to comment

Nis dojel poante, pac hotu si prbit da jamramo in to je to... Noben ni reku, da je karkol tezko naredit, ampak kako te zadeve sam privlecejo maso kretenov zaradi tako imenovanega "replay value". :) Se enkrat, te stvari niso pomembne za nek "replay", medtem ko igralnost ter pravo napredovanje, in ne napredovanje v stilu novih odklepov. Itak pa ne pricakujem, da bodo to ljudje dojel, ker vecina ljudi tak sistem podpira, zato je tud vsak spil s tem sranjem obdarjen, pac bedarija in spodbuda za mase.

Pa itak smo zasli iz teme, tko da i'm off.

DejchSLO.png
Link to comment

Dejch:

Mja, točno to.

Pogoji enostavo niso za vse enaki. In ko potem še vidš, da se da recoil nastavt, da ne trese, te pa itak vse mine.

Nobenga skilla več nikjer, zopet polno posranih shotov, lejmarske ameriške golazni itd.

Očitno se bomo mogl spijaznit s tem, da bomo dobivali vsako leto več poenostavljenih FPSjev, ki zahtevajo samo brezmožgansko sprejanje.

Kaj od tega ni jamranje? Pa lol @ poenostavljenost, od kdaj so bli pa fpsji tok blazno kompleksni? Cist vsi fpsji, kar sem jih igral, so pac narejeni na isti nacin, razlikujejo se pa kvecjemu v nacinu gibanja, recoilu, bullet spreadu itd. V osnovi je pa vse isto. DM, TDM, CTF, itd...In COD4 tukaj ni cist nic drugacen, kvecjemu je zaradi modificiranja orozij MANJ poenostavljen od ostalih.

oben ni reku, da je karkol tezko naredit, ampak kako te zadeve sam privlecejo maso kretenov zaradi tako imenovanega "replay value". Se enkrat, te stvari niso pomembne za nek "replay", medtem ko igralnost ter pravo napredovanje, in ne napredovanje v stilu novih odklepov.

Clovek, teb ocitno ni jasno kaj pomeni replay value. Karkoli pri posamezniku povzroci zeljo po ponovnem igranju/obracanju spila, pade pod replay value, pa ce so to veliki Larini Joski™ al pa lvljanje characterja do 99 v Diablo 2 itd. Prej kot replay value maso kretenov nase vlecejo druge stvari, npr zgoraj omenjeni Joski™ in ostala svinjarija, katere je polna NFS serija dandanes (primer).

Rajs povej se kej o "naprednosti" v igrah, da se bom lahk se mal smejal :D

Link to comment

Mah kaj folk jamrate nad airstrikei, upgrejdanju orožja in podobnimi zadevami ki niso omembe vredni. Pač leta ko si imel na voljo 5 različnih pušk in pištolo so enostavno mimo. Poleg tega pa sam osebno uporabljam 90% stvari ki so na voljo po 10ih odigranih matchih. Tisti red dot, scope in silencer si pa itak odkleneš mimogrede (150 killov in imaš vse). UAV, Airstrikei in Chopper pa so itak stvar ki ti samo nagradi skill (včasih tudi malo sreče ampak ok). Skratka online sistem skupaj z vsem tem upgrejdingom je narejen tip-top in predvsem posrečeno in uravnoteženo. Resda je mal jeba potem iti na prestige mode in izgubiti vse kar si si odklenil in prigagral, ampak še to samo par matchev toliko da si odkleneš npr. AK47, M4 in npr. še kakšen RPD.

Sam osebno raje vidim da je špil malo bolj "kompleksen", ker se tistih 10ih orožij in poštole prej kot ne naveličam. Tukaj pa ti vsa ta "krama" da izbiro da pogruntaš svoj stil igranja in potem lahko zaobvladaš online-play na 100 različnih načinov, pač kakor ti najbolj ustreza.

@Vert: Tista zadeva za zmanjšanje recoila je ubistvu grip in je na voljo samo pri LMG-jih (male strojnice) in Shottyih (ki pa so uporabni samo za na eno mapo).

Odkleneš pa si jih mislim da s 50 killi z zgoraj naštetimi orožji. Sam veliko uporabljam LMG-je in grip bolj kot ne pustim na miru, ker veliko lažje zadanem žrtve z red dotom.

@Dejch: Pa kaj si neki pameten s politiziranjem in filozofiranjem o špilih. Večina nas igra ta špil ker v njem uživamo na veliko, in zadnja stvar zarad katere igramo je fucking odklepanje novih orožij. To je samo bonus ki je včasih še celo uporaben. Pridi raje kdaj online in kakšen match odšpili z nami, ne pa da tukaj pizdiš kako je vsak špil narejen za mase kretenov in kako nas kapitalističi svet nateguje na suho (iz gettin annoying m'kay). And who givez a flying fuck about that shit anywayz, srysli ?

@ Macro: LOLZ G G G G Đihad UNIT. :car: Pizda to bi bil lahko naš klan motto. :beer:

RELIX28.png
Link to comment

Očitno nas je res stare FPSjaše čas povozu.

Dejstvo pa je, da se je včasih CoD-a (pri CSju ne vem kako je blo, ker ga nisem nikoli igral), folk, ki ga ni znal igrati, na veliko izogibal. Tudi otročadi skor ni bilo zazanat in lahko si igral res v miru, brez kakršnegakoli žaljenja. VSe do prihoda patcha 1.3, ki je prinesel, poenostavljen recoil in še par drugih stvari, ki so zadevo izjemno poenostavile. IW je trakrat pač vidu, da so s tem pridobil več lejmerke golazni in se seveda odločil, da bo dvojko naredu po istem kopitu (streljanje v zraku z merjenjem, strel v nogo - heashot + še srečnih strelov, katerih zadetki mi ne bjo nikol jasni). Ampak, dobro, če že ni bilo neki na skill, se je dvojko na warih dalo igrati izjemno taktično, tko da na igrlanosti recimo ni velik zgubila.

Za četrti del, sem se smrtno bal, da bojo IW v MP ponovili napako z United Offensvia (očitno se jim to le ni obrestovalo) in v špil vključevali razna vozila in velike mape. To bi bil samomor za nas, ki smo na veliko preigravali prva dva dela. Na srečo se to ni zgodilo (tudi po nasvetih anjboljših igralcev CoDa). Tko da najprej en poklon IW-u, ker nas po tej strani nirazočaral.

Je pa CoD 4 narejen bolj ali manj po istem kopitu kot drugi del. Torej, zopet manjše aimanje na nasprotnika, v zraku lahko aimaš in še kr neki drugih napak iz dvojke, ki roko an srce, stvari zopet zelo poenostavijo.

Ampak, kot sem reku, če se da na waru tako kot prejšnji del igrat taktično e zamerim IWju čisto nič in takoj kupim 12 mesečni Gold, saj bo to špil, ki se mu bom posvetu vsaj do prihoda GTA IV (al kerkol must have špil prvi izide drug let).

Link to comment

Ne mislm ga se naprej OT, sam naj povem, ker ocitno vsakemu res ni jasn, da imamo vsi drugacn okus in da imamo drugacne standarde. Zakaj tako dojemam spile, ker sem igral zadeve prej in so bile drugacne. Replay value pa vsi vemo, da je lahk vsak kurac, ampak ce je tvoj standard larini joski je nekak tvoj problem a ni? :) Kar se pa tiče naprednosti pa itak je clovk sral z predpotopnim in pika, kaj si se pa ti mel za smejat pa ne vem. Mogoce svojim all-american prjavam in misls, da si resno pametn. Dvomim, da bi v RL tako pametoval, tm bi pomoje celo mal premislu.

Tko kokr je Vert reku, nas je stare FPSjaše cajt povozu in zato pac taki odzivi, kokr od vseh mojih frendov k smo CS ali CoD nazigal, to pa ne pomen, da pluvamo po spilu in da se morte brant kokr bakice k branjo svoj priljubljen avseniški band. :doh:

Povemo svoje mnenje in damo primerjavo in ce pac nekomu vsa ta ameriška golazn mori, pac nam mori. Who gives a fuck syrsli a ne. :)

P.S.: Drgace pa sigurno ne kritiziram vse nove spile. Nad orange box nimam kej rect, niti nad Team Fortress 2, kater je pošten MP spil, Forza 2 mi je zakon dirkačina ipd. Dej naucte se mal mislt, ne pa sm še 1x ego tripat kokr ameriška golazen, v real ste pa eni pussyi. :car:

DejchSLO.png
Link to comment

@ Dejch: Glej model, na kurac osebno mi gre da je vsak tvoj drug post neko jamranje. Da bi napisal da v špilu (kljub nepopolnosti) uživaš in da ti je cool, to pa ne. Bodmo raje neki pamtnjakoviči in nabijajmo kako so bili oldschool špili hudi in jamrajmo da jih enostavno ni več in zdej je vsak količkaj spodoben moderen špil neko skomercializirano sranje za ameriško t33nage golazen. Plz. :zzz:

Namesto da tukaj po forumu mlatiš prazno slamo in jamraš (kar mislim da nikogar ne zanima), pridi rajš kakšno z nami odšpilat. ;)

RELIX28.png
Link to comment

Očitno sem se motil, ker je S&D še vedno tako prekleto zabaven kot v dvojki.

Lahko bi sicer design sob mal izboljšal (predvsem mislim na velikost), ampak vsekakor, nisem si mislil, da bo tole povsem enakovredno prejšnjima deloma.

Ša mal mape spoznam, pa mal se ufuram pol pa ni da ni, da začnemo igrat clan ware, na skilled ladderju. :D

Pa addajte me prosim tisti, s katerimi sem dons igrov.

gamertag:vertov

Link to comment

Dej vert ufuri se ti še mal not, da nam boš klan leader. Ta teden sem spoznal par tujih klanov, eni Američani so bli še posebi dobri in jih lohk kdaj zatežimo za friendly war na private, da mal stestiramo skillze.

Drgač pa lohk vedn sekamo prot Hrvatom, ki špilajo z Angleži in so tud top-notch.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
KBAPovcev ni nikoli prevec!

Haha true true. Sej jih je še mnogo več sam jih ni bilo zraven. Mamo še subklan za noobe kjer so Dejch, Vert in ostali. Drugače povedano, vsak slovenec je v klanu, vsaj zdi se tko. ;)

Sej ko bomo imel pa ware pri S&D in manjših tacticalih bomo pa seveda izibral elitne playerje.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.